Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

W góre to ci chyba grzeje słońce. Już było parę ofert dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlarzyku kochany, trzeba marze obnizyc a jak nie to nie brac towaru i nie handlowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producenciku bidny , to wypad z mojej piekarni ze swoim jajem za 7 gr bo ja tam za 12 woziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Producenciku bidny , to wypad z mojej piekarni ze swoim jajem za 7 gr bo ja tam za 12 woziłem.

 

Haha !! I handlarzyk marnie skonczy, bo producent go wykonczy !! Bardzo dobrze, wez sie za legalny handel, a nie zarejestrowany jako bezrobotny a towaru rozwozi od 200000 tys kur.

Boli (słowo zostało usunięte) handlarza bo tanie jajko sie konczy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wy chcecie żeby jajko takie tanie było? To kto to będzie produkował. Taki czas że cena jest do d... Ale miejmy nadzieję że na jesień wróci do normy pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie czy wy chcecie żeby jajko takie tanie było? To kto to będzie produkował. Taki czas że cena jest do d... Ale miejmy nadzieję że na jesień wróci do normy pozdrawiam

Dla handlarzy najlepiej byłoby, żeby towar rozdawali za darmo. Oni nie mają pojęcia ile kosztuje produkcja jajka. I chyba niewiele ich to interesuje. Jeśli usłyszą, że ktoś gdzieś kupił podobno za 13 gr., to wołają, że 15 gr. to drożyzna. A to, że wyprodukowanie tego jajka kosztowało 20 gr. nie ma dla nich kompletnie ŻADNEGO znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY HODOWCY NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ NA SZARO ,CENA XL NA DZIŚ 0,29 GR.

TELEFON ZA TELEFONEM,CZYŻBY SIĘ SKOŃCZYŁO TANIE JAJECZKO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna sie, nabudowali obsadzili teraz tylko brać pieniądze, ale co sie stało ceny nie ma i nie bedzie,dokładanie każdego dnia ludzie chcą wypłatę ponaglanie do zapłaty z paszarni bo cos kury musza jeść i bardzo dużo innych wydatków i zaczęło bolec hahahaha śmiech, mam nadzieje ze macie zaskórniaki bo zaczęły sie ciężkie czasy w całym rolnictwie. Pracuje w dużej firmie i zawsze bacznie przyglądałem sie z uśmiechem waszym wypocinom i krzykom ale postanowiłem ze postawie niektórych "milionerów obrotowych" do pionu u mnie w firmie juz sie mowi ze zaczęły sie czasy gdzie to chodowca bedzie kierownikiem na "swojej" fermie za symboliczne wynagrodzenie. Teraz 3 2 1 czekam na odpowiedzi "hodowców" którzy myślą ze pisząc ze cena idzie w gore na forum podniosą cenę na wolnym rynku, ps. I módlcie sie aby Ci mali odbiorcy przetrwali bo gdy duże hurtownie bedą narzucać ceny to nawet wam na waciki nie starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna sie, nabudowali obsadzili teraz tylko brać pieniądze, ale co sie stało ceny nie ma i nie bedzie,dokładanie każdego dnia ludzie chcą wypłatę ponaglanie do zapłaty z paszarni bo cos kury musza jeść i bardzo dużo innych wydatków i zaczęło bolec hahahaha śmiech, mam nadzieje ze macie zaskórniaki bo zaczęły sie ciężkie czasy w całym rolnictwie. Pracuje w dużej firmie i zawsze bacznie przyglądałem sie z uśmiechem waszym wypocinom i krzykom ale postanowiłem ze postawie niektórych "milionerów obrotowych" do pionu u mnie w firmie juz sie mowi ze zaczęły sie czasy gdzie to chodowca bedzie kierownikiem na "swojej" fermie za symboliczne wynagrodzenie. Teraz 3 2 1 czekam na odpowiedzi "hodowców" którzy myślą ze pisząc ze cena idzie w gore na forum podniosą cenę na wolnym rynku, ps. I módlcie sie aby Ci mali odbiorcy przetrwali bo gdy duże hurtownie bedą narzucać ceny to nawet wam na waciki nie starczy
To już cieniasie musisz zakładać nowe konto ,na swoim poprzednim już się dostatecznie skąpromitowałeś.Czaruj dalej powodzenia ,a cena i tak idzie do górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna sie, nabudowali obsadzili teraz tylko brać pieniądze, ale co sie stało ceny nie ma i nie bedzie,dokładanie każdego dnia ludzie chcą wypłatę ponaglanie do zapłaty z paszarni bo cos kury musza jeść i bardzo dużo innych wydatków i zaczęło bolec hahahaha śmiech, mam nadzieje ze macie zaskórniaki bo zaczęły sie ciężkie czasy w całym rolnictwie. Pracuje w dużej firmie i zawsze bacznie przyglądałem sie z uśmiechem waszym wypocinom i krzykom ale postanowiłem ze postawie niektórych "milionerów obrotowych" do pionu u mnie w firmie juz sie mowi ze zaczęły sie czasy gdzie to chodowca bedzie kierownikiem na "swojej" fermie za symboliczne wynagrodzenie. Teraz 3 2 1 czekam na odpowiedzi "hodowców" którzy myślą ze pisząc ze cena idzie w gore na forum podniosą cenę na wolnym rynku, ps. I módlcie sie aby Ci mali odbiorcy przetrwali bo gdy duże hurtownie bedą narzucać ceny to nawet wam na waciki nie starczy
To już cieniasie musisz zakładać nowe konto ,na swoim poprzednim już się dostatecznie skąpromitowałeś.Czaruj dalej powodzenia ,a cena i tak idzie do górki.

Pomyliłeś mnie z kimś kolego, konto żałozone dzis z nudów pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WET DR TY CHYBA SIEDZISZ W BUDCE U "MILIONERA" JAK NAPISAŁEŚ. Z NUDÓW ZAŁOŻYŁEŚ NIKA . WYDAJE MI SIĘ ,ŻE TY TO BIEDRONA I ŻAL DUPE ŚCISKA MALEJE PROWIZJA NA JAJECZKU .TRZEBA NAPISAĆ BĘDZIE TANIO I CAŁY RYNEK JAJ W EUROPIE SIĘ ZAWALI.

PRAWDA NA DZIŚ JEST TAKA PRZETWÓRNIE NA ZACHODZIE ZACZĘŁY BARDZO DUŻO KUPOWAĆ I OFERUJĄ 65 EURO CENTA ZA JAJO Z 3.POCZEKAJMY KOLEDZY PRODUCENCI JESZCE TYDZIEŃ TO L-ka BĘDZIE PO 0,22 LUB 0,24

POZDRAWIAM WYTRWAŁYCH PRODUCENTÓW JAJ.

 

 

PS: NAWET PO NAJWIĘKSZYM DOŁKU PRZYCHODZI GÓRKA I WTEDY RÓBMY TO CO HANDLARZE W GÓRĘ NA DOSTAWIE O 5 GR TAK JAK ONI Z TYM ŻE POWIEMY TYLKO 5 DLA STAŁYCH INNYM 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę panowie że brak zajęcia , to może mi ktoś bentleya umyje bo jadę do Zakopanego na zjazd

Ps. handel idzie na całego i cena lekko w górę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
"milionerów obrotowych"

 

Dobrze napisałeś , ale jak widzisz co niektórzy odkodowali tylko jeden wyraz "milioner".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę panowie że brak zajęcia , to może mi ktoś bentleya umyje bo jadę do Zakopanego na zjazd

Ps. handel idzie na całego i cena lekko w górę .

 

To do zobaczyska w Zakopcu

Co do ceny to hmm... ciekawie tydzień się zaczął.... w śr/czw będzie już coś wiadomo więcej. Zauważalne zwiększone zejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna sie, nabudowali obsadzili teraz tylko brać pieniądze, ale co sie stało ceny nie ma i nie bedzie,dokładanie każdego dnia ludzie chcą wypłatę ponaglanie do zapłaty z paszarni bo cos kury musza jeść i bardzo dużo innych wydatków i zaczęło bolec hahahaha śmiech, mam nadzieje ze macie zaskórniaki bo zaczęły sie ciężkie czasy w całym rolnictwie. Pracuje w dużej firmie i zawsze bacznie przyglądałem sie z uśmiechem waszym wypocinom i krzykom ale postanowiłem ze postawie niektórych "milionerów obrotowych" do pionu u mnie w firmie juz sie mowi ze zaczęły sie czasy gdzie to chodowca bedzie kierownikiem na "swojej" fermie za symboliczne wynagrodzenie. Teraz 3 2 1 czekam na odpowiedzi "hodowców" którzy myślą ze pisząc ze cena idzie w gore na forum podniosą cenę na wolnym rynku, ps. I módlcie sie aby Ci mali odbiorcy przetrwali bo gdy duże hurtownie bedą narzucać ceny to nawet wam na waciki nie starczy

 

Nieładnie jest podszywać się pod zawód zaufania publ. Co do tego co napisałeś owszem tak będzie na specjalizacji w linii mięsnej chyba że zaczną na brojlerze "myśleć" bardziej konsolidacyjnie. Jajko rządzi się swoimi prawami, rynek "jajczarski" jest równie przewidywalny jak rynek komponentów białkowych. Tu też będzie potrzebna za jakiś czas konsolidacja - oddolna. Problem "dużych" to odwieczny problem elastyczności, ale co ja się będę produkować... i tak zapewne nie zrozumiesz

PS. Był już taki jeden co tak gadał dawno, dawno temu... źle skończył - mali przetrwali on nie. Ja bym na twoim miejscu nie lekceważył małych hodowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ceny się stabilizują chyba już wszędzie

M na poziomie 13-14 gr

L 17-18 gr netto

tanie jajko się skończyło.

zejście bardzo dobre na L i M

jak tak dalej będzie to przyszły tydz kolejne podwyżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny jak wyżej napisano potwierdzam.

 

Ale nie powiedziałbym że tanie jajko się skończyło... teraz dalej jajko jest tanie bo poniżej kosztów jego produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba się modlić o ptasią grype

wtedy cenka na pewno by się zmienieła na +

gdyby nie pościągali jajeczek za granicy to u nas by poszło wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszyscy krzyczeli, ze wchodzi baardzo duzo kury przepierzonej, ale jakos tego nie widac. Wszyscy chca duze jajo ! Gorszy problem z Mka, bo jak tak dalej pojdzie to Lka bedzie po 22gr a Mka po 13 gr... Dochodza mnie tez sluchy, ze zagranica cene wystawila na poziomie 65-70 eurocentow za kilogram, ale ile wtym prawdy to nie wiem. Moze Wy wiecie cos wiecej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupię świeżę maksymalnie z 4 dni jaja od messy w ilości 20-25tyś sztuk tygodniowo.

 

Ceny:

M- 17gr

L - 21gr

XL -26gr

 

oferty na maila jajamessa@o2.pl

 

Ha,ha,ha... Ktoś założył konto żeby siać propagandę. Pomysłowy dobromir.

To ja kupię 180 tys. tygodniowo w cenie netto:

M-0,12

L-0,16

XL-0,18

Oferty na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny lekko idą w górę, sprzedaż na bieżąco- brak zapasów

 

duży hurt

L - 0,18 / 0,19 zł

M - 0,14 / 0,15 zł

 

przemysł 2,3 / 2,5 zł kg

 

ps.

wreszcie nadchodzi czas na normalność, koniec jest rozdawania jaj, kolejny tydzień powinien być lepszy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny lekko idą w górę, sprzedaż na bieżąco- brak zapasów

 

duży hurt

L - 0,18 / 0,19 zł

M - 0,14 / 0,15 zł

 

przemysł 2,3 / 2,5 zł kg

 

ps.

wreszcie nadchodzi czas na normalność, koniec jest rozdawania jaj, kolejny tydzień powinien być lepszy.

 

pozdrawiam

Faktycznie eldorado, nie am co ....

Nawet jeśli ceny powrócą do normalnego poziomu, to kiedy odrobimy straty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od srody zaczely sie potezne poszukiwania Mki, przyszly tydzien plus 0,02 gr/szt w gore. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny lekko idą w górę, sprzedaż na bieżąco- brak zapasów

 

duży hurt

L - 0,18 / 0,19 zł

M - 0,14 / 0,15 zł

 

przemysł 2,3 / 2,5 zł kg

 

ps.

wreszcie nadchodzi czas na normalność, koniec jest rozdawania jaj, kolejny tydzień powinien być lepszy.

 

pozdrawiam

Faktycznie eldorado, nie am co ....

Nawet jeśli ceny powrócą do normalnego poziomu, to kiedy odrobimy straty ?

 

Nie odrobimy. w 3mc poszły się wietrzyć zyski (średnio przyjmując) z 8... tak +/-

Ceny podejrzewam że w next będą 0,14-0,15 M a 0,17-0,18 L w dużym hurcie - tak jak jajczarek pisał. Przemysł podobno po 2,6.

Czyli jeszcze brakuje do wyjścia na koszty bieżące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...