Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze, dobrze przymróź tylko jedne oko, bo jak stracisz wzrok to będziesz tylko na jedno oko ślepy

 

ps.

skończyło się eldorado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jednak .... - podwyżka

cena minimalna netto

 

L - 19 - 20gr

M - 15 - 16gr

przemysł 2,4zł 1kg

 

pozdrawiam

Żeby nie było, że się z Jajczarkiem tylko kłócę. Otóż nie- czasem nawet się z nim zgadzam. Jajczarek ma rację. Dzisiaj ładowałem M-15 gr., L- 20 gr netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jednak .... - podwyżka

cena minimalna netto

 

L - 19 - 20gr

M - 15 - 16gr

przemysł 2,4zł 1kg

 

pozdrawiam

Żeby nie było, że się z Jajczarkiem tylko kłócę. Otóż nie- czasem nawet się z nim zgadzam. Jajczarek ma rację. Dzisiaj ładowałem M-15 gr., L- 20 gr netto

 

Tylko między nami jest mała różnica, ja w tych cenach ładuję TIRA, a ty w pudełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Powiem tak. U niektórych podwyżki a u innych obniżki także nie wiadomo co z tego wyjdzie, faktem jest że nie jest to sezon na jajko. Wszystkiego dobrego i drogich jaj !!!

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nie sprzedaje. Kupuje. Ceny z piątku po ile kupiłem:

IIa 0,14

Ib 0,16

Ia 0,19

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy tam wiecie, największy zysk to jest jak się na wytłaczanki sprzedaje

 

Swoją drogą to niektórzy jeszcze cen nie popodnosili ;] więc niby L 0,19-20 a realnie to jak jeden taniej puszcza to zaraz krzyk słychać - a co tak drogo tam można taniej... Zwykle taki co ma 4 - 12 tys kur

 

Lka wyjątkowo poszukiwana mocny brak jej na rynku... magazyny na bieżąco max zapas 2-3 dniowy... podobno tak wszędzie... a cena dalej MIZERNA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja to tam zarabiam więcej na skrzynce jak niejeden na tirze

(słowo zostało usunięte) jakim trzeba być (słowo zostało usunięte) żeby takie głupoty pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena w górę*/cena w dół *

 

* - niepotrzebne skreślić

 

Tak wygląda sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kur..a jakim trzeba być i.di.oto żeby takie głupoty pisać

 

Po co pytasz jak już wiesz z autopsji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy stabilizację cen na rynku, ponieważ jest równowaga między popytem a podażą. Na całe nieszczęście, ceny ustabilizowały się na bardzo niskim poziomie. Żeby ceny poszły w górę potrzeba albo ograniczenia podaży jajka, albo zwiększenia popytu na jajko. Inaczej cena nie podskoczy :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Popyt wzrośnie, z wielkiej brytani będą wracać.l-19gr.
ilości nie tirowe odrazu zgłaszam żeby forumowi wyjadaczem mi nie pojechali po rajtach.pozdrawiam wytrwałych hodowców i handlowców albo odwrotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaż się zmniejsza, cały czas ubojnie biją podobno... ale po jakim czasie to wpłynie na cenę... to już ruleta... myślę że coś bliżej sierpnia się zacznie zmieniać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaż się zmniejsza, cały czas ubojnie biją podobno... ale po jakim czasie to wpłynie na cenę... to już ruleta... myślę że coś bliżej sierpnia się zacznie zmieniać...

Mówię o przełomie... bo minimalne korekty to będą powoli następować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stabilizacja stabilizacją, ale wystarczy, że Jajczarek dwa nowe kurniki postawi i już po stabilizacji i znowu ceny w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stabilizacja stabilizacją, ale wystarczy, że Jajczarek dwa nowe kurniki postawi i już po stabilizacji i znowu ceny w dół

Hehe... W samo sedno. Granica miedzy równowagą a jej brakiem jest baaardzo cienka. Wbrew pozorom 1 mln kur na rynku (w tą, czy w tamtą stronę) robi ogroną różnicę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Swiezutko po urlopie, ale widze, ze przez te 10 dni nic w PL sie nie zmienilo jesli chodzi o jajo. Na przyszly tydzien wiadomo cos, tylko realnie nez przepychanek...u mnie magazyny puste,ale kierownik twierdzi, ze ceny nie udalo mi sie podniesc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stabilizacja stabilizacją, ale wystarczy, że Jajczarek dwa nowe kurniki postawi i już po stabilizacji i znowu ceny w dół

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...