Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

No to JAJECZNY podaj region gdzie te jaja po 0,20 gr L. Niska cena ma to do siebie że jest tylko w teorii. Jak przychodzi do zakupu i szukasz jaja to sobie możesz poopowiadać o 0,20 groszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam:

 

L- 0,24 NETTO

M - 0,22 NETTO

 

3,5/KG. PRZETWÓRSTWO... A BĘDZIE PŁACIĆ WYŻESZJ;)

 

A MAŁE FERMY JAK ZWYKLE ZASPANE... OBUDZCIE SIE BO BĘDZIE ZA PÓŻNO;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlarze płacą po 22/23 netto i proszą, żeby im na przyszły tydzień zostawić.

Ale ile to przy okazji się nie naopowiadają, że na miejsce to im po 20 gr netto przywożą, i że jajka tyle, że nie wiadomo co z nim robić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Biedronek wyjechał z naszego kraju na zawsze ? jakoś smutno jak się nie udziela

 

Yoyo a mówią Ci Twoi odbiorcy że oni na stałe itd itp ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek zapytaj się FERMY2012 po ile sprzedaje jajecznemy chyba ze zerwał kontakt powód niska cena i bierze od jego sąsiada ale lepiej aby Kolega FERMA2012 się wypowiedział na ten temat po ile sprzedaje jemu brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto brał całym rokiem i głupot nie pier... to teraz ma towar a ci co skakali z kwiatka na kwiatek to z konwalijką będą stać na ryneczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kto brał całym rokiem i głupot nie pier... to teraz ma towar a ci co skakali z kwiatka na kwiatek to z konwalijką będą stać na ryneczku

100% racji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie prawda jest taka że masa ferm jeszcze sprzedaje M-kę po 0,18 a L- 0,20 i nie podnoszą ???

Podnoszą, podnoszą.... Podzwoniłem dzisiaj po kraju i w zasadzie u wszystkich szykują się podwyżki. Wbrew pozorom, mniejsze fermy stoją bez towaru a na większych jajo schodzi na bieżąco.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestcenanimaceny jeśli przeszkadzają ci te fermy bo tanio sprzedają to daj namiary tym co chetnie zaplaca wiecej i po krzyku a nie żale wylewasz na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wylewam te żale ??? pisze jak jest a sprzedaje L po 0,24 gr , tylko jak tu podnosić jak inni nie podnoszą , mało tego M-kę na cukiernie po 0,19 dostarczają 6 skrzynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić "małym fermą" - lada moment skończy się całkowicie handel detaliczny ,a oni głównie tam dają. I nawet jak cena szurnie w górę to tacy mali się nie dopchają do dużych transakcji gdzie obecnie odbywa się największy handel. Jak masz 4 palety dziennie towaru to ile będziesz zbierał przysłowiowego tira ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny na dziś dla stałych dużych odbiorców:

M-0,22

L-0,24

Dla nowych +2 grosze Z dnia na dzień pewnie zdrożeje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez telefon już nie takie rzeczy słyszałem... A telewizja też kłamie. Póki co na szczęście dla stałych co regularnie jaja odbierają L-0,20 i M-0,18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ajeczny

PostWysłany: Wto Cze 2 10:26 GMT 2015 Temat postu:

Przez telefon już nie takie rzeczy słyszałem... A telewizja też kłamie. Póki co na szczęście dla stałych co regularnie jaja odbierają L-0,20 i M-0,18.

 

ale (słowo zostało usunięte)....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przez telefon już nie takie rzeczy słyszałem... A telewizja też kłamie. Póki co na szczęście dla stałych co regularnie jaja odbierają L-0,20 i M-0,18.

widac Panie Adamie ze dalej doisz

poczekaj a sytuacja jak zawsze sie zmieni i bedziesz plakal czemu nkit nie chce przed samymi swietami jaj tobie dawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie: Przetwórstwo płaci już 4zł/kg

 

Straszne braki na fermach..... ssanie od początku tygodnia!!!!

 

ręka na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Adam coś zamilkł

chyba znowu szuka jaj oczywiście stała współpraca hahahahaha

(za psie pieniądze)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu uczciwych handlowców (żeby nie napisać handlarzy), którzy uczciwie handlując, powoli z roku na rok pomnażają swój majątek (czasami całkiem niemały). Z niektórymi współpracuję już 30 lat ! Nigdy nie podniosłem im ceny z dnia na dzień więcej niż 2 grosze ( i to z wcześniejszym uprzedzeniem). Ale i nigdy nie usłyszałem od nich złego słowa na mój temat z powodu podwyżki. Zamiast tego zawsze słyszałem „Nie ma sprawy. Cena towaru rośnie- to i ja u swoich odbiorców postaram się ją podnieść”. Ale i z drugiej strony- moi stali klienci nigdy nie zostali bez towaru. W czasie, gdy cena L-ki skoczyła na 50 gr., ja dla stałych klientów miałem duuużo niższą cenę, a to dlatego, że oni nie byli w stanie tak szybko podnosić cen u swoich klientów. Symbioza trwa i mam nadzieje, że będzie trwała jeszcze długo.

Niestety, nasza branża daje możliwości tym, którzy chcą dorobić się szybko, nie spoglądając na straty innych. Cwaniaczków jest dużo. Ale prawdziwych handlowców niewielu.

A najgorsi są Ci, którzy obiecują stałą współpracę i wygryzają Cię z Twoich własnych punktów Twoim własnym towarem 3-5 groszy taniej !!!!!!!!!!!

Tfu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...