Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też moi obniżyli, na środę, więc to chyba koniec podwyżek:

 

XL-0,56

L-0,49

M-0,47

 

netto

 

2PL +0,02PLN

1PL + 0,04PLN

 

Z jakiego wojewodztwa kupujesz?

 

 

małopolskie, opolskie, mazowieckie aczkolwiek na mazowieckim próbowali trzymać na wolsztynie podobno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na wolsztynie podobno mozna wyrwac L nawet za 0,46- tak moj koles jako skoczek wyszarpal w tamtym tygodniu dwa duze auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wolsztynie podobno mozna wyrwac L nawet za 0,46- tak moj koles jako skoczek wyszarpal w tamtym tygodniu dwa duze auta

 

 

natomiast z kremowym jajkiem sa jakies jaja i porąbane ceny. jak ktoś ma w normalnej to zapraszam na priv- biorę każdą ilość- samochód/dwa/pięć nie ma znaczenia- CASH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na wolsztynie podobno mozna wyrwac L nawet za 0,46- tak moj koles jako skoczek wyszarpal w tamtym tygodniu dwa duze auta

 

Wyrwać to na pewno nie myślę , że warunkiem takiej ceny jest stała i owocna współpraca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

średnia cena na fermach

L 52 / 54

M 47 / 49

przemysł - minimum 7,8 zł >

 

ps.

handlarzyki, teraz wy się chwalcie po ile sprzedajecie, jak piszemy o cenach to piszmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-52 gr.dostawa na poniedziałek.koniec kropka.

 

 

L-52 ŻADNA REWELACJA CO TO ZA OKAZJA CENY WYGÓROWANE PRZEZ PRODUCENTA !!!!

DZISIAJ DOSTAWA 0.48 L.KONIEC KROPKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-52 gr.dostawa na poniedziałek.koniec kropka.

 

 

L-52 ŻADNA REWELACJA CO TO ZA OKAZJA CENY WYGÓROWANE PRZEZ PRODUCENTA !!!!

DZISIAJ DOSTAWA 0.48 L.KONIEC KROPKA (ŚCIEMA)

 

tak myśle biedna owieczko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-52 gr.dostawa na poniedziałek.koniec kropka.

 

 

L-52 ŻADNA REWELACJA CO TO ZA OKAZJA CENY WYGÓROWANE PRZEZ PRODUCENTA !!!!

DZISIAJ DOSTAWA 0.48 L.KONIEC KROPKA (ŚCIEMA)

 

tak myśle biedna owieczko

 

to że ty sprzedajesz w tych cenach to nie znaczy że wszyscy są tak pazerni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ceny bez zmian

 

aczkolwiek burzliwo trochę jest... bo Ktoś komuś opuścił i tamten za tyle od tamtego słyszał że kupił... No kurde prawdziwe jasełka w telefonie mam...

 

Oj w przyszłym tygodniu będzie początek strzyżenia...

Ci co wytrwali ze mną dostaną miłego Mikołaja.. a reszta będzie golona bezlitośnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzień dwa i będzie strzyżenie bo towaru dalej nie ma

 

różnie może być- jeśli na przyszły tydzień nie widać podwyżek, a jest tendencja kupienia towaru taniej niż oficjalny przedział 0,49-0,53 to za 2 tyg mamy 28.11 i 3 tygodnie do świąt- myślę, że zbyt wiele się nie wydarzy ew. minimalna korekta.

 

Gdyby miało być 0,65-0,70 to już w tym tygodniu musiałoby być sztywne 0,55 a wiemy ze duzo taniej mozna znalezc towar i niektorzy naprawde maja dwytygodniowe jajo i sami dzwonią zeby zabrac- oczywiscie raczej mniejsi producenci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzień dwa i będzie strzyżenie bo towaru dalej nie ma

 

Jak ci brakuje to sobie dokup. Jakoś braków u siebie nie zauważyłem. Pisz więc za siebie. Ceny się zatrzymały i zapewne od następnego tygodnia już w dół. trochę zaczęło się zapychać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie ceny bez zmian

 

aczkolwiek burzliwo trochę jest... bo Ktoś komuś opuścił i tamten za tyle od tamtego słyszał że kupił... No kurde prawdziwe jasełka w telefonie mam...

 

Oj w przyszłym tygodniu będzie początek strzyżenia...

Ci co wytrwali ze mną dostaną miłego Mikołaja.. a reszta będzie golona bezlitośnie.

 

Jajka z UKRAINY są na rynku wyjściówki L-46,M-43 pełna dokumentacja,robi się ciekawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jajka z UKRAINY są na rynku wyjściówki L-46,M-43 pełna dokumentacja,robi się ciekawie

 

Już się pewnie ktoś wystraszy. Kontyngent to jest raptem klikadziesiąt TIRów rocznie. Jeden przeciętny zakład pakowania przerabia tyle w miesiąc. Kropla w morzu potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, Upaina zaraz zaspokoi całą europę w jajo, już to widzę

- na obniżki musicie jeszcze poczekać.

ps.

miesiąc dobrej ceny, a już pękają wielcy biznesmeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ruzam !!! nie strasz, nie strasz bo się ........
al e się kolego robisz nerwowy,nie straszę jest to propozycja z tego tygodnia, w tamtym tygodniu kupiłem L-ke po 50 a M-ke 46 polskie jajko czyli przepłaciłem . ps.weż sobie coś na uspokojenie szkoda zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ruzam !!! nie strasz, nie strasz bo się ........
al e się kolego robisz nerwowy,nie straszę jest to propozycja z tego tygodnia, w tamtym tygodniu kupiłem L-ke po 50 a M-ke 46 polskie jajko czyli przepłaciłem . ps.weż sobie coś na uspokojenie szkoda zdrowia.

 

A ty od kiedy bierzesz że na ciebie nie działają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tu wszyscy handlarze na tym forum kupują L-kę po 0,46 albo po 0,48.

Ale jak przychodzi co do czego, to przyjeżdżają na fermę i płacą po 0.53.

 

I dziwne jest to, że najtaniej kupują Ci, którzy założyli konta w ciągu ostatniego miesiąca. Jakoś wcześniej nie było ich widać na tu forum. Jak ceny były niskie, to żaden sobie konta nie stworzył, a teraz jeden przez drugiego krzyczy, jak tanio jajko można kupić.

Ja Wam powiem, kto to jest. to są zwykłe, niezadowolone z sytuacji trole, które mają nadzieje, że swoimi krzykami uda im się chociaż trochę cenę zbić.

 

A ta jest stabilna.

Tak, jak pisałem wcześniej:

L-ka 0.53

M-ka 0.50

 

Przedświąteczny kocioł dopiero przed nami. Nie dajcie sobie wmówić, że przed świętami będzie cena spadała. Bo nie będzie. Wielu handlarzy zostanie na święta bez towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ruzam !!! nie strasz, nie strasz bo się ........
al e się kolego robisz nerwowy,nie straszę jest to propozycja z tego tygodnia, w tamtym tygodniu kupiłem L-ke po 50 a M-ke 46 polskie jajko czyli przepłaciłem . ps.weż sobie coś na uspokojenie szkoda zdrowia.

 

A ty od kiedy bierzesz że na ciebie nie działają [/quote pomyśl logicznie po co mam brać jak na mnie nie działają ps. słoma z butów ci wystaje,wyczyść gumowce z gnoju bo śmierdzą na cały kraj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ruzam !!! nie strasz, nie strasz bo się ........
al e się kolego robisz nerwowy,nie straszę jest to propozycja z tego tygodnia, w tamtym tygodniu kupiłem L-ke po 50 a M-ke 46 polskie jajko czyli przepłaciłem . ps.weż sobie coś na uspokojenie szkoda zdrowia.

 

A ty od kiedy bierzesz że na ciebie nie działają [/quote pomyśl logicznie po co mam brać jak na mnie nie działają ps. słoma z butów ci wystaje,wyczyść gumowce z gnoju bo śmierdzą na cały kraj

 

Oj prawdziwy boczek z ciebie, chyba coś ci na mózg padło że piszesz takie bzdury!

ps.

Kiedy sie rozwiniesz umysłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ruzam !!! nie strasz, nie strasz bo się ........
al e się kolego robisz nerwowy,nie straszę jest to propozycja z tego tygodnia, w tamtym tygodniu kupiłem L-ke po 50 a M-ke 46 polskie jajko czyli przepłaciłem . ps.weż sobie coś na uspokojenie szkoda zdrowia.

 

pomyśl logicznie po co mam brać jak na mnie nie działają ps. słoma z butów ci wystaje,wyczyść gumowce z gnoju bo śmierdzą na cały kraj

 

Oj prawdziwy boczek z ciebie, chyba coś ci na mózg padło że piszesz takie bzdury!

ps.

Kiedy sie rozwiniesz umysłowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj koledzy koledzy cena 18 gr pociskacie sobie, cena 50 gr to samo zawsze dla jednych jest za drogo a dla drugich za tanio

 

Cały rok super a końcówka to wisienka n torcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema stabilizacji jedni na magazynach maja zapasy jaj, drudzy maja braki ,przemysł hamuje,jednak na polo markecie M -10szt -4,99 jest złota ku..końcówki ?ale sa , wysokie ceny na detalu hamują zejście.DUZY HURT M-44gr. L-48 do 50 gr w zależności od wagi . W Biedronce M-10szt.-3,99 kolejek nie ma na śląsku przy zakupach za 99 zl.na innych polskich sklepach ceny wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, Drodzy handlarze, że cena będzie taka co najmniej do Wielkanocy, a potem się zobaczy. A mowa że jaja są już i można kupić z Ukrainy to sobie wsadźcie między bajki. Po pierwsze Ukraina ma określony mały kontyngent wwozu jaj do UE, po drugie wychodzą kwiatki typu jaja z certyfikatem "bez fipronilu" a po badaniu w UE wychodzi że stężenie tego świństwa jest kilkakrotnie przekroczone ( Ukry mogą mieć inne dopuszczalne stężenia chemikaliów niż obowiązują w UE), a po trzecie jeszcze Cło na jaja jest dość wysokie. A jak łasicie się na 5 groszy zysku, ale wprowadzacie świństwo na krajowy rynek to potem nie płaczcie, że tracicie klientów bo ci przechodzą do innych lub że weterynaria zła bo każe utylizować.

 

Dzisiaj mi klientka żalić się przyszłą, że w markecie jaja za 1zł (może przesadziła z ceną, albo wybrała niby te eko, nie wiem), z datą ważności jeszcze jakieś 20 dni, a po rozbiciu jeden smród, także ten teges macie swoją kontrolę jakości. Podobno z 10 sztuk tylko 4 było jako takich. I podejrzewam ze tutaj nie zawinił producent tych jaj, a właśnie handlarz lub pakownia która to pakowała. Jaja niby polskie, ale tak naprawdę nie wiadomo skąd.

 

Ceny w detalu (targowisko):

XL- 90gr

L-70gr

M-60gr

S-50gr

 

Inni mają jeszcze 10gr więcej za największe. Brąz jest tańszy, kremówka w podanych wyżej cenach (+/- 5gr), białych pawie nie ma (wydaje mi się, że każda większa ferma wypycha te białe do marketów bo najgorzej idą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...