Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze to jednak nie pieniądze, a lekcja: fermiarz to dostawca, a nie kolega. Przez lata się szanowaliśmy, ale ostatnie parę miesięcy nauczyło mnie, że pomimo kilkunastu lat handlu z niektórymi litości nie będzie. Myśleliście, że cena się utrzyma do końca świata i Europa, a nawet świat będzie się bić o wasze jajka. Niebawem jak będziecie dzwonił, żebym pomógł co opchnąć, bo i zdarzało się, że z pół grosza, ze złotówki na skrzynce to odmówię. Wtedy łopata w dłoń i będziecie zakopywać.

 

weź się w garść, chłopaki nie płaczą.

 

ps.

- szerokim łukiem omijam pośrednika, w czym on jest lepszy ode mnie

 

Na dzień dzisiejszy jestem wysprzedany do zera, hm.. nawet mi zabrakło, gdzie musiałem jeszcze trochę do kupić.

W środę i czwartek normalna dostawa (3tiry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie busy wyjechały sprzątanie dziś w planie i zbiór . Ja już po robocie jestem trzeba żonie coś pomóc w świątecznych przygotowaniach .

 

 

Zdrowych i spokojnych świąt życzę wszystkim .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... sami potrafimy sprzedać swój towar a wy bez nas tylko zęby w beton .

Ps. od rana ogień busy poszły wczoraj prowadziłem rozmowy z salonem na zakup kolejnych .

Nie chwal się tymi swoimi busami, bo inni czytając mają ubaw. Te busy to jedną dziurka od nosa wciągają więc staraj się więcej czytać a nie wypowiadać bo tylko mieszasz. Widzę właśnie jak walisz zębami w beton jakbyś musiał 3 tiry puścić. Przenieś się proszę na forum bazarkowiczów lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... sami potrafimy sprzedać swój towar a wy bez nas tylko zęby w beton .

Ps. od rana ogień busy poszły wczoraj prowadziłem rozmowy z salonem na zakup kolejnych .

Nie chwal się tymi swoimi busami, bo inni czytając mają ubaw. Te busy to jedną dziurka od nosa wciągają więc staraj się więcej czytać a nie wypowiadać bo tylko mieszasz. Widzę właśnie jak walisz zębami w beton jakbyś musiał 3 tiry puścić. Przenieś się proszę na forum bazarkowiczów lepiej.

czasem z takiego busa można mieć wiëcej dochodu niż z takiego tira 😀

 

Radosnych i zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia hodowcom i odbiorcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... sami potrafimy sprzedać swój towar a wy bez nas tylko zęby w beton .

Ps. od rana ogień busy poszły wczoraj prowadziłem rozmowy z salonem na zakup kolejnych .

Nie chwal się tymi swoimi busami, bo inni czytając mają ubaw. Te busy to jedną dziurka od nosa wciągają więc staraj się więcej czytać a nie wypowiadać bo tylko mieszasz. Widzę właśnie jak walisz zębami w beton jakbyś musiał 3 tiry puścić. Przenieś się proszę na forum bazarkowiczów lepiej.

 

czasem z takiego busa można mieć wiëcej dochodu niż z takiego tira 😀

 

...

 

Nie czasem tylko przeważnie!!! Natomiast rynkiem rządzą ilości, a nie kto ile z tego ma. Natomiast okazuje się, że najwięcej hałasu robią ci co najmniej się liczą. Dziwi się potem, że jest taka rozbieżność cenowa i zarzuca komuś spekulację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radosnych i wesołych Swiat Bożego Narodzenia życzy kurczak21 wszystkim producentom i handlowcom ,do zobaczenia na pulkach .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i stało się mamy dwójeczkę z przodu 0,2?

 

1a 0,29

1b 0,26

2a 0,24

2b 0,22

 

Wesołych Świąt dla wszystkich handlarzy

Spokojnych dla producętów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i stało się mamy dwójeczkę z przodu 0,2?

 

1a 0,29

1b 0,26

2a 0,24

2b 0,22

 

Wesołych Świąt dla wszystkich handlarzy

Spokojnych dla producętów

 

Powiedz proszę u kogo, chętnie kupię jajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to co pisze cyna to prawda coraz więcej kurników wozi te jaja , ale co będzie czas pokaże może przy obecnych cenach odpuszczą .

Wesolych Swiąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajeczny dziś busy rozwiozły 16 palet jaj , średnia cena 0,50-58 za L a ty ile mi zapłacisz ?

Wesołych świąt .

 

a u mnie od 20 lat srednia cena 20- 70gr i co ty na to ?

 

wiesz co to średnia ? ja nie wiem jak ty te swoje busy wysylasz, ale cienko to widzu

 

do REPO: tato dal mi laptopa, a tobie widly- taka drobna roznica, co do tego, kto ma jakie informacje poczytaj sobie wczesniejsze wpisy i zamilcz moze.

ja przynajmniej pisze co jest i co bedzie, a wrecz mamy tego potwierdzenie.

ty nie piszesz nic tylko zywisz sie tym co napisza inni. swoje zdanie masz takie jak zaprezentowales- congratulations pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demi- trzymam kciuki

 

Również do jutra zejdę ze stanów i w końcu będę mógł ogarnąć całą halę, bo przez te wszyst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie zawirowania w ostatnich miesiącach, cały czas załadowany po dach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajeczny dziś busy rozwiozły 16 palet jaj , średnia cena 0,50-58 za L a ty ile mi zapłacisz ?

Wesołych świąt .

 

jak jesteś kozak to pogadamy za 3msce jaka ta twoja srednia i czy juz widelki ci sie calkiem rozjechaly, bo dzisiaj ja pośrednik wysadzę ciebie srednia L 0,38-0,45 i 20 lat wspolpracy nic nie pomoze- sprzedadza cie tak tanio jak pozniej mi oddasz towar. buźka

 

marzenia mozna miec, ja ci tez nie wrog i zycze jak najlepiej lecz spadnij na ziemie

 

chyba ze jestes nastepny koszykarz i te twoje 16 palet to skrzynka i 4 wytłaczanki, a sprzedaz na klatce schodowej w bloku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety to co pisze cyna to prawda coraz więcej kurników wozi te jaja , ale co będzie czas pokaże może przy obecnych cenach odpuszczą .

Wesolych Swiąt

 

 

A po mojemu Jajczorek = jest cenaniemaceny

 

Wesołych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i stało się mamy dwójeczkę z przodu 0,2?

 

1a 0,29

1b 0,26

2a 0,24

2b 0,22

 

Już Cię prosiłem, przestań nadużywać denaturat, masz skażone resztki mózgu. Czy sądzisz że w twoje bezczelne kłamstwa ktokolwiek normalny uwierzy?

Chłopie piosenka oby było tak jak było to już klasyczne retro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fullsizeo_qxshrpx.jpg

 

Życzę Wam zdrowych, pogodnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia w gronie najbliższych.

 

 

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowych wesołych świąt dla wszystkich i żeby jajczorek w końcu spłacił kredyty i nie spinał się że cena spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święta, Święta i po świętach... Nasz forumowy targ można uznać za ponownie otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec żarcia, koniec picia, dzisiaj bierzem się do zycia

ps.

cena bez zmian, 56 palet odjechało, zero zapasów.

- zaczyna brakować L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...