Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, a czy koledzy slyszeli juz o chemii w jajkach najwiekszego producenta ?

 

Tylko spekulacje słyszałem... Nic oficjalnego. W sumie gdyby tak było to by mnie to nie zdziwiło u niego nic mnie nie dziwi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 32 / 34

M 26 / 27

Przemysł 4 zł

 

Ps.

Fipronil jest dobry, fipronil jeść trzeba, kto je fipronil ten pójdzie do nieba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestancie siac propagande po to tylko aby podnosic ceny

bo co niektorym to juz sodowka do glowy uderza..

zawsze powtarzam rownowaga musi byc i kazdy musi zarobic wiec lepiej niech sie ustabilizuje na normalnym poziomie a nie pozniej bedzie placz ze leci na leb na szyje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaj-pol, pięknie to ująłeś ... zawsze powtarzam rownowaga musi byc i kazdy musi zarobić...

- przypomnimy wam te piękne słowa jak będzie dołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płacz gorszy niż u polityków po przegranych wyborach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, a czy koledzy slyszeli juz o chemii w jajkach najwiekszego producenta ?

 

Coś chyba rzeczywiście jest na rzeczy

http://www.farmer.pl/produkcja-zwierzeca/drob-i-jaja/wegry-fipronil-wykryto-w-jajkach-pochodzacych-z-wegier,73176.html

Mogły to być również przepakowane w Polsce niemieckie jajka wysłane do Węgier ;P, za kilka dni się wyjaśni. Jak kto ktoś w komentarzu (na jakimś portalu) powiedział- najłatwiej jest sfałszować i wprowadzić do obrotu niebezpieczny ale za to najlepiej oznaczony i wydało by się najbardziej pewny i bezpieczny produkt.

 

Braki na magazynie, ludzie się wściekli , detaliści kupują nie patrząc na cenę (byle było).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak,tak. Nagle się okazuje że Niemcy są eksporterem jajek na całą Europę.

 

To nie wiedziałeś ? 1DE i 2DE lata sobie po Europie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbujcie dalej. Nikt nie łyknął że są po 0,34 , to teraz nagle się okazuje że po 0,31 - a za 3 dni po 0,32.

 

Oczywiście telefony się urywają ale od hodowców - którzy widzieli Yeti co sprzedaje po 0,34 . Oni oczywiście też sprzedają po 0,34 ale mi oddadzą wyjątkowo po 0,29.

 

Myślę że jak by wszyscy handlarze teraz ograniczyli zakup do realnych poziomów zbytu na ten tydzień , to byście sobie te "puste " magazyny "trochę" podgonili i nagle solidarność drobiarska by się posypała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczak 2,8 w tamtym roku, w tym podobnie. Odchowana 8 tyg około 14zł, a taka 16 tyg 18,5zł ceny na tydzień temu jak się pytałem, poprodukcyjne nie wiem bo w mojej okolicy żadna ubojnia nie chce brać. Czy ktoś zna zaufaną ubojnię w pow. piotrkowskim lub okolicach co by się zgodziła na około 1,5-2 tysi kur wziąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Propaganda jak za Gierka albo Gomułki.... M0,26-0,27 L0,32-0,33
Brak słów

 

Jak masz taniej to kupuj. Ja po tyle sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Propaganda jak za Gierka albo Gomułki.... M0,26-0,27 L0,32-0,33
Brak słów

 

Jak masz taniej to kupuj. Ja po tyle sprzedaje.

 

Ps. Do końca NASTĘPNEGO tygodnia jajo w zamówieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak by wszyscy handlarze teraz ograniczyli zakup do realnych poziomów zbytu na ten tydzień , to byście sobie te "puste " magazyny "trochę" podgonili i nagle solidarność drobiarska by się posypała.

To nie kupuj. Dokupisz sobie za dwa tygodnie. Będziesz zapewne mógł wtedy wybierać sobie w ofertach do woli.

Dla tych, co nie "zakumali"- to był sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę czekać dwóch tygodni. I to nawet u tych mikro pierdusi z jednym kurniczkiem , co to magazyny mają puste na miesiąc do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak by wszyscy handlarze teraz ograniczyli zakup do realnych poziomów zbytu na ten tydzień , to byście sobie te "puste " magazyny "trochę" podgonili i nagle solidarność drobiarska by się posypała.

To nie kupuj. Dokupisz sobie za dwa tygodnie. Będziesz zapewne mógł wtedy wybierać sobie w ofertach do woli.

Dla tych, co nie "zakumali"- to był sarkazm.

 

Żeby twój sarkazm nie okazał się prawdą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak by wszyscy handlarze teraz ograniczyli zakup do realnych poziomów zbytu na ten tydzień , to byście sobie te "puste " magazyny "trochę" podgonili i nagle solidarność drobiarska by się posypała.

To nie kupuj. Dokupisz sobie za dwa tygodnie. Będziesz zapewne mógł wtedy wybierać sobie w ofertach do woli.

Dla tych, co nie "zakumali"- to był sarkazm.

 

Żeby twój sarkazm nie okazał się prawdą

 

To działa w obie strony może... Jakby fermy ograniczyły sprzedaż... na 3 tygodnie ciekawe skąd byście jajka nabrali ? A po 3 tygodniach bezpośrednio na wasze punkty fermy wjadą z towarem... Dalej chcecie brnąć w te zawody kto ma większe jaja ?

 

Osobiście takie straszenie się uważam za dziecinadę.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...