Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

tak apropos tych doniesień o fipronilu w stanach. na ten moment cena spada wiec to chyba gadanina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię Misiu. Widać, żeś guru handlu.

Jak ja, skromny producent, mogłem zwrócić Ci uwagę. Przepraszam raz jeszcze. Ja się mylę, a Ty masz rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak nas ue załatwi teraz przepłaca a po nowym roku odbierze to z nawiązką i w sklepach de zamiast pl tak jak już jest w aldi 0,50 L ściołka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i punktów mam już 734 i niedługo cie wykupie z dożywotnim zakazem zbliżania się do interesów

Podwyżki widać Ci sprzyjają. Interes się rozwija. Może jak ceny podrosną jeszcze trochę, to wykosisz całą konkurencję ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przy aktualnym stanie wiedzy wewnątrz- rynkowej, która mówi o kosztach produkcji na poziomie 0,20/szt. nie pozostaje nic innego jak skakać z radości

 

20gr koszt produkcji jaja , nie przesadzaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jprd... jak macie cytować się to odnoście się do ostatnich postów, bo robicie taką nieczytelną porutę że masakra.

 

20 groszy koszty to buduj kurnik, wstawiaj klatki, nakładaj kurę i bierz na to kredyty oraz pracowników... zobacz jaki czysty zysk mamy... Złoty Interes...

 

PS. koszty pracy tylko w tym roku wzrosły o 30% przynajmniej u mnie... ludzi do pracy nie ma, zatrudnił bym jeszcze, ale nie ma kogo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nowa wiadomość dla wszystkich szał cenowy dalej trwa od wczoraj mamy kolejną podwyższkę od 2 do 4 groszy na sorcie więć kupujcie puki niektórzy o tym nie wiedzą bo już dzis jutro a najpóżniej w poniedziałek u wszystkich będzienowa cena

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla odbiorców, którzy w ciężkich czasach mnie łoili - oddane

L - 54

M - 50

- za chwile wcale nie dostaną

 

ps.

dla normalnych i nowych 2gr taniej

 

- Wciąż BRAKI !!!!!!

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla odbiorców, którzy w ciężkich czasach mnie łoili - oddane

L - 54

M - 50

- za chwile wcale nie dostaną

 

ps.

dla normalnych i nowych 2gr taniej

 

- Wciąż BRAKI !!!!!!

pozdrawiam

 

 

jajczarek skąd jesteś w sensie województwo ? masz 2PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yoyo- nie musisz przepraszać, ale nie obrażaj

Nie przepraszałem, to był sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację- już po handlu. Najdalej za pół roku nie będziesz w Polsce miał od kogo kupować jajek więc i handlu nie będzie.

 

Spokojnie p.Yoyo. Skąd te czarne wizje przy takich cenach? Ja wiem, że hodowla to stresujące zajęcie, ale to tak, jak większość biznesów.

Ja np. zrobiłem już sobie taką makietkę Według niej robię podkop, a na jego końcu (nie powiem gdzie) taką czarcią zapadkę na guzik (i z czujnikami w podłodze). Przyjeżdża tir z jajem, a ja cyk... - I już jest jajo! -A zapłata, to później, ryczałtem, z odsetkami - nieważne

Zrób sobie taki projekt na wszelkiego rodzaju kontrole i po kłopocie

Pozdrawiam - robota jeszcze czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację- już po handlu. Najdalej za pół roku nie będziesz w Polsce miał od kogo kupować jajek więc i handlu nie będzie.

 

Spokojnie p.Yoyo. Skąd te czarne wizje przy takich cenach? Ja wiem, że hodowla to stresujące zajęcie, ale to tak, jak większość biznesów.

Ja np. zrobiłem już sobie taką makietkę Według niej robię podkop, a na jego końcu (nie powiem gdzie) taką czarcią zapadkę na guzik (i z czujnikami w podłodze). Przyjeżdża tir z jajem, a ja cyk... - I już jest jajo! -A zapłata, to później, ryczałtem, z odsetkami - nieważne

Zrób sobie taki projekt na wszelkiego rodzaju kontrole i po kłopocie

Pozdrawiam - robota jeszcze czeka.

 

 

Ponieważ za pół roku - rok, wykoszą wszystkich na salmonelle. A jak już wiadomo na 100% odszkodowań nie ma. Także zobaczymy kto wytrzyma prowadzenie biznesu który będzie wyglądał jak rosyjska ruletka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yoyo- nie musisz przepraszać, ale nie obrażaj

Nie przepraszałem, to był sarkazm.

 

poważnie ? no wstrząsające

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak nas ue załatwi teraz przepłaca a po nowym roku odbierze to z nawiązką i w sklepach de zamiast pl tak jak już jest w aldi 0,50 L ściołka
to i tak drogo kolego dzis w biedrze m-3.79 10szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak nas ue załatwi teraz przepłaca a po nowym roku odbierze to z nawiązką i w sklepach de zamiast pl tak jak już jest w aldi 0,50 L ściołka
to i tak drogo kolego dzis w biedrze m-3.79 10szt.

 

W biedronce:

 

M 4,99

L 5,49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak nas ue załatwi teraz przepłaca a po nowym roku odbierze to z nawiązką i w sklepach de zamiast pl tak jak już jest w aldi 0,50 L ściołka
to i tak drogo kolego dzis w biedrze m-3.79 10szt.

 

W biedronce:

 

M 4,99

L 5,49

 

Nie wiem w jakim rejonie u nas w Biedronce

M 4.49

L 4.99

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.msn.com/pl-pl/finanse/firmy/dziennikarze-ujawnili-szokuj%C4%85ce-informacje-dotycz%C4%85ce-produkcji-%C5%BCelk%C3%B3w-haribo/ar-AAu8GAH?li=AAaGjkQ&ocid=spartanntp

 

To może ktoś przypadkiem zapełznie do Niemieckich ferm drobiu... czy tam też jest łamany dobrostan ? Czy jak zwykle alles gut ? A najlepiej niech niezależna międzynarodowa komisja zacznie sama pobierać próbki ich paszy... cwaniaczków.

 

w Kauflandzie brak jaj... ojoj Zaczyna się panika wśród ludu... wybierają wszystko co przypomina jajko... braki towaru na pułkach jeszcze bardziej to potęguje... takie perpetuum mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w kilku marketach, w tym chyba w trzech Biedronkach i w Kauflandzie. Fakt - w jednym jajka brakło, ale jutro mają dowieźć, Poza tym we wszystkich towar jest, jak nie klatka, to ściółka. W biedrze M za 4,49. W Kauflandzie i Biedronce cena za L - już nie pamiętam gdzie za ile, ale od 4,99 do 5,49 i jest w ilości wystarczającej na bieżącą sprzedaż. Termin przydatności np. jeszcze 3 tygodnie. W Kauflandzie asortyment od M do XL. W Biedronkach M oraz L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak nas ue załatwi teraz przepłaca a po nowym roku odbierze to z nawiązką i w sklepach de zamiast pl tak jak już jest w aldi 0,50 L ściołka
to i tak drogo kolego dzis w biedrze m-3.79 10szt.

 

W biedronce:

 

M 4,99

L 5,49

 

Nie wiem w jakim rejonie u nas w Biedronce

M 4.49

L 4.99

kolego biedronka Torun m3.79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak nas ue załatwi teraz przepłaca a po nowym roku odbierze to z nawiązką i w sklepach de zamiast pl tak jak już jest w aldi 0,50 L ściołka
to i tak drogo kolego dzis w biedrze m-3.79 10szt.

 

W biedronce:

 

M 4,99

L 5,49

 

Nie wiem w jakim rejonie u nas w Biedronce

M 4.49

L 4.99

kolego biedronka Torun m3.79
zrobiłem nawet zdjęcie ale nie mogę wklejic Caly karton ladnej m 3.79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...