Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

[...]

Ty się lepiej martw o siebie, zostanie ten co u mnie tanio produkować, a ty co widać do nich nie należysz

Zostanie ten, co umie dobrze sprzedać. Ale Ty do nich nie należysz..... Wyprodukować to nie sztuka. Sztuka dobrze sprzedać to, co się wyprodukowało. A puszczanie po bzdurnej cenie tylko po to, żeby się pozbyć towaru to psucie całego rynku....

Ale z tego co wiem, to Ty nawet pakowni nie masz. Wolisz oddać za psi grosz handlarzom (na których kiedyś tak bardzo psioczyłeś) niż postarać się o własny zbyt.

A co do taniego produkowania to zobaczysz, że Cię kiedyś z Tą padliną w paszy nakryją. Mączka jest w Polsce zakazana i kary są bardzo surowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zostanie ten, co umie dobrze sprzedać. Ale Ty do nich należysz..... Wyprodukować to nie sztuka. Sztuka dobrze sprzedać to, co się wyprodukowało. A puszczanie po bzdurnej cenie tak jak ja to tylko po to, żeby się pozbyć towaru to psucie całego rynku....

Ale z tego co wiem, to Ty nawet pakowni nie masz. Wolisz oddać za psi grosz handlarzom (na których kiedyś tak bardzo psioczyłeś) niż postarać się o własny zbyt.

A co do taniego produkowania to zobaczysz, że Cię kiedyś z Tą padliną w paszy nakryją. Mączka jest w Polsce zakazana i kary są bardzo surowe.

 

 

Przecie jestem handlarzem, o jakiej mączce piszesz.

Tobie i cenie najwyraźniej się pod deklem nie zle pirddoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LECIMY PANOWIE CENY CENY DO DOŁU.......

 

RACJA PANIE DUBLU JUŻ SIĘ NA DROŻAŁO

gdzie te jaja skoro export stoi , zejście takie jak przed miesiącem czyli bez zmian wiem gdzie na magazynach hodowców i handlarzy , a na święta znowu zaleje nas śmierdząca fala jaj chowanych w szopach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... każdy fermiarz to cham czerń i pospólstwo...kilka dni walenia ko... ze cena w góre a lada moment beda prosic zeby zabrac towar...ech Panowie chamy od leksusów i porszawek co nigdy wam się nic nie oplaca wiecej pokory...wiecej pokory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... każdy fermiarz to cham czerń i pospólstwo...kilka dni walenia ko... ze cena w góre a lada moment beda prosic zeby zabrac towar...ech Panowie chamy od leksusów i porszawek co nigdy wam się nic nie oplaca wiecej pokory...wiecej pokory...

 

o (słowo zostało usunięte) jakie chamstwo z twojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no właśnie... każdy fermiarz to cham czerń i pospólstwo...kilka dni walenia ko... ze cena w góre a lada moment beda prosic zeby zabrac towar...ech Panowie chamy od leksusów i porszawek co nigdy wam się nic nie oplaca wiecej pokory...wiecej pokory...

 

o k.urwa jakie chamstwo z twojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny na większości ferm

XL-0,34-35

L- 0,30 -31

M-25-26

dzwoniłem i sprawdzałem

 

To prawda tyle że są to ceny brutto.

- przy tej cenie już nie zła kasa zostaje

- przy tej cenie wszyscy się dobrze mają

- oby ta cena utrzymała jak najdłużej

- nie szalejmy, jest już dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jednemu hodowcy taka stała cena na dobre by wyszła, mam na myśli stała trwająca minimum rok przy takiej opłacalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jednemu hodowcy taka stała cena na dobre by wyszła, mam na myśli stała trwająca minimum rok przy takiej opłacalności.

 

a czy liczysz stratę jaką miałeś przez ostatnie 1,5-2 lata???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dla innych Rosijaaaaaaaaaaa sztuczna zwyżka zaraz obróci się w drugą stronę..... małego wysyp jak pisałem wcześniej że tak będzie to nie wierzyliście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dla innych Rosijaaaaaaaaaaa sztuczna zwyżka zaraz obróci się w drugą stronę..... małego wysyp jak pisałem wcześniej że tak będzie to nie wierzyliście...

więcej kurników, więcej klatek, więcej kur w klatkach ....

A Tak trochę bardziej poważnie, to ja jako handlarz też bym chciał, żeby cena była na rozsądnym poziomie (z punktu widzenia i handlujących i produkujących). Wcale nie czuje zadowolenia z faktu, że hodowcy tyle czasu dokładali do interesu.

Niestety, praktyka pokazuje, że pazerność NIEKTÓRYCH hodowców, po lekkim wzroście cen, znów prowadzi do załamania rynku. Jak tylko cena drgnie do góry, to ci "bardziej przedsiębiorczy" starają się bardzo szybko i za wszelką cenę zwiększyć produkcję wstawiając ponadnormatywną ilość kur do klatek, lub budując nowe kurniki. To właśnie dlatego rynek jaj to taka wieczna sinusoida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a dla innych Rosijaaaaaaaaaaa sztuczna zwyżka zaraz obróci się w drugą stronę..... małego wysyp jak pisałem wcześniej że tak będzie to nie wierzyliście...

 

Boli, ze w końcu hodowca nie dokłada pasożyt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie jednemu hodowcy taka stała cena na dobre by wyszła, mam na myśli stała trwająca minimum rok przy takiej opłacalności.

 

a czy liczysz stratę jaką miałeś przez ostatnie 1,5-2 lata???

 

moja strata wyglądała tak...

- zamiast zarobić 5gr zarobiłem 1gr na jaju, ale nie dokładałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny na teraz sam sprawdzałem

1A. 0,26-0,29

1B. 0,22-0,24

2A. 0,21-0,24

2B. 0,14-0,16

S nikt nie chce KAŻDY CO SIĘ ZNA WIE CO TO OZNACZA

W pip młodej kury

 

Chętnie kupię "S"!!! za jaką cene>???? 0,12gr.????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przestań panie Jajczarek nam mydlić oczy podaj konkretne wyliczenia .

Kupujesz jaja i chcesz aby nie drożały to zaniżasz ceny , mówiąc że już wystarczy .

 

podaj panie cena gzie sprzedajesz i komu tą L po 0,31gr i przestań mydlić nam oczy. konkretnych odbiorców nam podaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nazwiska i numery tel ci podać sieroto ???

 

no raczej jak konkrety to konkrety zaraz będzie , babcia stasia z targowiska dwa koszyki babcia mania trzy mendele itd hurt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasożyt to nieładnie ofermo ale żyd pasuje ...... ciekawe po ile wtych busach śmiga czy juz ma 0,25 za m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...