Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

popyt słaby to cena na dół..... tak jak dziś niestety tanieje ..

 

Tanieje tanieje - pszenica wraz z kukurydzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena netto sprzedaż hurtowa nie mniej niż 10 palet

 

O - 40gr

S - 35gr

1a - 32gr

1b - 30gr

2a - 28g ...

 

 

Skąd wy takie ceny bierzecie? Panowie i panie, po co się sztucznie na tym forum nakręcacie?

Informacja na dzisiaj: wjeżdża jajko do sklepu (nie do biedronki itp) zapakowane po 10 szt. w wadze 1A w cenie 0,23gr i żeby było śmieszniej to od pośrednika.

Pozdrawiam kurnikarzy

?? ?? ??

0.23 zł 1A na sklep ?? ?? Gdybym Ci pokazał swoje faktury ze sklepów to byś chyba ze stołka spadł. A może to jest właśnie dobry pomysł, żeby zrobić skan faktury i powiesić ją tu na stronie. Ucięłoby to głupie dyskusje na temat cen w jakich jaja są dostarczne na sklepy.

 

Ceny w jakich dostarczam na sklepy:

10szt "m" 0.32-0.35 zł

10szt "L" 0.38-0.40 zł

 

Jak są robione promocje i drukowane gazetki to okresowo (max 2 tygodnie) wstawiam o ok. 5 gr. taniej.

A żeby było śmieszniej, ceny które podałem utrzymałem praktycznie na większości sklepów w całym okresie dołka cenowego !

 

Stek bzdur, które tu Panie jajeczny wypisałeś jest wręcz niewyobrażalny.

 

takie ceny przy obecnej konkurencji są nierealne , no chyba że na jakiś wioskach

jeśli w takich sprzedajesz to gratulacje masz 100 % bicia na jaju , a jesteś pierwszym płaczkiem tego forum że tanio [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty cyna czy też nimacyny jaki ty jesteś bezradny płaczek nawet nie potrafisz wymyśleć nicku tylko kopiujesz kogoś , ale tak to jest z mądrzejszego trzeba brać przykład tak jak z tym Nickiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena netto sprzedaż hurtowa nie mniej niż 10 palet

 

O - 40gr

S - 35gr

1a - 32gr

1b - 30gr

2a - 28g ...

 

 

Skąd wy takie ceny bierzecie? Panowie i panie, po co się sztucznie na tym forum nakręcacie?

Informacja na dzisiaj: wjeżdża jajko do sklepu (nie do biedronki itp) zapakowane po 10 szt. w wadze 1A w cenie 0,23gr i żeby było śmieszniej to od pośrednika.

Pozdrawiam kurnikarzy

?? ?? ??

0.23 zł 1A na sklep ?? ?? Gdybym Ci pokazał swoje faktury ze sklepów to byś chyba ze stołka spadł. A może to jest właśnie dobry pomysł, żeby zrobić skan faktury i powiesić ją tu na stronie. Ucięłoby to głupie dyskusje na temat cen w jakich jaja są dostarczne na sklepy.

 

Ceny w jakich dostarczam na sklepy:

10szt "m" 0.32-0.35 zł

10szt "L" 0.38-0.40 zł

 

Jak są robione promocje i drukowane gazetki to okresowo (max 2 tygodnie) wstawiam o ok. 5 gr. taniej.

A żeby było śmieszniej, ceny które podałem utrzymałem praktycznie na większości sklepów w całym okresie dołka cenowego !

 

Stek bzdur, które tu Panie jajeczny wypisałeś jest wręcz niewyobrażalny.

 

takie ceny przy obecnej konkurencji są nierealne , no chyba że na jakiś wioskach

jeśli w takich sprzedajesz to gratulacje masz 100 % bicia na jaju , a jesteś pierwszym płaczkiem tego forum że tanio [/b]

Ta wioska nazywa się (między innymi) Warszawa. Ceny, które oferujecie na fermach (i o których piszecie na forum) są śmieszne. Gdybym opierał się tylko i wyłącznie na sprzedaży hurtowej prosto z magazynu, to już dawno by mnie nie było. Jeśli uważasz, że można wyprodukować jajko za 20 gr. i cokolwiek na tym zarobić to znaczy, że jesteś naiwny.

100 % bicia na jajku ? A jak to geniuszu wyliczyłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol. Yoyo jeden tu na forum przy cenie 0,16 gr zarabia i jeszcze z tego buduje

to jest dobre nastepny przyklad . tyle dobrego ze nie ma produkcji na poziomie 0.09 zl bo by wszystkich zjadl a przebicie by bylo na poziomie 500% hahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ,ze 0.35 jest mało, bo trwa tydzień lub 2 i leci w dół buraku !!! Ale co ty możesz o tym wiedzieć,ty zawsze masz po 20 gr !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolego cena umorduje Wszystkich

Nikt nieda rady

Do kiedy jaja beda robily za polskie z ''U'' to o cenie pomazyc będzie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena leci w dół buraku bo towaru jest w pip a odbiorcy czekają z zakupami na tańsze oferty i do tego trzeba się przyzwyczaić buraku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się, cena w górę

- jednak sprawdziła się moja przepowiednia.

 

Ps

biedroneczko, w pip to jest teraz telefonów za jajem, a nie jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minimalne ceny na fermach;

 

4-0,15 >

3-0,17 >

2b-0,18 >

2a-0,22 >

1b-0,24 >

1a-0,27 >

s-0,33 >

bolek-0,35/0,40

 

Ps.

Mój magazyn w 1/3 zajęty, czekam na dalsze podwyżki.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na dzień dzisiejszy mam możliwość wywieś 6 tirów. I co.. klapa,

po takich cenach, które niżej podałem nie mogę jaj dokupić ( mowa o małym jaju )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Święta prawda u biedrony ciągle 0,20 , i ciągle leci w dół i ciągle nowe stada wchodzą

I ciągle jej drogo ...

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego Biedron chciałby, żebyśmy ciągle byli pod kreską i dlaczego czuje taką złość wtedy, gdy hodowcy też zarabiają na swojej ciężkiej pracy.

Przecież można żyć w symbiozie, tak aby zarabiali i jedni i drudzy.

Znam kilku handlarzy, o których naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć. Biedronowi daleko do nich ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...