Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Masz kolego miesiąc do świąt dłużej niż przydatność jajka więc nic jaszcze nie jesteś w stanie przewidzieć a twoje wywody to jak bicie dzwona głośne bo puste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo w takim razie wszyscy zanizaja i klamia, ale tutaj macie ich prawie z imienia i nazwiska i tydzien temu tez zanizali:

 

https://www.topagrar.pl/notowania/drob-i-jaja/

 

do sądu z nimi !!!

 

Oprócz Pana A. Czachorowskiego żaden przykład, są więksi gracze, na nich trzeba się wzorować.

Cena na przyszły tydzień..

 

L 52

M 47

- płaczą ale płacą

 

akurat nie mówiłem o Czachorze, bo on podał cenę ostatni raz 26.10

 

- po pierwsze, mniej trochę szacunku dla tego Pana, bo nie jesteś z nim na TY i nie będziesz..

- po drugie cenę jaką napisał w październiku widocznie nie obniżył, trzyma do tej pory, nie pisze głupot tak ty, i inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio GDZIE TA L-KA PO 0,48 GR ?????? NO GDZIE ??? Jutro załadunek !

 

A gdzie ta twoja L po 56

Jak bardzo chcesz kupić L-kę po 56 gr. to zapraszam do siebie. Dużo nie dam, bo nie mam, ale dla Ciebie kilka palet się znajdzie.

 

Kolego podaj ceny i przy jakich ilościach je uzyskujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio GDZIE TA L-KA PO 0,48 GR ?????? NO GDZIE ??? Jutro załadunek !

 

A gdzie ta twoja L po 56

Jak bardzo chcesz kupić L-kę po 56 gr. to zapraszam do siebie. Dużo nie dam, bo nie mam, ale dla Ciebie kilka palet się znajdzie.

 

Kolego podaj ceny i przy jakich ilościach je uzyskujesz

Pytałeś o L-kę po 56 gr. i ja dla Ciebie taką mam Co prawda nie dużo, bo muszę najpierw zatowarować swoich klientów, ale dla Ciebie na pewno coś znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio GDZIE TA L-KA PO 0,48 GR ?????? NO GDZIE ??? Jutro załadunek !

 

A gdzie ta twoja L po 56

Jak bardzo chcesz kupić L-kę po 56 gr. to zapraszam do siebie. Dużo nie dam, bo nie mam, ale dla Ciebie kilka palet się znajdzie.

 

Kolego podaj ceny i przy jakich ilościach je uzyskujesz

Pytałeś o L-kę po 56 gr. i ja dla Ciebie taką mam Co prawda nie dużo, bo muszę najpierw zatowarować swoich klientów, ale dla Ciebie na pewno coś znajdę.

 

A ceny potrafisz napisać czy będziesz się migał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny na przyszły tydzień .

XL - 0,60 GR

L- 0,53-55 GR

M - 0,48-50 GR

PS. Teksty tego typu tamten hodowca to opuścił to tylko próba zbicia ceny , wystarczy telefon i sprawdzić

 

A jednak opuściłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo w takim razie wszyscy zanizaja i klamia, ale tutaj macie ich prawie z imienia i nazwiska i tydzien temu tez zanizali:

 

https://www.topagrar.pl/notowania/drob-i-jaja/

 

do sądu z nimi !!!

 

Oprócz Pana A. Czachorowskiego żaden przykład, są więksi gracze, na nich trzeba się wzorować.

Cena na przyszły tydzień..

 

L 52

M 47

- płaczą ale płacą

 

akurat nie mówiłem o Czachorze, bo on podał cenę ostatni raz 26.10

 

- po pierwsze, mniej trochę szacunku dla tego Pana, bo nie jesteś z nim na TY i nie będziesz..

- po drugie cenę jaką napisał w październiku widocznie nie obniżył, trzyma do tej pory, nie pisze głupot tak ty, i inni

 

Jajczarek ma tutaj 100% racji.

 

Misiek, od mnie też się odstosunkuj... Nie przypominam sobie żebym narzekał że cena którą dostaję jest dla mnie nie satysfakcjonująca. Co nie zmienia faktu że (słowo zostało usunięte) bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mis trzym się bo obsiadły cie hieny nienasycone!

 

l -0,49

m -0,45

s -0,38

 

Jeszcze wszyscy hodowcy pamiętają jak z nami się nie cackaliście chociaż grubo dokładaliśmy. Niestety teraz nastąpiła zmiana... i możecie sobie pisać że tyle po tyle...

Jedyne co robicie aktualnie na tym forum to ferment i w niektórych przypadkach bezrozumny bełkot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzym się bo obsiadły cie hieny nienasycone!

 

l -0,49

m -0,45

s -0,38

 

PostWysłany: 20:13 Czw 16 Lis 2017 Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a teraz cenki

 

l-0,48

m-0,45

s- 0,39

 

co za brednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak przemysł polski płaci do którego panowie sie odnosili , jak niemiecki ? ,,kupuj to co polskie,, sprzedaliście gacie,zaczynacie robić bokami? Nie będę podawał cen.W detalu jest szal,nie do opanowania? teraz dopiero zacznie sie wyścig,czekamy na pierwsze promocje w marketach ,nowe stada podochodziły pan w.w biedronce a panowie twardo,ciekawy jestem ilu dniowe będziecie wystawiać HDI dla zkladow pakowania ? ,ilu panów zaniży wagi na swoich starych sortownicach,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastój totalny handlarze nie biorą jajka bida jeden mnie straszył że pojedzie do Anglii jak nie opuszczę ceny . Ale jest na to rada

SAM PRODUKUJE SAM DOSTARCZAM SAM SPRZEDAJE .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak przemysł polski płaci do którego panowie sie odnosili , jak niemiecki ? ,,kupuj to co polskie,, sprzedaliście gacie,zaczynacie robić bokami? Nie będę podawał cen.W detalu jest szal,nie do opanowania? teraz dopiero zacznie sie wyścig,czekamy na pierwsze promocje w marketach ,nowe stada podochodziły pan w.w biedronce a panowie twardo,ciekawy jestem ilu dniowe będziecie wystawiać HDI dla zkladow pakowania ? ,ilu panów zaniży wagi na swoich starych sortownicach,

 

Przeczytaj jeszcze raz spokojnie to co napisałeś i wyciągnij wnioski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

od miesiaca zreszta ciagniecie co 5 sec temat ze pustki, 2gr do gory bla bla bla.

...

 

misio8 jesteś w błędzie. Od kiedy czytam te forum to magazyny zawsze były puste. Jaja prosto spod kury jakimś dziwnym trafem teleportują się od razu na półki sklepowe. Nie irytuj się, bo to nie ma sensu. Za chwilę sytuacja przechyli się na drugą stronę... Trzeba przeczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ceny na przyszły tydzień .

XL - 0,60 GR

L- 0,53-55 GR

M - 0,48-50 GR

PS. Teksty tego typu tamten hodowca to opuścił to tylko próba zbicia ceny , wystarczy telefon i sprawdzić

 

A jednak opuściłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z takimi cenami to zakład pakowania zawiezie taniej

 

Tak to zawieź, jak do tej pory, osoby z którymi handluję, maja przynajmniej 10gr. wyższe ceny na jajku. Piszecie bzdury i tyle.

 

A co do Pana który podawał ceny M - 45gr. i L 48gr. to poproszę po parę palet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z takimi cenami to zakład pakowania zawiezie taniej

 

Tak to zawieź, jak do tej pory, osoby z którymi handluję, maja przynajmniej 10gr. wyższe ceny na jajku. Piszecie bzdury i tyle.

 

A co do Pana który podawał ceny M - 45gr. i L 48gr. to poproszę po parę palet

 

Kolego podaj swoje ceny i ilości przy jakich je uzyskujesz, a nie tylko poważasz to co piszą inni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...