Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

L -24gr dzisiejsza dostawa .i tak już od półtora miesiąca.trzeba się wyluzować nie można być takim materialista panowie mawial laska z chlopaki nie placza pamietacie to jeszcze pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja sprzedaje na sklepy sklepiki cukiernie w takich cenach.

L-ka 0,30-34

M-ka - 0,24 -28

Ps . drożej się nie da , coraz więcej busów krąży

Da się drożej

 

Da sie drożej, jak sie sprzeda jajecznice z dwóch jaj za 6 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie drożej, jak sie sprzeda jajecznice z dwóch jaj za 6 zł

Ja nie wiem ile kosztuje jajecznica z dwóch jaj, ale widać, Ty masz w tym już praktykę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ceny dno.Na północnym mazowszu loco ferma M-17gr. L-24gr

Perspektyw nie widać w tym roku.

Być może wiosna bedzie lepsza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dobre ceny, bo cena leci już teraz jest 22gr za l, masz racje ceny w tym roku może nie być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A całe tiry jeszcze drożej

Lepiej sprzedać 50 tys. jaja po średniej cenie 25-27 gr. niż sprzedawać całe tiry po 17 gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sytuacja jest kuriozalna jak na tą porę roku... Magazyn pusty a i tak do d... to wszystko. Ci co myślą że się obłowią to są w błędzie... to doprowadzi do tego że wielu hodowców wyleci z branży a w rezultacie ceny pójdą w górę. Tylko kiedy to nastąpi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie drożej, jak sie sprzeda jajecznice z dwóch jaj za 6 zł

Ja nie wiem ile kosztuje jajecznica z dwóch jaj, ale widać, Ty masz w tym już praktykę.

 

 

jeśli ktoś siedzi tylko w kurniku i maca kury i pije surowe jaja to nic dziwnego że nie zna cen w restauracjach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie drożej, jak sie sprzeda jajecznice z dwóch jaj za 6 zł

Ja nie wiem ile kosztuje jajecznica z dwóch jaj, ale widać, Ty masz w tym już praktykę.

 

 

jeśli ktoś siedzi tylko w kurniku i maca kury i pije surowe jaja to nic dziwnego że nie zna cen w restauracjach

Ależ Ty "dowciapny". No normalnie boki zrywać. Szkoda, że swoim ględzeniem nic nie wnosisz na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu na forum po długiej przerwie i nic się tu nie zmieniło Jedni rzeczowo a inni jak dawniej bez sensu no ale cóż takie społeczeństwo Ceny beznadziejne , chciałoby się powiedzieć z przed 20 lat !!! Jedno smutne spostrzeżenie to takie że w naszej okolicy w ciągu ostatnich 3 lat z przyczyn ekonomicznych i dużych kłopotów finansowych zakończyło działalność kilka ferm ( dokładnie 4 ) Od 7 miesięcy jedynymi osobami które zarabiają , są pośrednicy . Niestety takie realia. Nojgorsze jest to że sytuacja cenowa jest nieprzewidywalna... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...Jedno smutne spostrzeżenie to takie że w naszej okolicy w ciągu ostatnich 3 lat z przyczyn ekonomicznych i dużych kłopotów finansowych zakończyło działalność kilka ferm ( dokładnie 4 ) ...

 

W mojej okolicy otworzyło swoje podboje 8 nowiuśkich kurników. Nie wiem czy już obsadzone ale są. Ładne, pachnące, nowoczesne... I tylko jeden nowy zakład pakowania jaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mojej okolicy otworzyło swoje podboje 8 nowiuśkich kurników. Nie wiem czy już obsadzone ale są. Ładne, pachnące, nowoczesne... I tylko jeden nowy zakład pakowania jaj.

Pogratuluj ode mnie właścicielowi kurników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A u naszych trzech tenorów cena za pewne idzie w górę i magazyny puste ......

- Oj bieda bieda

Napisze poraz kolejny.

Jajczarek H....... nie podszywaj się pod hodowce, kanalio podtępna

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koniec pażdziernika m będzie po 0,15 gr....

Aż nie mogę się doczekać. Ciekawe, ile wtedy będzie "zarabiał" Jajczarek na tej swojej super hiper extra produkcji ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koniec pażdziernika m będzie po 0,15 gr....

Aż nie mogę się doczekać. Ciekawe, ile wtedy będzie "zarabiał" Jajczarek na tej swojej super hiper extra produkcji ....

 

Tak naprawdę nie ma to znaczenia Problem nie leży ile "Jajczarek" zarobi, a ilu z nas przetrwa ten okres...(najbliższy rok) Nie zapowiada się kolorowo. Przyszły rok pierwsze półrocze to będzie dopiero masakra chyba że stanie się cud i ludzie zaczną więcej jeść jajek... albo gdzieś w Europie wybuchnie panzootia ptasiej grypy o ogromnych rozmiarach... pretendentami ku temu są Francja, Niemcy, Holandia siedzi tam endemiczna grypa nie do wyeliminowania i co jakiś czas wyłazi, puki co w małym zakresie... jako że mieliśmy ostatnio przypadek w USA...takowoż nie liczyłbym że to się szybko powtórzy i to w Europie ale kto wie...

Tak czy siak realnie patrząc niewesoło widzę najbliższy rok.... (o tym nie wspominając) pod koniec 2017 UE ma osiągnąć 105% produkcji jajek względem spożycia do tego dodać trzeba jeszcze import min. od Ukrów, Indii, USA, Argentyny. Tak, tak - wiem jak to wygląda... Panowie zakładać pampersy i brać stoperan... bo będzie ostra jazda.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...