Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się narobiło, można na zawał jeb... jak toś jest słaby

- myślało się że producentom się już nic nie należy, tylko gumofilce, a tu kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co powiesz jak przemysł będzie płacił za 1kg 1,80 gr będziesz szukał zakładów pakowania?

 

Powiem,że kiedy przemysł płacił 1,8 zł to ty proponowałeś 0,11zł za sztukę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od poniedziałku pewnie 5 z przodu za L

 

L-65g x 8 zł = 0,52 zł. Czemu miałbym czekać do przyszłego tygodnia???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale proszę konkrety. Nazwy firm co wam tyle za kilogram proponują, bo ja dla porównania mogę podać firmę z Raciborza i jak powiecie 8 zł to was wyśmieją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziemy się pózniej martwić, teraz to wy macie problem, my musimy odrobić to co nam nie raz było zabrane.

 

mylisz się kolego- nawet nie wiesz jaki sobie robicie problem.. rozwalicie detal i zostaniecie z sieciami i przetwórstwem, które za darmo nie będzie chciało towaru, bo go tyle nie przejedzą i będziecie oddawać nie za 0,15pln tylko do utylizacji za którą jeszcze zapłacicie ! biznesmeny od 7 boleści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziemy się pózniej martwić, teraz to wy macie problem, my musimy odrobić to co nam nie raz było zabrane.

 

mylisz się kolego- nawet nie wiesz jaki sobie robicie problem.. rozwalicie detal i zostaniecie z sieciami i przetwórstwem, które za darmo nie będzie chciało towaru, bo go tyle nie przejedzą i będziecie oddawać nie za 0,15pln tylko do utylizacji za którą jeszcze zapłacicie ! biznesmeny od 7 boleści

 

 

a skoro coś było ci zabierane to po cholere brałeś się za taki biznes jeden z drugim ? trzeba było od razu oddać innym pieniądze, a nie udawać, że prowadzisz firmę i zatrudniasz ludzi. ja wiem po co: bo usłyszałeś, że na jajkach można zarobić, ktoś powiedział, że koszt produkcji 0,20pln, a była cena na poziomie 0,30 to już wam się miliony śniły. naje... kurników jeden na drugim i zdziwieni, że za 0,15pln jajka oddają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detal na cenach

 

L10-0,52

M10-0,48

 

 

już leży i kwiczy. w ciągu tygodnia spadek sprzedaży 35%. bawcie się tak dalej a zobaczymy kto się będzie śmiał- czy handlarz co ma 200k kredytu czy producent co ma kilka baniek na minusie (te grosze co teraz zarobicie na odsetki wam niebawem nawet nie starczy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziemy się pózniej martwić, teraz to wy macie problem, my musimy odrobić to co nam nie raz było zabrane.

 

a skoro coś było ci zabierane to po cholere brałeś się za taki biznes jeden z drugim ? trzeba było od razu oddać innym pieniądze, a nie udawać, że prowadzisz firmę i zatrudniasz ludzi. ja wiem po co: bo usłyszałeś, że na jajkach można zarobić, ktoś powiedział, że koszt produkcji 0,20pln, a była cena na poziomie 0,30 to już wam się miliony śniły. naje... kurników jeden na drugim i zdziwieni, że za 0,15pln jajka oddają

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój z tą Biedronką.W mojej okolicy (małopolska) jajek nie ma na półkach już od prawie dwóch tygodni,a miejsca po paletach z jajkami zastawione cukrem.W zeszłym tygodniu były jeszcze pojedyncze pudełka,ale teraz nie ma już nic.Tak się składa,że znam kierowniczkę jednej z Biedronek i powiedziała,że codzienne próby zamówienia jajek z centrum dystrybucyjnego kończą się odrzuceniem."Brak możliwości zamówienia asortymentu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biedronka, a biedronka, czy naprawdę nie ma innego detalu poza biedronką i marketami, które latami psuły rynek obniżając agresywnie cenę za towar? To tak jak za komuny i kontraktacją czegokolwiek- oddajesz towar za darmo (no niech będzie że za kartki na żywność) prosto do sklepu i może po znajomości wyrwiesz kawałek kaszanki zza zaplecza bez stanika w kolejce. Ludzie nie kupią w markecie, ale część ich i tak kupi w sklepiku lub targowisku. Jak już jednak kupią to mniej 3 bo skoro 2 i 1 będą taniej lub w tej samej cenie.

 

Detal u mnie bez zmian, zarówno popyt jak i podaż.

Xl 70,80gr

L 60gr

M 50gr

S 40gr

Ludzie nie lubią za bardzo eMek bo tylko te mam, reszta tylko takie jednodniowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta podłoga cenowa prędzej czy później załamie sie jak na chińskim weselu ,pierdzielnie razem z orkiestrom i gośćmi do piwnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, detal chce przytulić 10gr + koszty, pośrednik to samo, to za ile musi oddać producent, za 15gr żeby hrabiostwo miało się dobrze

- ciągnąć ile się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta podłoga cenowa prędzej czy później załamie sie jak na chińskim weselu ,pierdzielnie razem z orkiestrom i gośćmi do piwnicy.

 

nie kopiuj czyich postów, tylko pisz coś od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kolega misio8 godnie zastępuje swoimi wpisami biedronke

kiedyś to on pisał że najtaniej kupuje i że wszystko jest bla....

może to ten sam tylko pod innym nickiem ?!?!?!?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A ty wiesz jak mnie bardzo obchodzi co myślisz i co wiesz? Domyślasz się, czy napisać? Patrzcie kuźwa co za król jaj. Wie po ile kupują i sprzedają... Guru jakieś czy mafia jajeczna.

 

 

chodzi o to, że jak sądzę jest to forum nie dla sklepów, knajp i takich skrzynkowców jak ty, którzy mogą kupić 2 kosze taniej niż ja kilkadziesiąt palet.

 

no chyba, że teraz role się odwracają i ktoś inny tworzy rynek

 

Ja pitolę jak ty masz pod tą dyńką nasrane. Skąd ty takie informacje bierzesz? Z KGB? Od razu wiesz nie znając człowieka czym handluje i za ile. No to ja nie wiem, ale na twoim miejscu gdybym potrafił tak przewidywać to drugim Rockeffelerem bym został. Ale coś mi się zdaje, że ty zwykła pierdoła jesteś... Taka wsza chodząca z ptaszyńca się wywodząca. Proszę cię nie komentuj już więcej bo się tylko pogrążasz. Nie sądzę aby kogoś obchodziło w co wierzysz Wszechwiedzący potężny królu jaj. Padam na kolana przed padalcem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

kolega misio8 godnie zastępuje swoimi wpisami biedronke

kiedyś to on pisał że najtaniej kupuje i że wszystko jest bla....

może to ten sam tylko pod innym nickiem ?!?!?!?!

 

Wolałem biedronkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości odwiedzilem lokalną biedrę, na półce 2(dwa) opakowania jaja eko 9 zeta za 9 sztuk reszta miejsca po jajcach zapchana makaronem w którym raczej jajek nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...