Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak u was u mnie "zapasy" to dzisiejsza produkcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biedronka

PostWysłany: Pią Maj 13 14:39 GMT 2016 Temat postu:

biedronka -codziennie niskie ceny....... byłem na tygodniowym urlopie w Hiszpanii Razz Razz

 

chyba przy zbieraniu cytrusów.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz racje to ciebie widziałem w podartych butach na parkingu hotelowym jak pomarańcze roznosiłeś za 2 EURO .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hodowcy, którzy sprzedają jaja na bieżąco zapasów mogą nie mieć (wiadomo dla czego)

 

L - 0,15 / 0,16

M - 0,11 / 0,13

przemysł 2 / 2,2 zł kg

 

ps

jeszcze trochę musimy poczekać na prawdziwy bum, jak na razie jest to sztuczne nakręcanie ceny

- za szybko, ten kryzys powinien potrwać co najmniej 3-5 m-cy wtedy cena byłaby rewelacyjna, a tak bedzie się pie.....ć, nie wiem ile, ale moim zdaniem będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tej cenie to i tak dokładka... plus chociaż taki że dokłada się mniej... bądź co bądź kury starej się nie opłaca trzymać ani przepierzać... tym bardziej że się ona już u większości spłaciła. A ubojnie (przynajmniej niektóre) to swoje aktualnie próbują wyrwać stosując wszelkiej maści triki marketingowo/PRowe I opowiadają dyrdymały... Pośrednicy to samo...

Czy sztucznie to nakręcone - takie wrażenie mam i ja.... albo nie wiemy o czymś bardzo istotnym. Tym bardziej że się słyszy różne rzeczy i nic ze sobą nie "gra i koliduje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przepierza ... U niego zawsze inaczej niż u reszty... to taki branżowy kot "zawsze ląduje na cztery łapy"

Generalnie to równanie jest prawdziwe... ale tylko do pewnego momentu, przy pewnej skali X koszty nie spadają a rosną. Dlatego w normalnych warunkach w przypadku dekoniunktury molochy zawsze pierwsze plajtują... bo są mniej "elastyczne" to wynika z podstaw teorii zarządzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarek więcej kur niższe koszty prawda to jest twoje zdanie , pan W karmi kury raz dziennie ciekawe dlaczego ?

 

P. Demiurg trafnie ci odpowiedział (przepierza)

 

ps.

módl się o zdrowie bowiem nawet cud nie poprawi ci rozu.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uczucie gdy masz pełną produkcje, magazyn pusty a ty zastanawiasz się czy dokupić jaj bo cena jest tak niska że, boisz się wpadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Bieżuniu dzisiaj M 14 ,L 16 netto od poniedziałku 2gr do góry na L ,1gr na M towaru brak .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale krew zalewa to biedronke, widac to po jego wpisach.

Życie musiało go nieźle wyruc....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale krew zalewa to biedronke, widac to po jego wpisach.

Życie musiało go nieźle wyruc....

Hej, ludzie ! Z czego się tak cieszycie ? Cena w dużym hurcie to nadal DNO. Skoczyło co prawda do góry, ale to w dalszym ciągu dokładka !!! Mnie trochę ratuje mniejszy hurt i własna dystrybucja, ale są tacy, którzy nie mają swoich pakowni. Przy obecnych cenach to jest dla nich ostra jazda w dół bez trzymanki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale krew zalewa to biedronke, widac to po jego wpisach.

Życie musiało go nieźle wyruc....

Hej, ludzie ! Z czego się tak cieszycie ? Cena w dużym hurcie to nadal DNO. Skoczyło co prawda do góry, ale to w dalszym ciągu dokładka !!! Mnie trochę ratuje mniejszy hurt i własna dystrybucja, ale są tacy, którzy nie mają swoich pakowni. Przy obecnych cenach to jest dla nich ostra jazda w dół bez trzymanki !

Spokojnie na przyszlotygodniowych podwyzkach sie nie zatrzyma !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie koledzy siedzi tu na forum taki niedorozwój i cieszy się krzywdą hodowców , nigdy nie dołożył do jaja ani grosza to się wyśmiewa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale krew zalewa to biedronke, widac to po jego wpisach.

Życie musiało go nieźle wyruc....

Hej, ludzie ! Z czego się tak cieszycie ? Cena w dużym hurcie to nadal DNO. Skoczyło co prawda do góry, ale to w dalszym ciągu dokładka !!! Mnie trochę ratuje mniejszy hurt i własna dystrybucja, ale są tacy, którzy nie mają swoich pakowni. Przy obecnych cenach to jest dla nich ostra jazda w dół bez trzymanki !

Spokojnie na przyszlotygodniowych podwyzkach sie nie zatrzyma !

 

No ja bym tego taki pewny nie był... w dużym hurcie cena powoli się podnosi... mały jak brał tak bierze jeśli chodzi o poziom zejścia. A bez zwiększonego popytu... to cena zatrzymać się zaraz może, oby na poziomie 0,20 za M , ale to marzenie ściętej głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedrona nastepnym razem jak bedziesz jechal na urlop to bierz chociaż 2 tygodnie, bo tydzień terapi to zamalo.

 

Pozdrawiam oraz życzę miłej niedzieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale krew zalewa to biedronke, widac to po jego wpisach.

Życie musiało go nieźle wyruc....

Hej, ludzie ! Z czego się tak cieszycie ? Cena w dużym hurcie to nadal DNO. Skoczyło co prawda do góry, ale to w dalszym ciągu dokładka !!! Mnie trochę ratuje mniejszy hurt i własna dystrybucja, ale są tacy, którzy nie mają swoich pakowni. Przy obecnych cenach to jest dla nich ostra jazda w dół bez trzymanki !

Spokojnie na przyszlotygodniowych podwyzkach sie nie zatrzyma !

 

No ja bym tego taki pewny nie był... w dużym hurcie cena powoli się podnosi... mały jak brał tak bierze jeśli chodzi o poziom zejścia. A bez zwiększonego popytu... to cena zatrzymać się zaraz może, oby na poziomie 0,20 za M , ale to marzenie ściętej głowy...

 

Spokojnie do 0.20 gr za Mke doleci... powoli do mas trafiaja sluchy o trudnej sytuacji u Pana W. Slyszeliscie cos na ten temat ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czuję że pewnie jakieś plotki i dyrdymały ludzie opowiadają... Jak on ma katar co cała branża na grypę choruje... tfu tfu jeszcze AI w PL brakuje do kompletu zniszczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiejsza sprzedaz : + 0.02gr szt/ kazdy sort oprocz zerowki/bolka, na tym + 0.03gr szt.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...