Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszę za każdym razem:

-ja egzekwuję tylko to co nam każe góra i nie wnikam w to czy to ma jakiś sens,bo chcę w spokoju dotrwać do emerytury.

Dodam tylko,że wiek powiatowego,to około 50 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Panie wielebny poruszył Pan temat który zjedna wszystkich moim zdaniem

dają hu.je w kość jak Wam tak i nam

sami kradną miliony , afera za aferą a podatnika jebią za wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... afera za aferą a podatnika jebią za wszystko

To tak jak na całym świecie z tą różnicą, że gdzieś bardziej a gdzie indziej słabiej Ale nie trzeba nawet tak daleko sięgać wzrokiem, wystarczy jak każdy spojrzy z boku na własne podwórko... Wszystko jest OK ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tylko dlaczego jebi.ą Tych co prowadzą wszystko legalnie , a zapytani o szarą strefę jab.ane doktory mówią że nie mają na to wpływu bo są nie pod ich nadzorem. morał taki moim zdaniem że państwo jest dla przestępców i nieudaczników , a nie dla ludzi co pracują legalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

......temat rzeka!!! Dorze napisaliście że może to nas zjednoczyć!!! Mam pytanie. Czy słyszał ktoś o jakimś unijnym rozporządzeniu które to ,zabraniałoby ręcznego dosypywania karmy dla kur. Zadałem to pytanie szanownym inspektorom mailowo w poniedziałek i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. Natomiast dowiedziałem się że muszą reagować na nie podpisane donosy!!

Przedziwna historia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
......temat rzeka!!! Dorze napisaliście że może to nas zjednoczyć!!! Mam pytanie. Czy słyszał ktoś o jakimś unijnym rozporządzeniu które to ,zabraniałoby ręcznego dosypywania karmy dla kur. Zadałem to pytanie szanownym inspektorom mailowo w poniedziałek i do dziś nie otrzymałem odpowiedzi. Natomiast dowiedziałem się że muszą reagować na nie podpisane donosy!!

Przedziwna historia!!!

 

krótko Panie bo się douczaja i czytają rozporządzenia , a donosy anonimy sprawdzają czego nawet skarbowy nie robi ! chory kraj , a zwłaszcza nie douczone urzędniki

 

yoyo napisał że to nie to forum , ale o cenach wciąż pisać też nie da radę .

zakup na wczoraj 1A 0,27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny

PostWysłany: Czw Sty 29 17:13 GMT 2015 Temat postu:

poranny kogut napisał:

ani weterynarz ani lekarz nie są mi potrzebni... Cool Cool Cool

 

a co do ''prania'' to nie piorę - żona mnie w tym wyręcza Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 

 

żona ha ha Shocked Laughing Laughing Laughing

sam kogucie żeś baba z tego co ustaliłem Shocked było tak mówić to bym nie cisną tak ostro Embarassed kłapiesz dziobem i chcesz do pyska , a dupe też nastawiasz , ale ja nie zainteresowany bo kura jesteś po kilku przepierzeniach i zresztą zapasiona Shocked Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 

 

kutasie zamolały co ty możesz o mnie wiedzieć ??????????

ty coś ustaliłeś? pytałeś ojca o zgodę że możesz się wypowiadać ????

 

POWIEM CI TYLKO TYLE ŻE MNIE Z KIMŚ MYLISZ !!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest cenanimaceny

PostWysłany: Pią Sty 30 13:54 GMT 2015 Temat postu:

no tylko dlaczego jebi.ą Tych co prowadzą wszystko legalnie , a zapytani o szarą strefę jab.ane doktory mówią że nie mają na to wpływu bo są nie pod ich nadzorem. morał taki moim zdaniem że państwo jest dla przestępców i nieudaczników , a nie dla ludzi co pracują legalnie

 

 

NIEMOŻLIWE ŻE TO TY NAPISAŁEŚ......

W KOŃCU COŚ MĄDREGO WNIOSŁEŚ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taniej o 4 oczka od świąt na m i 5-7 oczek na L i xl...... ja pisze real a Wy marzenia......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
😛😎

 

L - 0,26 / 0,28

M - 0,23 / 0,25

S - 0,17 / 0,19

 

😉😎

 

Biedronka zawsze kupuje tanio i dla mnie jego ceny se nieosiągalne co nie znaczy ze nie kupuje po tyle bo sam tez rożnie place i czasem od pośrednika taniej niż od stałych dostawców .

Dla mnie w ostatnim czasie realne ceny podaje jajczarek ,a sam place w tej chwili :

1a 0,28-0,29

L 0,28

1b 0,26 0,27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
😛😎

 

L - 0,26 / 0,28

M - 0,23 / 0,25

S - 0,17 / 0,19

 

😉😎

 

Biedronka zawsze kupuje tanio i dla mnie jego ceny se nieosiągalne co nie znaczy ze nie kupuje po tyle bo sam tez rożnie place i czasem od pośrednika taniej niż od stałych dostawców .

Dla mnie w ostatnim czasie realne ceny podaje jajczarek ,a sam place w tej chwili :

1a 0,28-0,29

L 0,28

1b 0,26 0,27

 

Miło mi 😀😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO NIESTETY TANIEĆ BĘDZIE A PODOBNO PASZA DO GÓRY...... ale jest z czego także będzie na plus....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO NIESTETY TANIEĆ BĘDZIE A PODOBNO PASZA DO GÓRY...... ale jest z czego także będzie na plus....

 

Co za brednie, aż się nie chce tego komentować 😳🐝😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zboża, soja, anonimokawsy tanieją...

- według mnie nie ma żadnych podstaw żeby pasza miała zdrożeć 😛😎

Ps.

Ktoś cię wprowadza w błąd, chyba ze ten ktoś jedzie na gotowej, to insza sprawa 😝😝😝😝😝😝😝😝😝😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...