Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jajczarek

 

Odpowiedzi: 21926

Wyświetleń: 2698452

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 18:09 Sro 11 Sty 2012 Temat: Ceny jaj spożywczych

Ja was błagam , pawiowac sie chce jak sie mie czyta, nie karmcie mie, bo to podnieca nie komentujcie nie odpowiadajcie mi jestem totalna zlewka nie znizajcie sie do takiego poziomu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cenaniemaceny- pajac

 

Odpowiedzi: 15735

Wyświetleń: 2856213

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 19:20 Czw 11 Luty 2013 Temat: Ceny jaj spożywczych

 

Mam bardzo zazdrosnego chłopaka, wiec żadne wyjazdy czy spotkania z innym mężczyzną nie są możliwe

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny- pajac

 

Odpowiedzi: 15735

Wyświetleń: 2856213

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 19:20 Czw 11 Luty 2013 Temat: Ceny jaj spożywczych

 

Mam bardzo zazdrosnego chłopaka, wiec żadne wyjazdy czy spotkania z innym mężczyzną nie są możliwe

 

 

 

Teraz wiadomo dla czego lubi trzymać rękę na jajach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek- pajac

 

Odpowiedzi: 15735

Wyświetleń: 2856213

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 19:20 Czw 11 Luty 2013 Temat: Ceny jaj spożywczych

 

Mam bardzo zazdrosnego chłopaka, wiec żadne wyjazdy czy spotkania z innym mężczyzną nie są możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek

 

Odpowiedzi: 21930

Wyświetleń: 2698891

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: Wto Lut 28 20:19 GMT 2012 Temat: Ceny jaj spożywczych

Biedrono (Anna Gro.) dlaczego mówisz że hodowca to twój parobek czy hodowca mówi na ciebie ty kutasie (jesli go masz) .................

od tej ceny już mózg ci się lasuje.

ciebie nie pozdrawiam ch ...

 

KU PAMIĘCI JAJCZAREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W biedronce M-10 2,69pln ferma Woźniak.

Biedrona ma rację z tymi cenami że m20gr itd....

Jak się ma taką ilość jaj, to trzeba je gdzieś upchnąć. Poza tym i tak dobrze, że zamiast bezmyślnie oddawać "m" po 20 gr. handlarzom, woli samemu wozić to na Biedronki po 25 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo to jak tak piszesz to weź sobie policz 25gr- opakowanie-transport to ile ci wychodzi bo mi jakieś 20-21gr za sztukę 😊.

Tak więc nie pisz że handlarz jest twoim krwiopijcą itp.

 

Ps. Ten ch.....j krwiopijca h....rz zapłaci te pieniądze gotówką lub ew. przedpłatą a nie terminem 30-90 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W biedronce M-10 2,69pln ferma Woźniak.

Biedrona ma rację z tymi cenami że m20gr itd....

Jak się ma taką ilość jaj, to trzeba je gdzieś upchnąć. Poza tym i tak dobrze, że zamiast bezmyślnie oddawać "m" po 20 gr. handlarzom, woli samemu wozić to na Biedronki po 25 gr.

 

a Biedronki sprzedają te jaja za 0,19 groszy na paczce

napisał co wiedział mądry liczyciel tego forum

ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena netto sprzedaż hurtowa nie mniej niż 10 palet

 

O - 40gr

S - 35gr

1a - 32gr

1b - 30gr

2a - 28g ...

 

 

Skąd wy takie ceny bierzecie? Panowie i panie, po co się sztucznie na tym forum nakręcacie?

Informacja na dzisiaj: wjeżdża jajko do sklepu (nie do biedronki itp) zapakowane po 10 szt. w wadze 1A w cenie 0,23gr i żeby było śmieszniej to od pośrednika.

Pozdrawiam kurnikarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak tak tylko że cały rok woził po 0,35 gr za M na biedronke , to co za koszt teraz zrobić promocje

 

 

Z tego co sobie przypominam to tam M nie kosztowało więcej jak 3,70pln/10szt przez ostatni rok a L była droższa o ok.80gr na 10szt tak więc nie płacili przez cały rok jak napisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty jajeczny masz proszek zamiast mózgu , 0,23gr za 1a jeszcze w 10 pakowane

Jeszcze jedno kto to jest kurnikarz ???

 

Proszek to ma ten w mózgu co jaja w takiej cenie sprzedaje i proszę mnie nie obrażać, ja tylko stwierdzam fakty. A kurnikarz to chłop co kury chowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena netto sprzedaż hurtowa nie mniej niż 10 palet

 

O - 40gr

S - 35gr

1a - 32gr

1b - 30gr

2a - 28g ...

 

 

Skąd wy takie ceny bierzecie? Panowie i panie, po co się sztucznie na tym forum nakręcacie?

Informacja na dzisiaj: wjeżdża jajko do sklepu (nie do biedronki itp) zapakowane po 10 szt. w wadze 1A w cenie 0,23gr i żeby było śmieszniej to od pośrednika.

Pozdrawiam kurnikarzy

?? ?? ??

0.23 zł 1A na sklep ?? ?? Gdybym Ci pokazał swoje faktury ze sklepów to byś chyba ze stołka spadł. A może to jest właśnie dobry pomysł, żeby zrobić skan faktury i powiesić ją tu na stronie. Ucięłoby to głupie dyskusje na temat cen w jakich jaja są dostarczne na sklepy.

 

Ceny w jakich dostarczam na sklepy:

10szt "m" 0.32-0.35 zł

10szt "L" 0.38-0.40 zł

 

Jak są robione promocje i drukowane gazetki to okresowo (max 2 tygodnie) wstawiam o ok. 5 gr. taniej.

A żeby było śmieszniej, ceny które podałem utrzymałem praktycznie na większości sklepów w całym okresie dołka cenowego !

 

Stek bzdur, które tu Panie jajeczny wypisałeś jest wręcz niewyobrażalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w jakich dostarczam na sklepy:

10szt "m" 0.32-0.35 zł

10szt "L" 0.38-0.40 zł

 

I z tym jestem w stanie się zgodzić, to jest normalna cena z jaką na chwilę obecną można pohandlować. Ale to co tu piszemy, a to z czym mam do czynienia w rzeczywistości to co innego. Nie będę tu pisał jaki kurnik roznosi jaja w takiej cenie bo potem znowu w wiadomościach usłyszę, że któryś się spalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w jakich dostarczam na sklepy:

10szt "m" 0.32-0.35 zł

10szt "L" 0.38-0.40 zł

 

I z tym jestem w stanie się zgodzić, to jest normalna cena z jaką na chwilę obecną można pohandlować. Ale to co tu piszemy, a to z czym mam do czynienia w rzeczywistości to co innego. Nie będę tu pisał jaki kurnik roznosi jaja w takiej cenie bo potem znowu w wiadomościach usłyszę, że któryś się spalił

 

Kolego, w związku z tym, że to forum czytają też normalni hodowcy, pośrednicy i handlarze miej na uwadze, że każdy chce sprzedać towar najlepiej jak potrafi i jeśli trafią się tacy co puszczają jajka w takich cenach to ich problem i krótkowzroczność. A czy ktoś dostarcza jajka na Biedronkę, Selgrosa czy inne dużego odbiorcę i to po ile dostarcza to jest tajemnica handlowa i wątpię, żeby się z Tobą lub kimś innym dzielił tą informacją - także te wnioski to tylko dywagacje. Ceny kształtuje rynek czytaj popyt czyli zapotrzebowanie w kraju i zamówienia z zagranicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...