Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

witam

Ceny jaj sa bardzo różne

Ale srednio L ponad 0.50 a

M do 0.50

Na markety idzie roznie to tez prawda ale wkoncu sie wyrowna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to i świnia by mogła jaja sprzedawać i by sobie poradziła

Ależ oczywiście. Chcesz kupić kurkę ładnie odchowaną ? 28 zł/szt. Będziesz miał jajka za darmo. Tylko musisz wcześniej kurnik sobie postawić. Myślę, że w 2 mln zł się wyrobisz za taki na 30 tys. szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiadomo cena jak cena kupić trzeba sprzedać trzeba.

Ale trochę to frustrujace jak słyszę właśnie reklamę z biedronki

M10- 3.79 a L10- 4.49 i nikt mi nie powie ze to stare kontrakty..

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Wiadomo cena jak cena kupić trzeba sprzedać trzeba.

Ale trochę to frustrujace jak słyszę właśnie reklamę z biedronki

M10- 3.79 a L10- 4.49 i nikt mi nie powie ze to stare kontrakty..

pozdrawiam

.... przy zakupie powyżej 99 zł

Poza tym, Ty się tak nie frustruj kolego jaj_pol. Przygotuj umowę, idź do swojego dostawcy i zaproponuj mu 35 gr za m-kę i 45 gr. za l-kę na cały przyszły rok. Zobaczysz, że się zgodzi. A Ty będziesz miał dzisiaj tanie jajko. Tak to działa. Biedronka podpisała umowę i ma tanie jajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale będzie się musiał dobrze sprężać żeby w dwójce się wyrobić.

pzdr

 

nierealne moim zdaniem żeby się wyrobić w 2 mln, chyba że sam ze szwagrem będzie wykonywać roboty budowlane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz to i świnia by mogła jaja sprzedawać i by sobie poradziła :lol: :lol: :lol: :lol:

Ależ oczywiście. Chcesz kupić kurkę ładnie odchowaną ? 28 zł/szt. Będziesz miał jajka za darmo. Tylko musisz wcześniej kurnik sobie postawić. Myślę, że w 2 mln zł się wyrobisz za taki na 30 tys. szt.

. Ja sobie Kurę sam odchowu je i wychodzi mi po 10 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A odchowane sprzedajemy ile tygodni tyle złotówek nie wiem skąd ci się ta cena wzięła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A odchowane sprzedajemy ile tygodni tyle złotówek nie wiem skąd ci się ta cena wzięła

 

ostatnio to słyszałem że chodzą po 23-24 zł 16-17 tyg. Może i poszła w górę bo święta blisko...

Ja sobie też sam odchowuje... no ale nie po 10 zł... coś szybko je przesadzasz chyba + kwestia programu szczepień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Wiadomo cena jak cena kupić trzeba sprzedać trzeba.

Ale trochę to frustrujace jak słyszę właśnie reklamę z biedronki

M10- 3.79 a L10- 4.49 i nikt mi nie powie ze to stare kontrakty..

pozdrawiam

.... przy zakupie powyżej 99 zł

Poza tym, Ty się tak nie frustruj kolego jaj_pol. Przygotuj umowę, idź do swojego dostawcy i zaproponuj mu 35 gr za m-kę i 45 gr. za l-kę na cały przyszły rok. Zobaczysz, że się zgodzi. A Ty będziesz miał dzisiaj tanie jajko. Tak to działa. Biedronka podpisała umowę i ma tanie jajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2.70netto TO HANDLARZ i jemu wszystko wychodzi nisko

W TEMACIE od poniedziałku 2 gr do góry bo koniec tygodnia przynosi masę telefonów za jajem a magazyny na zero .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A odchowane sprzedajemy ile tygodni tyle złotówek nie wiem skąd ci się ta cena wzięła

 

ostatnio to słyszałem że chodzą po 23-24 zł 16-17 tyg. Może i poszła w górę bo święta blisko...

Ja sobie też sam odchowuje... no ale nie po 10 zł... coś szybko je przesadzasz chyba + kwestia programu szczepień :)

przenoszenie 16 tyg szczepienia standard plus ostatnie domięśniowe kombajn + salcia, prądu i obsługi nie liczę

w zależności od pory roku od 10 do 10,50 max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.70netto TO HANDLARZ i jemu wszystko wychodzi nisko

W TEMACIE od poniedziałku 2 gr do góry bo koniec tygodnia przynosi masę telefonów za jajem a magazyny na zero .

 

Ja myślę ,że handlarzem na tym forum to jesteś ty. Piszesz 2 gr do góry bo chcesz kupować taniej niż inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.70netto TO HANDLARZ i jemu wszystko wychodzi nisko

W TEMACIE od poniedziałku 2 gr do góry bo koniec tygodnia przynosi masę telefonów za jajem a magazyny na zero .

ta pazerność wyjdzie ci bokiem

przy tych cenach i tak jesteś zrobiony w ch...... chyba że masz 10000 szt starej kury co niesie 60%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Górnym Śląsku w promieniu 25 km nie ma żadnego niemieckiego marketu. Nawet w promieniu 100 km go nie ma. Dzisiejsi hodowcy różnią się od tych z przed 20 lat tym że takie rzeczy po prostu wiedzą. A nawet wiedzą więcej. Telefony walą z całej europy do biura codziennie. Taka dzisiaj jest rzeczywistość a ja znam perfect angielski i niemiecki będąc właścicielem. Czasy się zmieniają

 

Co ty wiesz o handlu z dyskontami? Za krótki jesteś. Podpisz umowę na odbiór jaj na 6 miechów i odbieraj tirami a nie żukiem i będziesz miał cenę dyskontową. Dam ci namiar jak chcesz to ci opowiem jak kupuje dyskont?
Ale co mnie obchodzi jak kupuje dyskont i umowy z nimi? Co się od razu długości czepiasz, gryzie cie, że chcecie sprzedawać L za 0,55 brutto, a w niemieckich marketach dostanę 15 groszy taniej? I ja nie mówię o skrzynce czy dwóch, ale normalnie z kierownikiem sklepu zamawiam paletę. Zerknij sobie ile na Górnym Śląsku w promieniu 25km masz niemieckich marketów, zapraszamy! Wystarczy dla każdego! Mogę ci nawet napisać kto dostarcza!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na Górnym Śląsku w promieniu 25 km nie ma żadnego niemieckiego marketu. Nawet w promieniu 100 km go nie ma. Dzisiejsi hodowcy różnią się od tych z przed 20 lat tym że takie rzeczy po prostu wiedzą. A nawet wiedzą więcej. Telefony walą z całej europy do biura codziennie. Taka dzisiaj jest rzeczywistość a ja znam perfect angielski i niemiecki będąc właścicielem. Czasy się zmieniają

 

Co ty wiesz o handlu z dyskontami? Za krótki jesteś. Podpisz umowę na odbiór jaj na 6 miechów i odbieraj tirami a nie żukiem i będziesz miał cenę dyskontową. Dam ci namiar jak chcesz to ci opowiem jak kupuje dyskont?
Ale co mnie obchodzi jak kupuje dyskont i umowy z nimi? Co się od razu długości czepiasz, gryzie cie, że chcecie sprzedawać L za 0,55 brutto, a w niemieckich marketach dostanę 15 groszy taniej? I ja nie mówię o skrzynce czy dwóch, ale normalnie z kierownikiem sklepu zamawiam paletę. Zerknij sobie ile na Górnym Śląsku w promieniu 25km masz niemieckich marketów, zapraszamy! Wystarczy dla każdego! Mogę ci nawet napisać kto dostarcza!

 

 

oj chyba byłeś najlepszy w klasie ? z tym, że nie ma w promieniu 100km to chyba przesadzasz ? gdzie w Polsce są jeszcze takie miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko błagam nie piszcie, że na górnym śląsku

 

 

Panowie końcówka tygodnia:

 

XL-0,58

L-0,52

M-0,49

 

netto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko błagam nie piszcie, że na górnym śląsku :D

 

 

Panowie końcówka tygodnia:

 

XL-0,58

L-0,52

M-0,49

 

netto

 

to drogo bo ja dokupiłem traka L po 0,49 prawie 130 tysi ( biedni handlarze muszą tyle pieniążków płacić za te jaja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stachu gdzie tu z brudnymi buciorami się pakujesz .......

 

Już dawno brudne gumowce zamieniłem na wygodne buty Panowie są w życiu lepsze i bardziej dochodowe biznesy niż drobiarstwo. Współczuje Wam teraz jajo po 40 groszy ale jak to spadnie na dół to znowu będzie jak to źle w drobiarstwie.

Hodowca nigdy się nie nauczy liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...