Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jajczarek twój ojciec dalej jeżdzi tym Q7 550 konnym co pisałeś ? tak się zastanawiam ile on ma lat twój ojciec oczywiście ???

 

ŚMIEĆ !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestańmy się już kłócić, przecież każdy sprzedaje według swojego uznania, a czy ktoś weźmie grosz dwa taniej czy drożej jest to dla mnie bez znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
migon65... przed chwilą wyszyłem z programu paszowego, DKM-1 na pierwsze 3 tyg 21% białka ogólnego wychodzi mnie 940 netto
wyszedlem jak cos:) no ja ta pasze mam za 995 netto przy czym dodatkowo to kruszonka wiec rarytasu cenowego nie masz:) a na jakim programie pracujesz?

 

program Leszka Mroczko

 

ok dzieki wg mnie dno i wodorosty ta firma.ale kazdy ma swoje.przekonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
migon65... przed chwilą wyszyłem z programu paszowego, DKM-1 na pierwsze 3 tyg 21% białka ogólnego wychodzi mnie 940 netto
wyszedlem jak cos:) no ja ta pasze mam za 995 netto przy czym dodatkowo to kruszonka wiec rarytasu cenowego nie masz:) a na jakim programie pracujesz?

 

program Leszka Mroczko

 

ok dzieki wg mnie dno i wodorosty ta firma.ale kazdy ma swoje.przekonania

 

dla mnie liczy się tylko program do szybkiego przeliczenia, parametry i tak swoje wstawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DEBILEM JESTEM DO ENTEJ POTĘGI - ODPIER.DOLCIE SIĘ OD NORMALNYCH LUDZI TAKICH JAK JA

 

Ps.

Ty się już nie lecz, szkoda kasy. Jesteś nieuleczalnym debilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestańmy się już kłócić, przecież każdy sprzedaje według swojego uznania, a czy ktoś weźmie grosz dwa taniej czy drożej jest to dla mnie bez znaczenia.

 

 

Ale się obsrałeś (przestańmy się kłócić ) hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestańmy się już kłócić, przecież każdy sprzedaje według swojego uznania, a czy ktoś weźmie grosz dwa taniej czy drożej jest to dla mnie bez znaczenia.

 

 

Ale się obsrałeś (przestańmy się kłócić ) hahaha

uderz w stół a de..bil sie odezwie hahaha

jak tam poszło ze sznurkiem o dl 10 cm znając życie kamień zgubiłeś a sznurek zjadłeś albo poplątałeś hahahaa

jezeli jeszcze odpisujesz znaczy ze nie wywiazales sie ze swojego zadania chyba za trudne bylo jutro moze wymysle cos jeszcze prostrzego dla ciebie ale znajac zycie to potrafisz nawet podcieranie tylka spartolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestańmy się już kłócić, przecież każdy sprzedaje według swojego uznania, a czy ktoś weźmie grosz dwa taniej czy drożej jest to dla mnie bez znaczenia.

 

 

Ale się obsrałeś (przestańmy się kłócić ) hahaha

uderz w stół a de..bil sie odezwie hahaha

jak tam poszło ze sznurkiem o dl 10 cm znając życie kamień zgubiłeś a sznurek zjadłeś albo poplątałeś hahahaa

jezeli jeszcze odpisujesz znaczy ze nie wywiazales sie ze swojego zadania chyba za trudne bylo jutro moze wymysle cos jeszcze prostrzego dla ciebie ale znajac zycie to potrafisz nawet podcieranie tylka spartolic

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to koledzy podpowiecie z jaka wytwórnia wspolpracujecie? oby nie Cargill bo cena moze ladna ale jakość pozostawia wiele do życzenia. lepiej wiecej zaplacic i mieć komfort ze rano sotrownica nie bedzie uje.bana od stluczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja współpracuję se swoja lokalna paszarnia mala ale jakosc jest ok badalem kilka razy pasze ( wyrywkowo) koszt niewielki ale mam czyste sumienie ze nie je... bia mnie po rogach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przestańmy się już kłócić, przecież każdy sprzedaje według swojego uznania, a czy ktoś weźmie grosz dwa taniej czy drożej jest to dla mnie bez znaczenia.

 

 

Ale się obsrałeś (przestańmy się kłócić ) hahaha

uderz w stół a de..bil sie odezwie hahaha

jak tam poszło ze sznurkiem o dl 10 cm znając życie kamień zgubiłeś a sznurek zjadłeś albo poplątałeś hahahaa

jezeli jeszcze odpisujesz znaczy ze nie wywiazales sie ze swojego zadania chyba za trudne bylo jutro moze wymysle cos jeszcze prostrzego dla ciebie ale znajac zycie to potrafisz nawet podcieranie tylka spartolic

 

dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.migon65 każda wytwórnia ma wpadki , jak nie oszukują na białku to znowu zatrucia więc ciężko jest coś polecić , biorę obecnie z dwóch De H.. i Carg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to koledzy podpowiecie z jaka wytwórnia wspolpracujecie? oby nie Cargill bo cena moze ladna ale jakość pozostawia wiele do życzenia. lepiej wiecej zaplacic i mieć komfort ze rano sotrownica nie bedzie uje.bana od stluczek

 

najlepsza wytwórnia to własna wytwórnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol.migon65 każda wytwórnia ma wpadki , jak nie oszukują na białku to znowu zatrucia więc ciężko jest coś polecić , biorę obecnie z dwóch De H.. i Carg...

de ..h ma na prawde jakosc moze nie idealna ale w sumie ok tylko cena troche za duza car.. nie testowalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to koledzy podpowiecie z jaka wytwórnia wspolpracujecie? oby nie Cargill bo cena moze ladna ale jakość pozostawia wiele do życzenia. lepiej wiecej zaplacic i mieć komfort ze rano sotrownica nie bedzie uje.bana od stluczek

 

najlepsza wytwórnia to własna wytwórnia

ty pasozycie jeden

inni biora gotowizne wiec nie jecz ze najlepiej u siebie znam 2 hodowcow u ktorych w okoliczy czerwca przyszla salczia

wiem wiem nie dawLI DODATKU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to koledzy podpowiecie z jaka wytwórnia wspolpracujecie? oby nie Cargill bo cena moze ladna ale jakość pozostawia wiele do życzenia. lepiej wiecej zaplacic i mieć komfort ze rano sotrownica nie bedzie uje.bana od stluczek

 

najlepsza wytwórnia to własna wytwórnia

ty pasozycie jeden

inni biora gotowizne wiec nie jecz ze najlepiej u siebie znam 2 hodowcow u ktorych w okoliczy czerwca przyszla salczia

wiem wiem nie dawLI DODATKU

 

dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie czytajac to poziom wypowiedzi jest niski . czasem trafi sie na poziomie (hodowca, handlarz ) ale w wiekszosci to albo zanizacie o 3 grosze albo zawyżacie o tyle samo . PAMIETAJCIE

JAK DLA MNIE CENA ZA 1A TERAZ TO POZIOM 0.26 W MNIEJSZYM HURCIE

sadze tak po po mojej okolicy podbicie do 0.3 to idealna okazja dla nas producentow ale fakty sa takie u nas wszyscy maja mloda kure nawet 2 pl kazdy na zachodzie to zrobil i wstawil mimo tego ze trzeba bylo wziac kredyt. wiem wiem u was to cena to 0.29 znajac zycie . podkreslam tez jestem producentem i handluje jajem po mojemu cena 0,29 jest idealna i dla jednych i dla drugich . teraz czekam na ataki kolegów producentow jak i handlarzy. wszyscy wiemy jakie mamy koszty produkcji

oczywiscie jajczarek ma zawsze mniejsze bo ten Pan wie jak sie miesza

pozdrowienia z dalekiego zachou

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie jaja brak pan m bierze nawet 4 palety

dzis widzialm jak o........ ol nawet auto wyaslalo w kierunku na wschód gdzie w sierpniu sobie lajtowali a Pan w...... i kupował jako na włochy .

tak tak nic nic nie widzi ale każdy wszystko wie.

Czemu boicie sie powiedziec kto kupuje i gdzie wozi

po mojemu nawt jajczarek nie wie co sie dzieje maly zarcik na wieczor dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie czytając to poziom moich wypowiedzi jest niski, czasem trafi sie na poziomie hodowca ( Jajczarek) ale w większości to albo zaniżają o 3 grosze albo zawyżają o tyle samo .

Oczywiście Jajczarek ma najmniejsze koszty produkcji (lata praktyki)

pozdrowienia z dalekiego wschodu (Pół. Korea)

 

100% przyznaje ci racje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w sumie jaja brak pan m bierze nawet 4 palety

dzis widzialm jak o........ ol nawet auto wyaslalo w kierunku na wschód gdzie w sierpniu sobie lajtowali a Pan w...... i kupował jako na włochy .

tak tak nic nic nie widzi ale każdy wszystko wie.

Czemu boicie sie powiedziec kto kupuje i gdzie wozi

po mojemu nawt jajczarek nie wie co sie dzieje maly zarcik na wieczor dobranoc

 

Podpier.dalacz plotuch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno łatwo trawę dostać ostatnio....i widać efekty na tym forum !!! Do sedna . Cena po podwyżce na dzis : 1A-0.27-0.29;1B-0.25-0.27 itd. Masa telefonów ,niestety nawet dla stałych zaczyna brakować bo każdy palete,2 chce więcej... Pozdrawiam ! ps.ceny netto bez dowozu, klienci próbowali zbić cene ale na ten czas nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...