Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Pan W. ładnie miesza -niby z ukrainy a swoimi zapycha rynek,których n ie może.A podobno już ABW węszy w firmie

 

On jest jak Tytanik, niby niezatapialny. Nic nie jest przesądzone.

 

 

Zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia spędzonych z rodziną, życzę wszystkim, hodowcom, pośrednikom i przetwórcom.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udanych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia w zaciszu domowym. A w Nowym Roku wszystkim producentom życzę, aby dzisiejsze ceny jaj się utrzymały jak najdłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejałem to na "naszym" forum cena brojlera, ale tutaj też to zamieszczę.Może widzieliście , było jakiś miesiąc temu u Jaworowicz w Sprawa dla Reportera , było też w tvn , 6 letni chłopiec z Polski , jeden czy dwa przypadki na świecie, ból którego nie daje się uśmierzyć żadnymi środkami , obejrzyjcie link , łzy same z automatu leją się z oczu.Rodzice zbierają na wyjazd do USA - jest możliwość uleczenia, ale koszt jest chyba milion złotych.Brakuje im jeszcze 750tys.Zróbcie dobry uczynek w Święta i wyślijcie choć parę smsów.Popatrzecie:

https://www.siepomaga.pl/kordian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan W. ładnie miesza -niby z ukrainy a swoimi zapycha rynek,których n ie może.A podobno już ABW węszy w firmie

 

Tak,tak ABW , ABC ,PSL i PIS .

 

Że niby czego ABW szuka u Woźniaka. Bursztynowej komnaty?

 

Jeżeli wogóle czegoś szukają to chyba kto destabilizuje branżę spożywczą próbując go uwalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pan W. ładnie miesza -niby z ukrainy a swoimi zapycha rynek,których n ie może.A podobno już ABW węszy w firmie

 

Tak,tak ABW , ABC ,PSL i PIS .

 

Że niby czego ABW szuka u Woźniaka. Bursztynowej komnaty?

 

Jeżeli wogóle czegoś szukają to chyba kto destabilizuje branżę spożywczą próbując go uwalić.

 

Po co dorabiać teorie spiskowe, o czarnych siłach sprzymierzonych przeciwko szlachetnemu rycerzowi W. ? To co się stało, to cena za koncentrację produkcji, wszystko jest pięknie dopóki się kręci, a jak jest problem to i jego skala jest adekwatna do rozmiarów fermy. I jeszcze jedna ważna kwestia, za produkcję w takich fabrykach odpowiadają dyrektorzy, kierownicy itd. czyli tak naprawdę nikt nad tym nie panuje, wystarczy, że w odchowie źle podadzą szczepionkę albo ją po prostu opchną na lewo, co też nie jest wykluczone i efekty mogą być opłakane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaj na magazynie znikoma ilość, a zamówienia już na wtorek i środę olbrzymie. Cena utrzyma się dłuższy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świąteczny "zapas" wyjeżdża we wtorek, a zamówień tyle, że dla wszystkich go nie starczy.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE L-KA 0,36 GR , NA FERMACH TYLKO DWUDNIOWY ZAPAS JAJA, DUŻO FERM BIŁO KURĘ PRZED SWIĘTAMI, 2 GR DO GÓRY NA KAŻDYM SORCIE

 

P.S. I TAK DO WIELKANOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PANOWIE L-KA 0,36 GR , NA FERMACH TYLKO DWUDNIOWY ZAPAS JAJA, DUŻO FERM BIŁO KURĘ PRZED SWIĘTAMI, 2 GR DO GÓRY NA KAŻDYM SORCIE

 

P.S. I TAK DO WIELKANOCY

Panowie nic nie idzie, każdy zapchany towarem.

L 0,27

M 0,22

I dalej spada

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już po zapasach ....

Znów magazyn pusty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka cena na ten tydzień panowie i panie.tylko realne ceny prosze ,cos sie zmienilo?pozdro

 

A jaka jest u ciebie, tylko szczerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol.przed świętami placilem za l-32.dzis dopiero będę zamawial po świętach .takze chce sie zorietowac czy taniej czy drożej jak maja niektórzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość hodowców zaczyna myśleć o zdaniu kur do uboju, fajna cena za L ale co z tego jak to jajo nie nadaje sie do handlu tylko na przetwórstwo, a przetwórstwo (słowo zostało usunięte)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kol.przed świętami placilem za l-32.dzis dopiero będę zamawial po świętach .takze chce sie zorietowac czy taniej czy drożej jak maja niektórzy.

 

Sprzedałem wczoraj 3 tiry po takiej samej cenie co przed świetami

Ps.

Moze byśmy zmienili tą starą regułę, ze po każdych świętach jajo musi stanieć, jak pamietam zawsze handlarze ciągną w dół, a przecie sami mówią, ze droższym jajem lepiej sie handluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena na dziś L 30 M 27

 

- to są twoje sny ?

Ps.

Zawsze wiedziałem ze w święta z alkoholem trzeba uważać, teraz widać jakie mamy skutki picia wódki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena na dziś L 30 M 27

Widać, że komuś humor dopisuje po świętach.

U mnie w okolicy hodowcy już wyczyszczeni z "zapasów". Ceny identyczne jak przed świętami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cena na dziś L 30 M 27

PANOWIE L-KA 0,36 M-KA 33 GR , NA FERMACH TYLKO DWUDNIOWY ZAPAS JAJA, DUŻO FERM BIŁO KURĘ PRZED SWIĘTAMI, 2 GR DO GÓRY NA KAŻDYM SORCIE Cool

 

Zsumowałem wasze ceny, podzieliłem to przez 2 i ot wychodzą mi prawdziwe ceny

L 32-33

M 30-31

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...