Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

YOYO - to ja mam nadzieję że po tym jak to nazywasz "odrobieniu" długów,zakończysz swoją przygodę z produkcją. W innym wypadku KŁAMIESZ - jeżeli po tej górce nastąpi dołek a ty dalej będziesz produkował. Idealny moment żeby się wycofać bez długów.

 

A może jajko jeszcze jest za tanie żeby odrobić długi co robiłeś przez 30 lat. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o czym rozmawiamy, o długach czy kredytach

 

- dług w znaczeniu ekonomicznym jest to niespełniony obowiązek pewnego świadczenia przez dłużnika na rzecz wierzyciela.

 

- kredyt bankowy, jest to umowa zawarta pomiędzy bankiem a kredytobiorcą, kredytobiorca zobowiązuje się zwrócić pobraną kwotę wraz z należnym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji i odsetek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadamy tu o niczym. Zajmujemy się zaglądaniem przez handlarzy hodowcom do kieszeni i analizowaniem, kto jakim samochodem jeździ. Przepraszam bardzo, ale kto na co wyda zarobione (albo pożyczone) pieniądze, to tylko jego sprawa.

Sytuacja na rynku jest taka jaka jest i żadne marudzenie ani wylewanie swoich żali przez misia, synusia czy dublera ceny nic tu nie zmieni.

 

Podnosić ceny w detalu ! Opłaci się to i handlarzom i producentom !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gadamy tu o niczym. Zajmujemy się zaglądaniem przez handlarzy hodowcom do kieszeni i analizowaniem, kto jakim samochodem jeździ. Przepraszam bardzo, ale kto na co wyda zarobione (albo pożyczone) pieniądze, to tylko jego sprawa.

Sytuacja na rynku jest taka jaka jest i żadne marudzenie ani wylewanie swoich żali przez misia, synusia czy dublera ceny nic tu nie zmieni.

 

Podnosić ceny w detalu ! Opłaci się to i handlarzom i producentom !

 

Pokaż mi jeden post w którym się żale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gadamy tu o niczym. Zajmujemy się zaglądaniem przez handlarzy hodowcom do kieszeni i analizowaniem, kto jakim samochodem jeździ. Przepraszam bardzo, ale kto na co wyda zarobione (albo pożyczone) pieniądze, to tylko jego sprawa.

Sytuacja na rynku jest taka jaka jest i żadne marudzenie ani wylewanie swoich żali przez misia, synusia czy dublera ceny nic tu nie zmieni.

 

Podnosić ceny w detalu ! Opłaci się to i handlarzom i producentom !

 

Pokaż mi jeden post w którym się żale

 

jesteś the best

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

yoyo skoro masz zadłużenie 2-3 mln to nie rozumiem dlaczego jeździsz samochodem, który ma 11 lat ? przecież 200tys nic nie zmieni, ale się przynajmniej pokazesz na dzielni/wsi

 

Wpis godny Janusza biznesu... Jakie to polskie... "pokazać się" Widać misiu nigdy jeszcze nie doświadczyłeś problemów z płynnościami, albo wręcz przeciwnie w d. miałeś kontrahentów i każdemu wolałeś wisieć kasę, w myśl zasady że się u nich zakredytujesz wbrew ich woli. Co powinno być ścigane, tak jak w cywilizowanych krajach ma to miejsce.

 

Ja rozumiem Yoyo bo robię i postępuję podobnie, najważniejsza jest firma, kontrahenci, później dopiero własne hedonistyczne zachcianki. Prawda jest taka, że ostatnimi czasy się w biznesie nam się nie przelewało. W d. mam co kto o mnie myśli, po prostu nieustępliwie robię swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o czym rozmawiamy, o długach czy kredytach

 

- dług w znaczeniu ekonomicznym jest to niespełniony obowiązek pewnego świadczenia przez dłużnika na rzecz wierzyciela.

 

- kredyt bankowy, jest to umowa zawarta pomiędzy bankiem a kredytobiorcą, kredytobiorca zobowiązuje się zwrócić pobraną kwotę wraz z należnym bankowi wynagrodzeniem w postaci prowizji i odsetek.

 

Dobrze że napisałeś to Vademecum bo wielu nie widzi różnicy

(jak widać po wpisach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

yoyo skoro masz zadłużenie 2-3 mln to nie rozumiem dlaczego jeździsz samochodem, który ma 11 lat ? przecież 200tys nic nie zmieni, ale się przynajmniej pokazesz na dzielni/wsi

 

Wpis godny Janusza biznesu... Jakie to polskie... "pokazać się" Widać misiu nigdy jeszcze nie doświadczyłeś problemów z płynnościami, albo wręcz przeciwnie w d. miałeś kontrahentów i każdemu wolałeś wisieć kasę, w myśl zasady że się u nich zakredytujesz wbrew ich woli. Co powinno być ścigane, tak jak w cywilizowanych krajach ma to miejsce.

 

Ja rozumiem Yoyo bo robię i postępuję podobnie, najważniejsza jest firma, kontrahenci, później dopiero własne hedonistyczne zachcianki. Prawda jest taka, że ostatnimi czasy się w biznesie nam się nie przelewało. W d. mam co kto o mnie myśli, po prostu nieustępliwie robię swoje.

 

No tak pare stów w lewo czy w prawo bez różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zakończmy te dyskusje , podnośmy ceny tak jak w hurcie i w detalu .

L-ka 0,50-52 gr

M- ka 0,44-46 gr

S - 0,36 HURT

 

Można tak zrobić.

Na sklepach się co prawda nie da... tak z marszu ale co tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe panowie teraz kup paczkę ,zapakuj,jaja macie nie dowarzone,ubytki od 3do 5 procent ,karton,itd 7,5 gr to mało czyli 6 zll to mało 6.50 ZL zwroty ,prowizje za 0,52 GR wasza L ,to możecie sobie wsadzić tam z kat wyszło,ale to jest rynek,tylko mocni zostaną,życzył bym sobie abyście panowie producenci kupili nowe maszyny do sortowania ,np omnie MOBA ,narazie to wprowadzacie na rynek jaja mimo ze sortowane to na przemysł ,brudne, potłuczone, słaba, waga,w tej cenie,prosze mieć szczekunek to jaj i ceny ,jest kilka korników które przestrzegają norm jakościowych,reszta jaj to jaja przemysłowe. Damy rade,zaniedbaliście produkcie jaj od kur niosek,brojler rozwija sie lepiej ,będziecie szukać sobie nowych rynków.?nie będziecie podnosić cen jaj bez końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, kurczak21. Czy ty wiesz, co to jest zdanie ? Uczyłeś się kiedyś używać dużych liter, kropek i przecinków ? Twoje wypowiedzi to jeden wielki bełkot. Te, które przesyłasz z obraźliwymi epitetami na prv też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

yoyo skoro masz zadłużenie 2-3 mln to nie rozumiem dlaczego jeździsz samochodem, który ma 11 lat ? przecież 200tys nic nie zmieni, ale się przynajmniej pokazesz na dzielni/wsi

 

Wpis godny Janusza biznesu... Jakie to polskie... "pokazać się" Widać misiu nigdy jeszcze nie doświadczyłeś problemów z płynnościami, albo wręcz przeciwnie w d. miałeś kontrahentów i każdemu wolałeś wisieć kasę, w myśl zasady że się u nich zakredytujesz wbrew ich woli. Co powinno być ścigane, tak jak w cywilizowanych krajach ma to miejsce.

 

Ja rozumiem Yoyo bo robię i postępuję podobnie, najważniejsza jest firma, kontrahenci, później dopiero własne hedonistyczne zachcianki. Prawda jest taka, że ostatnimi czasy się w biznesie nam się nie przelewało. W d. mam co kto o mnie myśli, po prostu nieustępliwie robię swoje.

Nie czepiaj się misia On wie jak prowadzić biznesy- należy kupować i magazynować towar gdy jest drogo, żeby nie musieć go kupować gdy będzie tanio. On wie co mówi. W końcu ma tych biznesów kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kazdy ma długi na jakie się zdecydował, albo w jakie popadł. nic bliźniemu do tego. co do nachapania to raczej jest tak właśnie, że większość chce się nachapać a tylko nie wielki odsetek w coś zainwestuje.

POKAŻ MI CHOĆ JEDNEGO KTO Z TYCH PIENIĘDZY SPŁACI KREDYT !

śmiech na sali, bo wszyscy dobrze wiemy, że nikt go nie spłaci tylko zakopie w wannie w ogrodzie albo wyda

 

Ja misiu, ja je przeznaczę na kredyty i długi prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, kurczak21. Czy ty wiesz, co to jest zdanie ? Uczyłeś się kiedyś używać dużych liter, kropek i przecinków ? Twoje wypowiedzi to jeden wielki bełkot. Te, które przesyłasz z obraźliwymi epitetami na prv też.

 

Źle go odbierasz. Może to zaloty na privie w jego wykonaniu. Tak jak tego osobnika:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty, kurczak21. Czy ty wiesz, co to jest zdanie ? Uczyłeś się kiedyś używać dużych liter, kropek i przecinków ? Twoje wypowiedzi to jeden wielki bełkot. Te, które przesyłasz z obraźliwymi epitetami na prv też.

 

Źle go odbierasz. Może to zaloty na privie w jego wykonaniu. Tak jak tego osobnika:

Hehe. Dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Tak dla Twojej wiadomości- ja jeżdżę samochodem średniej klasy, który w tym roku kończy 11 lat. Na nowy póki co mnie nie stać.

 

Oj chłopie... Zostaw ty te jaja i idź na etat. Pomyliłeś się z powołaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Tak dla Twojej wiadomości- ja jeżdżę samochodem średniej klasy, który w tym roku kończy 11 lat. Na nowy póki co mnie nie stać.

 

Oj chłopie... Zostaw ty te jaja i idź na etat. Pomyliłeś się z powołaniem.

 

 

 

Nie czepiaj się go, każdy orze jak może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie juz nie macie sie czego czepiac chce to niech jezdzi 11 letnim autem . ja jeszcze kilka lat temu jezdzilem 15 latkiem i jakos mi to nie przeszkadzalo nic w nim nie robilem tylko olej wymienialo a teraz jak mam nowe to jakies serwisy sie klaniaja wzywania na naprawy wad fabrycznych i inne pierdoly . pierwszy i ostatni raz kupilem nowe auto nastepnym razen 2 albo 3 latka kupie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kurki (10.000 szt) 16 - tygodniowe Lohmann Brown,

odchowywane na ściółce. Termin wstawienia 11.08.2017

Cena 23 zł/szt. Info na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

yoyo skoro masz zadłużenie 2-3 mln to nie rozumiem dlaczego jeździsz samochodem, który ma 11 lat ? przecież 200tys nic nie zmieni, ale się przynajmniej pokazesz na dzielni/wsi

 

Wpis godny Janusza biznesu... Jakie to polskie... "pokazać się" Widać misiu nigdy jeszcze nie doświadczyłeś problemów z płynnościami, albo wręcz przeciwnie w d. miałeś kontrahentów i każdemu wolałeś wisieć kasę, w myśl zasady że się u nich zakredytujesz wbrew ich woli. Co powinno być ścigane, tak jak w cywilizowanych krajach ma to miejsce.

 

Ja rozumiem Yoyo bo robię i postępuję podobnie, najważniejsza jest firma, kontrahenci, później dopiero własne hedonistyczne zachcianki. Prawda jest taka, że ostatnimi czasy się w biznesie nam się nie przelewało. W d. mam co kto o mnie myśli, po prostu nieustępliwie robię swoje.

 

 

Demi wpisz sobie w gogle "dygresja" bo chyba nie zrozumiałeś wpisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kazdy ma długi na jakie się zdecydował, albo w jakie popadł. nic bliźniemu do tego. co do nachapania to raczej jest tak właśnie, że większość chce się nachapać a tylko nie wielki odsetek w coś zainwestuje.

POKAŻ MI CHOĆ JEDNEGO KTO Z TYCH PIENIĘDZY SPŁACI KREDYT !

śmiech na sali, bo wszyscy dobrze wiemy, że nikt go nie spłaci tylko zakopie w wannie w ogrodzie albo wyda

 

Ja misiu, ja je przeznaczę na kredyty i długi prywatne.

 

 

GRATULACJE, bo naprawdę mało takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...