Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba 5 gr w dół

 

(słowo zostało wykasowane)u, paszoł się wypróżnić i nie wal tu głodnych kawałków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarkowi chyba zwieracz puścił Spuść trochę ciśnienia i ceny pajacu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarkowi chyba zwieracz puścił Spuść trochę ciśnienia i ceny pajacu

 

Zbuczek to dno dna, szlam. No ale taplający sie w szlamie muszą być.

Pozdrawiam syfie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno to jesteś ty bo gdzie miałeś morde półtora roku temu jak ceny nie było siedziałeś cicho na pipie . A teraz pajac się wyłonił i chce zaświecić .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dno to jesteś ty bo gdzie miałeś morde półtora roku temu jak ceny nie było siedziałeś cicho na pipie . A teraz pajac się wyłonił i chce zaświecić .

 

dupku jeden, dobrze popatrz i nie myl mnie z kimś innym.

ps.

Bądź sexowny erotyczny jak wibrator elektryczny, nie wal konia na sedesie bo po rurach echo niesie...sam jesteś żałosny.

 

L 40

M 35

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup na jutro:

 

XL-0,45

L-0,38

M-0,33

 

2PL +0,02

1PL +0,05

 

 

Piszcie ceny Panowie, a nie się mieszacie z błotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie ceny na przemysł i czy biorą . Eksport niewielki,dożo propozycji z Ukrainy,,CZEKAMY,, na ceny i promocje w dyskontach,niespodzianka na Kaufland ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie nic misio8 szanuj pan ceny i swój rynek,dużo na tym portalu sygnalistów z dyskontów i sieci ,mamy zapasy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie śmiechu warte,handlarzyki poprzez zaniżanie cen łechtają swoje ego...😉😉😉😉Ceny z forum i ceny w rzeczywistości to dwie różne sprawy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie śmiechu warte,handlarzyki poprzez zaniżanie cen łechtają swoje ego...😉😉😉😉Ceny z forum i ceny w rzeczywistości to dwie różne sprawy.

Pozdrawiam

 

Dodajesz sobie otuchy tym postem? To już przesądzone bez żadnego łechtania. Ze współczucia nie będę pisał cen w jakich już jajka można dostać. Każdy wie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie śmiechu warte,handlarzyki poprzez zaniżanie cen łechtają swoje ego...😉😉😉😉Ceny z forum i ceny w rzeczywistości to dwie różne sprawy.

Pozdrawiam

 

Dodajesz sobie otuchy tym postem? To już przesądzone bez żadnego łechtania. Ze współczucia nie będę pisał cen w jakich już jajka można dostać. Każdy wie...

 

 

Stwierdzam fakty😊😊😊🖒🖒🖒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Normalnie śmiechu warte,handlarzyki poprzez zaniżanie cen łechtają swoje ego...😉😉😉😉Ceny z forum i ceny w rzeczywistości to dwie różne sprawy.

Pozdrawiam

 

Dodajesz sobie otuchy tym postem? To już przesądzone bez żadnego łechtania. Ze współczucia nie będę pisał cen w jakich już jajka można dostać. Każdy wie...

 

Jajeczny napisz proszę, bo słyszałem, że już taniej niż to co podałem poniżej.

Mój dobry koleś podobno zapłacił dzisiaj 0,29 netto za 2A i mówi, że 28.12 już przyklepał na 0,24?! Dodam, że jest to osoba, której wierzę.

 

Żeby było ciekawiej znam takich co dalej płacą 0,50 za Lkę przy 28 paletach.

 

Demi i Yoyo jak tam u Was na ten tydzień dla hurtu kilkunasto/kilkudziesięcio paletowego ?

 

 

Najlepsze asy to te, co od razu z obniżkami polecieli na detal nie ważne czy producent czy pośrednik.

Hit cena z faktury od konkurencji: M10 po 0,39 tada za 5 kartonów !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Jajeczny napisz proszę, bo słyszałem, że już taniej niż to co podałem poniżej.

...

 

Napiszę może tak... Do końca stycznia nie mam zamiaru zapłacić więcej niż 0,16gr za 1B. Niech się bujają z tym jajem na śmietnik. Nawet w najśmielszych przewidywaniach nie przypuszczałem, że odważą się tak obniżyć cenę i to jeszcze przed świętami. Głupota nie z tej ziemi. Całe szczęście, że detal jeszcze trzyma cenę, ale zaraz po świętach będą krzyczeć by dać im tanie jajo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż na małych sieciach sklepach i cukierniach.

L-0,50 - 60 , M - 0,40-55 zależy gdzie jaki konkurent , ale coraz więcej producentów robi się ciasno i ciężki handel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...