Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Daję tym Panom "Producentom" jeszcze rok zanim ich koszty "zjedzą".

 

Nie ośmieszaj się kolego, to co już o sobie pisałeś to powiem ci tak ..... za czym niektórzy hodowcy schudną to ciebie może już ....., czego tobie nie życzę

 

Ps.

takie teksty piszą ci co się boją konkurencji stoją w miejscu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się powtarzam ale:

Czy wy nie widzicie ze to handlarz może tylko pisać stawiać stawiać by mieć dojście do taniego towaru , aby mógł przebierać i wydziwiać .

Wiem wiem zaraz będzie jakiś atak jakaś głupia wklejka ale Jajczarek zastanów się od 70-tych lat tylko budujesz sam tak pisałeś i co 70 na karku i dalej budujesz , ciągle tylko zaniżanie ceny i zerowe koszty produkcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daję tym Panom "Producentom" jeszcze rok zanim ich koszty "zjedzą".

 

Nie ośmieszaj się kolego, to co już o sobie pisałeś to powiem ci tak ..... za czym niektórzy hodowcy schudną to ciebie może już ....., czego tobie nie życzę

 

Ps.

takie teksty piszą ci co się boją konkurencji stoją w miejscu itd.

No to ja powiem Ci tak:

Hodowla na ściółce i sprzedaż na ulicy po takich cenach... hmm ktoś musi być już w niezłym dołku. Ani to konkurencja dla mnie, ani nie stoję w miejscu. Myślę, że to wlaśnie Ty stoisz w miejscu, bo bezmyślne zwiększanie produkcji to nie rozwój- w dłuższej perspektywie to samozagłada.

Poza tym po bzdurach, które tu wypisujesz zaczynam mieć poważne wątpliwości, czy Ty w ogóle jesteś producentem. Czy Twoje nazwisko nie zaczyna się przypadkiem na literę R ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie R.R. Wiem, że jesteś i producentem i handlarzem. Dlatego w czasie, gdy jajko jest tanie zawyżasz ceny na forum, żeby dobrze sprzedać swój towar. Ale gdy tylko eksport rusza a ceny zaczynają szybować w gorę, to zaczynasz je zaniżać (żeby taniej kupić i wysłać z zyskiem). Co do budowania kurników- Dawno już odkryłeś, że budują frajerzy, a Ty sam zająłeś się handlem. Dużym handlem. Teraz Twoje tiry faktycznie kursują tam i z powrotem- tyle tylko, że nie z Twoim towarem.

Kto siedzi w branży ten wie o kim mówię. I na 99% to jest właśnie Jajczarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty cyna ze swoim kolego yooyoy, zamiast brednie pisać macie linka to może z tydzień odpoczniemy od was

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień to my mieliśmy odpoczynku od Ciebie, gdy Ci zadałem pytanie po Twoich bredniach o mlodych stadach, ktore Ci właśnie w nieśność wchodzą, żyją na jednym ziarnku pszenicy, mają 100% nieśności i samą L-kę znoszą:

Stawiaj w nieskończoność to może zejdziesz z kosztami do zera.

 

Nie ma to jak mieć wszystkie kuru w jednym wieku

Skąd weźmiesz małe jajko, gdy młodzież Ci podrośnie ??

Jak oddajesz do rzeźni to wszystkie na raz ?

 

Oj Jajczarek, Jajczarek .....

..... niestety, tylko do dzisiaj

 

P.S.

Pytanie z ramki jest w dalszym ciągu aktualne ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to wy obaj ( p.cena i Yoyo) cierpicie na jakość antyjajczarską fobie, które nie tylko upośledzają wasze widzenie rzeczywistości, ale powodują niesamowitą agresję i chamstwo w stosunku do innych użytkowników forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaj klasy S do 53 gram Ilości paletowe Płace gotówką oferty proszę kierować na skrzynkę prywatną pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co widzę, to wy obaj ( p.cena i Yoyo) cierpicie na jakość antyjajczarską fobie, które nie tylko upośledzają wasze widzenie rzeczywistości, ale powodują niesamowitą agresję i chamstwo w stosunku do innych użytkowników forum

 

Jak na razie, to nie widziałem ani jednego wpisu, w którym Pan Yoyo, czy Pan Cena…. ,obrażaliby Kogokolwiek na tym forum. Jak na razie to sam Twoj nick jest obraźliwy. Szkoda, że tak dorosła osoba jak Ty nie potrafi napisać na tym forum nic mądrego współczuje…..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam zainteresowanych tanim jajkiem zapraszam na targowisko Plac Dworcowy 1

Gdynia 1b 8zł brutto 30 jaj , 2a 7.5zl brutto 30 jaj , 2b 5.40zł brutto 30 jaj dwóch sprzedawców Ferma Jaj ,,Bach'' i Jajka Miotk (Jajka sciółkowe z fermy z kartuz i jajka z fermy Kubiaczyk) więc można tanio sprzedawać na sztuki to gdzie te ceny w poznaniu czy w pomorskim jak na targowisku dla detalu 2b 17gr netto 2a 24gr netto 1b 0.255 netto a gdzie jeszcze ich zarobek i utzrymanie punktu

 

Drogi leonis, podaję aktualizacje cen z godziny 10:57 z dnia 02.12.2014 Targowisko Chylonia - Gdynia

BACH: 1b - 0,35 gr brutto

2a - 0,29 gr brutto

MIOTK: 1b i 2a niedostępne

śc - 0,47 brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajeczny chyba byłeś na innym targowisku lub dzwoniłeś do nich a to już różnica a jak byłeś trzeba było fotkę zrobić bo dalej 2b 18 brutto 2a po 25 brutto 1b 8zł itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, skoroś taki postaram się jutro fotkę zamieścić. Osobiście faktycznie nie byłem ale był tam mój PH, więc nie widzę powodu by miał kłamać. A tak w ogóle zastanawiam się do czego mi to potrzebne, skoro się upierasz nie będę przekonywał... Nie za to mi płacą. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, skoroś taki postaram się jutro fotkę zamieścić. Osobiście faktycznie nie byłem ale był tam mój PH, więc nie widzę powodu by miał kłamać. A tak w ogóle zastanawiam się do czego mi to potrzebne, skoro się upierasz nie będę przekonywał... Nie za to mi płacą. Pozdro

 

pewnie twój PH wali Cię w rogi

po pietruszkę go wysyłasz na targ , czy z kosza sprzedaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jaj klasy S do 53 gram Ilości paletowe Płace gotówką oferty proszę kierować na skrzynkę prywatną pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siam już nie rozwoziś jaj, busy ze złomowałeś czy co

- zgadnę teraz gdzie trzymasz rękę, mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A 0.32

1b 0.29

2a 0.27

 

Ceny netto bez dowozu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...