Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Porównanie Polski i Szwajcari to tak jakby porównać Tuska do Kaczyńskiego. Myślę że jesteś z PISu. (-:

 

To nie myśl Nie jestem po żadnej ze stron tego pseudokonfliktu dla ubogich. Wszyscy się tymi waśniami rajcują, a jak burdel był tak jest. W mętnej wodzie zaś, dobrze się ryby łapie.

 

Jeśli nikt by nie patrzył przez pryzmat złudnego dobrobytu, a kierował się potencjałem i wskaźnikami makroekonomicznymi... No cóż, może następne pokolenie zrozumie.

 

Yoyo, owszem zezwala w pewnym stopniu. Regulacje UE nie są od razu przenoszone do prawodawstwa krajowego takich krajów, ba istnieją możliwości negocjacji warunków lub zmiany formy ich przeniesienia. Będąc w UE w obecnym układzie i rozdaniu głosów mamy do powiedzenia "tyle co żyd za Niemca"...

 

PS. przeor kto podpisał traktat Lizboński ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz cenki

 

l-0,48

m-0,45

s- 0,39

Wow !

Za takie ceny, to powinieneś swojego dostawcę po rękach całować. Doceń jego gest.

Póki co masz towar bardzo, bardzo tani, a inni mają co najmniej o 5 gr. drożej. Masz sporą przewagę konkurencyjną. Nie chwal się po ile towar kupujesz, bo za chwilę ktoś wyczuje interes i do Twojego dostawcy podjedzie oferując mu kilka groszy więcej.

 

TAK!

Szczególnie jest konkurencyjny dla producenta który wiezie kartonik 100km

po 3.50/4,00 za 10M KPINA!!!!

Przestańcie naganiać bo to się już nudne robi weźcie się za robotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz cenki

 

l-0,48

m-0,45

s- 0,39

Wow !

Za takie ceny, to powinieneś swojego dostawcę po rękach całować. Doceń jego gest.

Póki co masz towar bardzo, bardzo tani, a inni mają co najmniej o 5 gr. drożej. Masz sporą przewagę konkurencyjną. Nie chwal się po ile towar kupujesz, bo za chwilę ktoś wyczuje interes i do Twojego dostawcy podjedzie oferując mu kilka groszy więcej.

 

TAK!

Szczególnie jest konkurencyjny dla producenta który wiezie kartonik 100km

po 3.50/4,00 za 10M KPINA!!!!

Przestańcie naganiać bo to się już nudne robi weźcie się za robotę

Co Ty człowieku bredzisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już jest koniec tej jazdy panowie ? takich świąt 2017 nikt nie przewidzi,ci co kupują od was jaja ...... wam za wysokie ceny, czeka was korekta minimum 4 eurocenty ? jak mocno były podnoszone ceny tak beda spadać,robicie już bokami?????, to będzie widziane na marketach, a co z proszkiem dla dużych graczy w UE ,cisza ,co z dostawami dla przetwórstwa ,,cisza? co z handlem w detalu cisza? a pszenica drożeje,co z płatnościami,cisza ? ,nie wstyd wam jak stałemu rzniecie L-50 gr. i patrzycie w oczy ,, ze takie ceny ,, ,i takie cykanie o grosik z 48 na 49 i dalej i dalej ? ,rok 2017 to pompowanie kasy z zakładów pakowania,zapłacą wam za to,to my zrobimy wam mikołaja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu. Współczuć twoim dostawcom!! Twój stosunek do producenta jest jak stosunek ptaszyńca do kury. Będzie się żywił, aż ją zamęczy!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To już jest koniec tej jazdy panowie ? takich świąt 2017 nikt nie przewidzi,ci co kupują od was jaja ...... wam za wysokie ceny, czeka was korekta minimum 4 eurocenty ? jak mocno były podnoszone ceny tak beda spadać,robicie już bokami?????, to będzie widziane na marketach, a co z proszkiem dla dużych graczy w UE ,cisza ,co z dostawami dla przetwórstwa ,,cisza? co z handlem w detalu cisza? a pszenica drożeje,co z płatnościami,cisza ? ,nie wstyd wam jak stałemu rzniecie L-50 gr. i patrzycie w oczy ,, ze takie ceny ,, ,i takie cykanie o grosik z 48 na 49 i dalej i dalej ? ,rok 2017 to pompowanie kasy z zakładów pakowania,zapłacą wam za to,to my zrobimy wam mikołaja?

Nie strasz, nie strasz bo się ze.......sz.

Detal w tym tygodniu stanoł ale jak co roku w połowie listopada.

Zobaczymy co będzie, ale nie ma co się martwić na zapas, szkoda zdrowia.

S 0,38-42

M 0,48-0,5

L 0,53-0,55

XL 0,56-0,58

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz cenki

 

l-0,48

m-0,45

s- 0,39

Wow !

Za takie ceny, to powinieneś swojego dostawcę po rękach całować. Doceń jego gest.

Póki co masz towar bardzo, bardzo tani, a inni mają co najmniej o 5 gr. drożej. Masz sporą przewagę konkurencyjną. Nie chwal się po ile towar kupujesz, bo za chwilę ktoś wyczuje interes i do Twojego dostawcy podjedzie oferując mu kilka groszy więcej.

 

TAK!

Szczególnie jest konkurencyjny dla producenta który wiezie kartonik 100km

po 3.50/4,00 za 10M KPINA!!!!

Przestańcie naganiać bo to się już nudne robi weźcie się za robotę

Co Ty człowieku bredzisz ?

 

To ty bredzisz rzeczywistość jest inna tylko wasza fantazja wygórowana .Koniec nabijania wam kasy w portfele!!!

Macie nas za idiotów ale pamiętaj kij ma dwa końce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a teraz cenki

 

l-0,48

m-0,45

s- 0,39

Wow !

Za takie ceny, to powinieneś swojego dostawcę po rękach całować. Doceń jego gest.

Póki co masz towar bardzo, bardzo tani, a inni mają co najmniej o 5 gr. drożej. Masz sporą przewagę konkurencyjną. Nie chwal się po ile towar kupujesz, bo za chwilę ktoś wyczuje interes i do Twojego dostawcy podjedzie oferując mu kilka groszy więcej.

 

TAK!

Szczególnie jest konkurencyjny dla producenta który wiezie kartonik 100km

po 3.50/4,00 za 10M KPINA!!!!

Przestańcie naganiać bo to się już nudne robi weźcie się za robotę

Co Ty człowieku bredzisz ?

 

To ty bredzisz rzeczywistość jest inna tylko wasza fantazja wygórowana .Koniec nabijania wam kasy w portfele!!!

Macie nas za idiotów ale pamiętaj kij ma dwa końce.

 

Ula la ale koleżanka nerwowa, nie denerwuj sje tak, będzie dobrze.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ty bredzisz rzeczywistość jest inna tylko wasza fantazja wygórowana .Koniec nabijania wam kasy w portfele!!!

Macie nas za idiotów ale pamiętaj kij ma dwa końce.

 

Marzenia nic nie kosztują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Im dłużej przyglądam się Waszej wymianie zdań i poglądów tym bardziej nie mogę uwierzyć w to, co czytam. Ja już żyłem kiedyś w kraju, w którym władza straszyła nas złym i zgniłym zachodem. Myślałem, że te słusznie minione czasy mamy już dawno za sobą. Widzę jednak, że są tacy, którzy za tymi czasami bardzo tęsknią.

 

A Brexit będzie przede wszystkim kosztował Anglię, ponieważ w tej unii była, a nie dlatego, że wyszła. Jak ktoś raz w gówno wdepnął to nie szybko się smrodu pozbędzie.
I tu się Panie jajeczny bardzo mylisz.

Są w Europie kraje, które nie należą i nigdy nie należały do UE a mimo to, wpłacają do jej budżetu olbrzymie środki. Słyszałeś chociażby o funduszach norweskich ? Wiesz czemu te państwa dobrowolnie zgodziły się na zasilanie budżetu UE ? Żeby mieć dostęp do rynku wspólnotowego.

 

I teraz pytanie. Z punktu widzenia GB lepiej:

a) być w UE i mieć realny wpływ na jej kształt i funkcjonowanie

b) wyjść z UE i zamknąć sobie bramę na wspólny rynek

c) wyjść z UE i pogodzić się z wysokimi opłatami związanymi z dostępem do wspólnego rynku UE, rezygnując jednocześnie z realnego wpływu na jej funkcjonowanie ?

 

No nie, naprawdę mądrze pisze

 

Masz w tym poście moje 100%

 

Rumunia nie jest w Shengen, a ma świetne wyniki gospodarcze. Przeprowadzili wolnorynkowe reformy i efekt taki iż mają 9-10% wzrostu PKB. Przypominam iż jest to dużo mniejsze państwo od Polski. Ja bym wybrał wariant C, bo jak popatrzeć z boku i tak nie mamy realnego wpływu na to co się dzieje w UE. A zapłaciliśmy za to i płacimy dużo większą cenę niż by się zdawało. To moje zdanie. Z pkt makroekonomicznego gorszy jest wpływ regulacji unijnych na gospodarkę niż to co niby uzyskujemy w zamian w postaci funduszy.

Ogólnie temat mocno polityczny, i zaraz ktoś powie że jest za tymi albo tymi. A prawda jest taka że jak jedna banda odchodzi, to druga nastaje.

 

Misiu a co tam według Ciebie na marszu się działo negatywnego ? Ja tam niczego nadzwyczaj gorszącego nie zauważyłem. Btw. Marsz miał charakter zadymiarski dziwnym trafem gdy ktoś mu przeszkadzał... (kilka lat temu)

 

 

chodzi mi o tych pedałów w kominiarkach co rzucali w ludzi kamieniami i butelkami kibole pierdo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demi chciałem tylko dorzucić co o Balcerowiczu. Nie wiem jakie masz konkretne stanowisko, ale widzę, że chyba raczej go nie lubisz.

Chciałem jednak wszystkim powiedzieć, że to był jedyny słuszny polityk w naszym kraju od 100 lat.

Przyszedł, zrobił co miał do zrobienia i wyszedł. Zrobił to na co nikt inny by się nie odważył i za to został skazany na banicję. Niestety dzisiaj większość polityków robi wszystko pod publiczkę żeby się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stołku i doić.

 

Ten był jedynym, który miał w nosie rządzenie i profity- chciał ratować nasz kraj.

Gdyby nie on do dzisiaj pewnie mielibyśmy dalej hiperinflację i jajko kosztowałoby 2 miliony jak w Kolumbii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demi chciałem tylko dorzucić co o Balcerowiczu. Nie wiem jakie masz konkretne stanowisko, ale widzę, że chyba raczej go nie lubisz.

Chciałem jednak wszystkim powiedzieć, że to był jedyny słuszny polityk w naszym kraju od 100 lat.

Przyszedł, zrobił co miał do zrobienia i wyszedł. Zrobił to na co nikt inny by się nie odważył i za to został skazany na banicję. Niestety dzisiaj większość polityków robi wszystko pod publiczkę żeby się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stołku i doić.

 

Ten był jedynym, który miał w nosie rządzenie i profity- chciał ratować nasz kraj.

Gdyby nie on do dzisiaj pewnie mielibyśmy dalej hiperinflację i jajko kosztowałoby 2 miliony jak w Kolumbii

 

mimo ze nie przepadam za misiem to tu mu przyznam racje zeby nie Balcerowicz bysmy mieli 2 ukraine pod wzgledem gospodarczym .ktos musial przeciac wezel gordyjski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demi chciałem tylko dorzucić co o Balcerowiczu. Nie wiem jakie masz konkretne stanowisko, ale widzę, że chyba raczej go nie lubisz.

Chciałem jednak wszystkim powiedzieć, że to był jedyny słuszny polityk w naszym kraju od 100 lat.

Przyszedł, zrobił co miał do zrobienia i wyszedł. Zrobił to na co nikt inny by się nie odważył i za to został skazany na banicję. Niestety dzisiaj większość polityków robi wszystko pod publiczkę żeby się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stołku i doić.

 

Ten był jedynym, który miał w nosie rządzenie i profity- chciał ratować nasz kraj.

Gdyby nie on do dzisiaj pewnie mielibyśmy dalej hiperinflację i jajko kosztowałoby 2 miliony jak w Kolumbii

 

Hiperinflacja lat 90tych jest konsekwencją ustaleń okrągłostołowych... Czyli zwycięstwa socjalizmu demokratycznego nad socjalizmem autorytarnym.

Te ustalenia w perspektywie doprowadziły do zatrzymania procesu zapoczątkowanego przez reformę Wilczka... no ale to już zupełnie inna historia. Reforma Balcerowicza, ciężko nazwać planem, chyba że przyjąć argument iż celem jej było rozwalenie krajowej gospodarki. Można to było zrobić inaczej... a tak sprzedaliśmy się jak prostytutka w porcie - tanio i bez perspektyw. Tak czy siak, to już historia, jej się już nie zmieni.

Co do Marszu

W tym roku nikt butelkami i kamieniami nie rzucał... chyba że o czymś nie wiem. Jakieś tam utarczki słowne były między grupami oponenckimi, ale nic ponad to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demi chciałem tylko dorzucić co o Balcerowiczu. Nie wiem jakie masz konkretne stanowisko, ale widzę, że chyba raczej go nie lubisz.

Chciałem jednak wszystkim powiedzieć, że to był jedyny słuszny polityk w naszym kraju od 100 lat.

Przyszedł, zrobił co miał do zrobienia i wyszedł. Zrobił to na co nikt inny by się nie odważył i za to został skazany na banicję. Niestety dzisiaj większość polityków robi wszystko pod publiczkę żeby się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stołku i doić.

 

Ten był jedynym, który miał w nosie rządzenie i profity- chciał ratować nasz kraj.

Gdyby nie on do dzisiaj pewnie mielibyśmy dalej hiperinflację i jajko kosztowałoby 2 miliony jak w Kolumbii

 

mimo ze nie przepadam za misiem to tu mu przyznam racje zeby nie Balcerowicz bysmy mieli 2 ukraine pod wzgledem gospodarczym .ktos musial przeciac wezel gordyjski

 

Zgadza się, coś trzeba było zrobić, ja tego nie neguje. Chociaż formy nie popieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Reforma Balcerowicza, ciężko nazwać planem, chyba że przyjąć argument iż celem jej było rozwalenie krajowej gospodarki. Można to było zrobić inaczej... a tak sprzedaliśmy się jak prostytutka w porcie - tanio i bez perspektyw. Tak czy siak, to już historia, jej się już nie zmieni.

Rozwalenie czego ? Jakiej gospodarki ?

Polska pod koniec lat osiemdziesiątych była bankrutem z pustą kasą, rozpędzającą się hiperinflacją i praktycznie zerową produkcją.

 

 

P.S.

Misiu8, przeważnie bredzisz głupoty, ale na w tym temacie w 100% się z Tobą zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Export ,panowie już wiedza jaka jest cena na zachodzie,proszek dostępny z USA, jaja z Ukrainy sa w ogłoszeniach,przy tak wysokich cenach detalicznych nie będzie szalu na święta. Za chwile będzie kilka wpisów zagluszjacych,nie wypowiadam sie szczegółowo,ponieważ kupcy śledzą ta stronę.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wracając do tematu forum cena stabilna detal bynajmniej u mnie lekko przyhamował pośrednicy biorą co jest i już nie płaczą jak płacą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I teraz pytanie. Z punktu widzenia GB lepiej:

a) być w UE i mieć realny wpływ na jej kształt i funkcjonowanie

b) wyjść z UE i zamknąć sobie bramę na wspólny rynek

c) wyjść z UE i pogodzić się z wysokimi opłatami związanymi z dostępem do wspólnego rynku UE, rezygnując jednocześnie z realnego wpływu na jej funkcjonowanie ?

 

Jesteśmy zbyt malutcy ażeby w ogóle próbować odpowiedzieć na te pytania. I nie rozumiem dlaczego zawsze ktoś musi porównać wschód do zachodu. Jesteśmy po środku i na tym powinniśmy się skupić. Przypominam: Środek geograficzny europy jest w Polsce i nigdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To forum cen jaj ? 😂😂😂😂

Wywody polityczne ,ustroje polityczne na innych forach .

 

Jakie ceny ??????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demi chciałem tylko dorzucić co o Balcerowiczu. Nie wiem jakie masz konkretne stanowisko, ale widzę, że chyba raczej go nie lubisz.

Chciałem jednak wszystkim powiedzieć, że to był jedyny słuszny polityk w naszym kraju od 100 lat.

Przyszedł, zrobił co miał do zrobienia i wyszedł. Zrobił to na co nikt inny by się nie odważył i za to został skazany na banicję. Niestety dzisiaj większość polityków robi wszystko pod publiczkę żeby się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stołku i doić.

 

Ten był jedynym, który miał w nosie rządzenie i profity- chciał ratować nasz kraj.

Gdyby nie on do dzisiaj pewnie mielibyśmy dalej hiperinflację i jajko kosztowałoby 2 miliony jak w Kolumbii

 

mimo ze nie przepadam za misiem to tu mu przyznam racje zeby nie Balcerowicz bysmy mieli 2 ukraine pod wzgledem gospodarczym .ktos musial przeciac wezel gordyjski

 

 

oj przestań z tym przepadaniem, myślałeś, że jak wpadne jako nowy na forum to będę Was na dzień dobry całował ? nie należę do tego typu ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Demi chciałem tylko dorzucić co o Balcerowiczu. Nie wiem jakie masz konkretne stanowisko, ale widzę, że chyba raczej go nie lubisz.

Chciałem jednak wszystkim powiedzieć, że to był jedyny słuszny polityk w naszym kraju od 100 lat.

Przyszedł, zrobił co miał do zrobienia i wyszedł. Zrobił to na co nikt inny by się nie odważył i za to został skazany na banicję. Niestety dzisiaj większość polityków robi wszystko pod publiczkę żeby się nachapać i jak najdłużej siedzieć na stołku i doić.

 

Ten był jedynym, który miał w nosie rządzenie i profity- chciał ratować nasz kraj.

Gdyby nie on do dzisiaj pewnie mielibyśmy dalej hiperinflację i jajko kosztowałoby 2 miliony jak w Kolumbii

 

mimo ze nie przepadam za misiem to tu mu przyznam racje zeby nie Balcerowicz bysmy mieli 2 ukraine pod wzgledem gospodarczym .ktos musial przeciac wezel gordyjski

 

 

oj przestań z tym przepadaniem, myślałeś, że jak wpadne jako nowy na forum to będę Was na dzień dobry całował ? nie należę do tego typu ludzi

 

 

a co do bredzenia i nie przepadania dodam jeszcze, że dla mnie handlarza producenci zawsze będą bredzić i vice versa moje wywody to brednie dla handlarza chyba nie jest ciężko zauważyć, że handlarze popierają na tym forum handlarzy, a producenci producentów.

konkluzja jest taka, że gdyby nie my i wy to jajek w ogóle nie byłoby w sklepach

jest cena jaka jest- pogodziłem się z tym, ale bardzo nie lubię jak ktoś nagina w jedną lub drugą stronę. nie znaczy to, że nie ma pisać cen za jakie kupuje, ale niech nie twierdzi, że taka jest rynkowa.

dzisiaj rynkowa jest rozstrzelona jak rzadko bywalo- nawet po 10gr różnicy w dużym hurcie.

 

Jeden z moich wymiękł dzisiaj, zadzwonił czy wiem co na następną środę i czy nie chcę coś więcej, bo ma dla mnie lepszą cenę i przyklepałem:

XL- 0,54 netto

L-0,48 netto

M-0,45 netto

 

Pokusiłem się zadzwonić do reszty, ale na ten moment się bronią i mówią, że następny tydz bez zmian, że brakuje im towaru.

 

Czytając net i wierząc moim dostawcom, potwierdza się to co mówiłem: jajek brakuje tym producentom/dystrybutorom na których terenie jest deficyt w marketach (same sieci przyznają, że pomimo gazetek zdarza sie ze brakuje towaru).

 

W moim przypadku często jednak są i detal stanął jak na wakacjach (przynajmniej ten tydzień).

Może to niebywałe, ale mam 7 palet M10 o które się boję :D:D Zwłaszcza jak cena klęknie to się wkur... bo nei kupiłem ich najtaniej

Auta w tym tygodniu wyjeżdżały załadowane w 65% tego co zwykle.

 

Myślę jednak, że ( chyba Demi to pisał i ja się podpisuję) trochę z pewnością działa połowa listopada, bo faktycznie w każdym roku jest delikatny przestój w tym czasie.

 

Życzę wszystkim, żeby w przyszłym tyg. każdy zarobił swoje i mial magazyn na 0

 

Miłego weekendu chłopaki i owieczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając net i wierząc moim dostawcom, potwierdza się to co mówiłem: jajek brakuje tym producentom/dystrybutorom na których terenie jest deficyt w marketach (same sieci przyznają, że pomimo gazetek zdarza sie ze brakuje towaru).

 

W moim przypadku często jednak są i detal stanął jak na wakacjach (przynajmniej ten tydzień).

Może to niebywałe, ale mam 7 palet M10 o które się boję :D:D Zwłaszcza jak cena klęknie to się wkur... bo nei kupiłem ich najtaniej

Auta w tym tygodniu wyjeżdżały załadowane w 65% tego co zwykle.

 

Myślę jednak, że ( chyba Demi to pisał i ja się podpisuję) trochę z pewnością działa połowa listopada, bo faktycznie w każdym roku jest delikatny przestój w tym czasie.

 

Życzę wszystkim, żeby w przyszłym tyg. każdy zarobił swoje i mial magazyn na 0

Z brakami jajek dokładnie jak Pan mówi. Po sobie powiem, że w mieście gdzie mam produkcję w marketach drożyzna (tj. za M chcą średnio po 65 gr, a za L 70 lub więcej) i jajek z lekka brakuje, wyjeżdżając na rynek 50km dalej już w mniejszym mieście jajek w marketach brak, zaś najmniejsze miasto z największą ilością marketów mnie zadziwia... ceny wysokie, a jaj brak, no i rynek w tym miejscu nadzwyczaj dobrze chłonie. Także im mniejsza mieścina tym jajek bardziej brakuje.

Sam mam 7-8 palet zapasu (ale M i L, z tym że M lepiej teraz idą) ale to i tak jest mało na moje potrzeby świąteczne, więc Panie misio nie bój żaby pójdzie. Tylko ta cena właśnie jest niepewna, u mnie na pewno do świat nie stanieje w detalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thunder, ja trzymam marżę następne pół roku i w dupie mam konkurencję. nie będę dokładał do interesu, a niestety teraz dołożyłem. tzn. mniej zarobiłem niż planowałem więc sam sobie będę producentem bez kur i wcale nie będę doił dostawców tylko będę odbierał co moje. innej opcji nie widzę. wynagrodzenie 20$

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...