Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Za chwile amok cenowy sie skończy panowie te wasz 0,50 gr za L SIĘ KOŃCZY ,

 

Zgadza się, zacznie się 0,60+ za L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio8

PostWysłany: 11:26 Pon 30 Paź 2017 Temat postu:

Yoyo napisał:

L-ka 0.54.

M-ka 0.48/0.49

 

Tyle dzisiaj proponują mi za duży hurt.

Towar reglamentowany- tylko dla stałych odbiorców.

 

 

między 0,52-0,54 można kupić Lkę i dużo osób zgodnych, że na ten moment koniec podwyżek i nie wykluczone, że delikatna korekta w dół niebawem, bo przemysł powoli hamuje- pytanie jak detal i sieciówki będą robić zamówienia w najbliższym czasie.

szczerze mówiąc to po głębszej analizie dochodzę do wniosku, że cena L-0,45 dla producenta mogłaby zostać i wszyscy w końcu mieliby kasę.

a najważniejsze, że skończyliby się skoczkowie co szukają byle taniej i później to samo robią w detalu- przez nich jest takie zamieszanie na rynku.

 

producenci i handlarze jednoczmy się i zarabiajmy kesz, a nie dokładajmy do interesu !!! co za idiotą trzeba być, żeby proponować teraz 2PL L na punkcie, który bierze pół skrzynki na tydzień 0,40 netto !? Oferta mojej konkurencji z piątku (sorry- nie konkurencji tylko jakiegoś gamonia z szopy co tarpanem rozwozi towar)

 

 

przemysł hamuje ????

podzwoń po przetwórniach to się dowiesz jak hamuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was

Dla niedowiarkòw cena na proszkowni z dzis to 8.30 za kg

Proszkownia golkowice Basso.

Ja nie oddaje bo nie mam co biora tylko ilosci tirowe i potrzebne wszystkie badania na salmonele oraz na zawartosc dioksyn w jaju z uwzglednieniem braku zawartosci fipronilu potwierdzone instytutem w Pulawach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, co Wy tam wiecie.

Misio8 miesiąc temu miał telefon „z samej góry” z informacją, że przemysł hamuje. Tak naprawdę Oni wcale nie potrzebują tych jajek. Oni je kupują, żeby zrobić hodowcom na złość. Kupują i magazynują, żeby nie musieć kupować wtedy, gdy będzie tanio. Wtedy wszyscy hodowcy zapchają się towarem. Zapytaj Misia8- on Ci to wytłumaczy.

Poza tym kolego egssboss, o jakich badaniach Ty piszesz. Nie rozśmieszaj nam tu Misia8. Może mu jeszcze o HDI napiszesz ?

 

jakie sprawozdanie z badań ?? człowieku o czym ty piszesz ?? skąd nagle sobie wymyśliłeś coś o obiegu dokumentów i jakichś wyników badań ?? może jeszcze o hdi się do mnie (słowo zostało usunięte) buhahahaha

 

Misio wie, co pisze. Ma w końcu 734 punkty z którymi handluje i dodatkowo jeszcze 4 inne biznesy, a Wy jesteście po prostu niedoinformowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio to ssanie na jako olbrzymie.

Tak, jak już pisałem wcześniej, obawiam się, że to wcale nie koniec, a dopiero początek prawdziwej zawieruchy cenowej. Święta tuż tuż a jajek brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam sortownicę Riva seleg o wydajności 6 tys. na godzinę ze stołem dozującym. Stan bdb. 888-501-500 Mazowieckie cena 11tys. zdjęcia mms lub email

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yoyo puknij się w ten swój cymbał i nie mędrkuj w ten sposób bo siebie tylko ośmieszasz. nie wiesz co piszesz, na co odpisujesz, wyciągasz jakieś poprzednie wpisy, które z ciebie drwiły i próbujesz ludziom sprzedać, że takie jest moje stanowisko. chłopcze z roli weź może klocki lego i zacznij budować zamek, bo to chyba ci lepiej pójdzie niż przechwałki. to, żeś mądrzejszy od tv trwam to wiemy- nic nie musisz udowadniać. zjedz snickersa jak masz ze sobą problem i próbuj sprzedać towar po 15PLN za szt. 1A, bo widzę, że takie masz aspiracje i marzenia.

 

 

Przemysł 2-3 tygodnie temu proponował 7-8,50 i dzisiaj jest tak samo.

Więc powiedz mi mój mądralko czy to nie znaczy "wychamuje" wychamował" ?? rozumiem, że jeśli ktoś płaci tyle samo to dla ciebie dalej oznacza to do góry ?

Wesołych chłopak jesteś- tam gdzie nie pójdziesz tam cie wyśmieją. amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam sortownicę Riva seleg o wydajności 6 tys. na godzinę ze stołem dozującym. Stan bdb. 888-501-500 Mazowieckie cena 11tys. zdjęcia mms lub email

 

 

z pakowaczką 10szt. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam sortownicę Riva seleg o wydajności 6 tys. na godzinę ze stołem dozującym. Stan bdb. 888-501-500 Mazowieckie cena 11tys. zdjęcia mms lub email

 

 

z pakowaczką 10szt. ?

 

Tak, pakuje w 10, 6, 15 itd.

 

W zależności jak kumata osobę przy niej postawisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprzedam sortownicę Riva seleg o wydajności 6 tys. na godzinę ze stołem dozującym. Stan bdb. 888-501-500 Mazowieckie cena 11tys. zdjęcia mms lub email

 

 

z pakowaczką 10szt. ?

 

Tak, pakuje w 10, 6, 15 itd.

 

W zależności jak kumata osobę przy niej postawisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XL- 1,03

L- 1

M-0,97

S- 0,90

 

SPRZEDAM FERMĘ stacja trafo, budynek socjalny, magazyn 1000 m2, 8 hal klatka Big Dutchman na 5 ha ( oferta od wiosna 2018) WIELKOPOLSKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
XL- 1,03

L- 1

M-0,97

S- 0,90

 

SPRZEDAM FERMĘ stacja trafo, budynek socjalny, magazyn 1000 m2, 8 hal klatka Big Dutchman na 5 ha ( oferta od wiosna 2018) WIELKOPOLSKA

Grubo poszles- to sa ceny za kg oczywiscie😆😁moga byc i w €URO HAHA DOBRE

Ja tam daje:

L-55

XL-58

A na M i S czekam bo narazie 10h swiatla i waga 1.45kg jeszcze z 10 dni iiiiiiiiì

Groszki po 40gr pòjda

 

A ferme to pan wielkie W z checia wezmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.70netto to handlarz który tu dyrdymały pisze

Ceny na jutro

XL-0,60

L- 0,55

M - 0,50 GR Netto

a ty do kościoła gniocie won.sie nie posraj ta ceną mam nadzieję ze jak cena spadnie to razem z tobą.pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.70netto to handlarz który tu dyrdymały pisze

Ceny na jutro

XL-0,60

L- 0,55

M - 0,50 GR Netto

Potwierdzam te ceny z tym ,że M-ke mają mi dowieźć po 0.45 (2a i 2b)

Ale na przyszly tydzien mam za M-ke 0.50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.70netto to handlarz który tu dyrdymały pisze

Ceny na jutro

XL-0,60

L- 0,55

M - 0,50 GR Netto

a ty do kościoła gniocie won.sie nie posraj ta ceną mam nadzieję ze jak cena spadnie to razem z tobą.pa

 

nerwy puszczają?.... przygotuj się na dłużej

- dopiero miesiąc a taki kwik kwik kwik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...