Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jajczarek

 

Odpowiedzi: 22430

Wyświetleń: 2860283

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: Nie Lis 16 22:17 GMT 2014 Temat: Ceny jaj spożywczych

Koledzy za długo dokładaliśmy i mamy za dużo ogonów żeby puszczać jaja za pół darmo,

ja już u siebie powiedziałem KONIEC, jak wam nie pasuje cena to proszę zmienić dostawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest debildebilaniema

 

Odpowiedzi: 22430

Wyświetleń: 2860283

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: Nie Lis 16 22:17 GMT 2014 Temat: Ceny jaj spożywczych

Koledzy za długo dokładaliśmy i mamy za dużo ogonów żeby puszczać jaja za pół darmo,

ja już u siebie powiedziałem KONIEC, jak wam nie pasuje cena to proszę zmienić dostawce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest debildebilaniema ( pojeb....y cena) - napisał

 

 

Odpowiedzi: 22422

Wyświetleń: 2859088

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: Wto 18 lis 6:58 GMT 2014 Temat: Ceny jaj spożywczych

Hasło na dziś : CENY W GÓRĘ !!!!!!!!!!!!!!!!! Górujmy ceny bo są braki. Trzymajmy się i nie dajmy się !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest debildebilaniema ( pojeb....y cena) - napisał

 

Odpowiedzi: 22420

Wyświetleń: 2859043

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: 21:50 Pon 19 Wrz 2011 Temat: Ceny jaj spożywczych

Pseudo hodowca jak ja, jak nie mam towaru to nie mam o czym pisać i wklejam głupoty .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapasów zero jajka schodzą na bieżąco

 

wybijalnie 4,50/ kg

 

ściółkowe

m29

l34

 

plus 2gr za messę na sorcie

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek

 

Odpowiedzi: 22438

Wyświetleń: 2860746

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: Pon lis 10 22:23 GMT 2014 Temat: Ceny jaj spożywczych

 

Jak wszyscy zauważyli z tym gościem o nicu "jest cenaniemaceny" zawsze można popisać i podyskutować ciężko jest się przyznać ale o człowieku prawdę czasem napisze i nie jest taki zły , dobra muszę lecieć dodać mączki do paszy bo mi poniżej 700 zł nie wyjdzie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarek

 

Odpowiedzi: 22438

Wyświetleń: 2860746

PostForum: Drobiarstwo Wysłany: Pon lis 10 22:23 GMT 2014 Temat: Ceny jaj spożywczych

 

Jak wszyscy zauważyli z tym gościem o nicu "jest cenaniemaceny" zawsze można popisać i podyskutować ciężko jest się przyznać ale o człowieku prawdę czasem napisze i nie jest taki zły , dobra muszę lecieć dodać mączki do paszy bo mi poniżej 700 zł nie wyjdzie .

 

skończ już ku.rwa zaśmiecać to forum szukaniem wpisów z przed kilku lat ! i tak tu jest niezły pierdo.lnik żal ci że Jajczarek już ci nie cukruje poje.bany baran jesteś co w stadzie chodzi , a lwy chodzą samotnie i zrozum to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zapasów zero jajka schodzą na bieżąco

 

wybijalnie 4,50/ kg

 

ściółkowe

m29

l34

 

plus 2gr za messę na sorcie

 

pozdro

 

nawet osrane zaparszty sprzedałeś i to w takiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale kultura taką kulturę mają tylko tacy co z koszyka handlują , wszystkich wyzywa pewnie słaby utarg był

 

z tobą to już nikt nie chce gadać , więc i ja nie będę nadużywał klawiatury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Na jutro mam odbiór transportu. Klient sam podniósł cenę na 0.32 za 1A i na 0.28 za 1B.

 

Coś mi się nie wydaje, żeby do świąt cena miała się zachwiać w dół. A po świętach ? Myślę, że po świętach nikt nie wchodzi z nowymi stadami, a wieli (o ile nie wszyscy) przepierza lub likwiduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się całkowicie z Yoyo. Cena powinna utrzymać się do wielkanocy, a jak będzie życie pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detal siedzi - to chyba mało powiedziane, hurt zap..a cena w hurcie przerasta tą w detalu , aby nie było padaczki cenowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Detal siedzi - to chyba mało powiedziane, hurt zap..a cena w hurcie przerasta tą w detalu , aby nie było padaczki cenowej

 

dokładnie tak jest.

nijak ma się ptasia grypa i eksport którego nie widać do tej ceny

cena sztucznie podniesiona jak pisał biedronka

wszystko wraca do normy bo magazyny zatowarowane na święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zatowarowane , że niektórzy odpuścili sobie sprzedaż hurtową i wystarcza im tylko na detal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...