Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

 

akurat sciolki, wolnego, zielononozki i eko sprzedaje najwiecej w PL wiec nie musicie mnie pouczac jakie sa ceny

 

Normalnie padłem. Śmiech na sali. Ty jakiś dzieciak jesteś, czy pod górkę do szkoły miałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pierwsza oferta przemysłu 10zl kg ps z pozdrowieniami dla Pana Dariusza K.

WTF ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

akurat sciolki, wolnego, zielononozki i eko sprzedaje najwiecej w PL wiec nie musicie mnie pouczac jakie sa ceny

 

Normalnie padłem. Śmiech na sali. Ty jakiś dzieciak jesteś, czy pod górkę do szkoły miałeś?

 

przeczytaj co dalej napisałem, bo to właśnie chyba ty miałeś pod górkę i to nie tylko do szkoły. najbardziej miałeś wchodząc na dywan. wiesz kiedy ? wtedy co z niego spadłeś, zaje... łbem o podłogę i ci się poprzestawiało. jesteś kozak to mi sprzedaj towar w cenach o jakich piszesz. wyjedziesz paletą, a ja podstawię samochód. jak trzeba to 2,3 ile dasz tyle kupię.

a jak nie to nie pitol, bo ja mogę powiedzieć, że kupuję jutro ferrari za 10000PLN od stałego kolegi od wódki.

jak chcesz zaniżać realne ceny to idź na trola do pisu- tam znajdziesz pewnie robotę, bo dobre kłamczuchy mile widziane. to jest forum, a nie baśń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny panowie ceny

L 44-47

M 40-44

i cały czas rośnie

 

zgadzam się, choć czasami jeszcze L-42 i M-39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pierwsza oferta przemysłu 10zl kg ps z pozdrowieniami dla Pana Dariusza K.

 

 

ja już wiem, że dojdzie do 15PLN, może nawet 20PLN w ciągu miesiąca.

 

pytanie jak producent zachowa się w stosunku do handlarzy i detalu.

jeśli utrzyma dzisiejszy poziom- jesteśmy w domu. jeśli przekroczy 0,55/0,60 zostanie tylko klatka/ściółka i max wolny wybieg oraz nie więcej niż 50% dzisiejszego handlu detalicznego.

 

z jednej strony ludzie bez jajek nie potrafią żyć (choć nie tak jak bez masła, które podrożało dwukrotnie), a z drugiej będą szukać alternatyw, bo niestety KOWALSKIEGO 100% podwyżka i problem z dostępnością towaru bardzo zaboli i się obrazi na jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj co dalej napisałem, bo to właśnie chyba ty miałeś pod górkę i to nie tylko do szkoły. najbardziej miałeś wchodząc na dywan. wiesz kiedy ? wtedy co z niego spadłeś, zaje... łbem o podłogę i ci się poprzestawiało. jesteś kozak to mi sprzedaj towar w cenach o jakich piszesz. wyjedziesz paletą, a ja podstawię samochód. jak trzeba to 2,3 ile dasz tyle kupię.

a jak nie to nie pitol, bo ja mogę powiedzieć, że kupuję jutro ferrari za 10000PLN od stałego kolegi od wódki.

jak chcesz zaniżać realne ceny to idź na trola do pisu- tam znajdziesz pewnie robotę, bo dobre kłamczuchy mile widziane. to jest forum, a nie baśń.

 

A ty wiesz jak mnie bardzo obchodzi co myślisz i co wiesz? Domyślasz się, czy napisać? Patrzcie kuźwa co za król jaj. Wie po ile kupują i sprzedają... Guru jakieś czy mafia jajeczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj co dalej napisałem, bo to właśnie chyba ty miałeś pod górkę i to nie tylko do szkoły. najbardziej miałeś wchodząc na dywan. wiesz kiedy ? wtedy co z niego spadłeś, zaje... łbem o podłogę i ci się poprzestawiało. jesteś kozak to mi sprzedaj towar w cenach o jakich piszesz. wyjedziesz paletą, a ja podstawię samochód. jak trzeba to 2,3 ile dasz tyle kupię.

a jak nie to nie pitol, bo ja mogę powiedzieć, że kupuję jutro ferrari za 10000PLN od stałego kolegi od wódki.

jak chcesz zaniżać realne ceny to idź na trola do pisu- tam znajdziesz pewnie robotę, bo dobre kłamczuchy mile widziane. to jest forum, a nie baśń.

 

A ty wiesz jak mnie bardzo obchodzi co myślisz i co wiesz? Domyślasz się, czy napisać? Patrzcie kuźwa co za król jaj. Wie po ile kupują i sprzedają... Guru jakieś czy mafia jajeczna.

 

 

chodzi o to, że jak sądzę jest to forum nie dla sklepów, knajp i takich skrzynkowców jak ty, którzy mogą kupić 2 kosze taniej niż ja kilkadziesiąt palet.

 

no chyba, że teraz role się odwracają i ktoś inny tworzy rynek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnoście podnoście za chwile sami zostaniecie i nawzajem się wykosicie

POWODZENIA

ps. ale później nie płaczcie Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto płacze, to płacze, jeden miesiąc dobrej podwyżki i co , kaput

Hm... dobra szkoła dla was, teraz każdy chce stałej współpracy, kontrakty itp;

My przeżyliśmy nie jeden kryzys, wy też przeżyjecie

- cena tak szybko nie spadnie, nie liczcie na to

 

L - 48 / 49

M - 42 / 43

przemysł 7,5 / 8zł >

 

ciągłe braki

pozdrawiam Wink

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy biedronce 4,60 na polskiej polce na pewno L-8,00 będzie atrakcyjna Cena i będą kolejki ,martwicie sie o cukierników .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziemy się pózniej martwić, teraz to wy macie problem, my musimy odrobić to co nam nie raz było zabrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...