Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo ale teraz zaczynam scigac jak nie ma platnosci to nie daje delikwentowi rozbijam na innych jego towar. Koniec darmowego kredytu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jutrzejsza dostawa , bo coś trzeba robić ...

L 0.38

M 0.32

 

U mnie b. podobnie.

 

Potwierdzam to co pisze Jajczarek. L mocno poszukiwana, ja już mam wyczyszczony magazyn.

Mniejsze zainteresowanie M...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A 0,35

1B 0,33

2A 0,30

 

Ceny netto, każda ilość. Tej Lki to gdzie wam brakuje? Podzwońcie po obrokach. Tir za tirem dowiezie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A 0,35

1B 0,33

2A 0,30

 

Ceny netto, każda ilość. Tej Lki to gdzie wam brakuje? Podzwońcie po obrokach. Tir za tirem dowiezie.

To są ceny w detalu na skrzynki,ilości paletowe to zupełnie inne ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A 0,35

1B 0,33

2A 0,30

 

Ceny netto, każda ilość. Tej Lki to gdzie wam brakuje? Podzwońcie po obrokach. Tir za tirem dowiezie.

To są ceny w detalu na skrzynki,ilości paletowe to zupełnie inne ceny

 

Powiedział nasz słynny importer jaja z Ukrainy...

 

Ukrócili już lewizne na granicy, że się uaktywniłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A 0,35

1B 0,33

2A 0,30

 

Ceny netto, każda ilość. Tej Lki to gdzie wam brakuje? Podzwońcie po obrokach. Tir za tirem dowiezie.

To są ceny w detalu na skrzynki,ilości paletowe to zupełnie inne ceny

 

Powiedział nasz słynny importer jaja z Ukrainy...

 

Ukrócili już lewizne na granicy, że się uaktywniłeś ?

Na rynku krajowym jest ciasno każdy chce sprzedać,ps. zacznij kolego rozgrzewać patelnie i rób jajecznicę,bye spadam na granice po towar,którym będę cię wygryzał z twoich punktów,a jak dalej będziesz tak ujadał będziesz sprzedawał z jedynką z przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A 0,35

1B 0,33

2A 0,30

 

Ceny netto, każda ilość. Tej Lki to gdzie wam brakuje? Podzwońcie po obrokach. Tir za tirem dowiezie.

To są ceny w detalu na skrzynki,ilości paletowe to zupełnie inne ceny

 

Powiedział nasz słynny importer jaja z Ukrainy...

 

Ukrócili już lewizne na granicy, że się uaktywniłeś ?

Na rynku krajowym jest ciasno każdy chce sprzedać,ps. zacznij kolego rozgrzewać patelnie i rób jajecznicę,bye spadam na granice po towar,którym będę cię wygryzał z twoich punktów,a jak dalej będziesz tak ujadał będziesz sprzedawał z jedynką z przodu

 

Spoczko ja to przetrzymam, tylko nie wiem czy Ty przetrzymasz jak Cię Skarbówka dojedzie razem z panem prokuratorem.

A i uważaj, wzmogły się patrole przygraniczne Policji "podejrzanych" ciężarówek. Ja tam źle Ci nie życzę... tylko sprawiedliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sztywno jak wiem gdzie lewe jaja to wyciągam drugo telefon i dzwonię , kryminał za to .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, a jak mają się dzisiaj u was ceny zakupu/sprzedaży eko, wolnego i ściółki w stosunku do klatki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze że cena nie doszła do 60 za l.dopiero by ci kasy leżeli. A tak masz trochę spokojniesza głowę.

 

to miało być zabawne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze że cena nie doszła do 60 za l.dopiero by ci kasy leżeli. A tak masz trochę spokojniesza głowę.

 

to miało być zabawne ?

taki sarkazm co do niektórych co chcieli kasować po prawie 60gr.ps. nie spinaj sie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobrze że cena nie doszła do 60 za l.dopiero by ci kasy leżeli. A tak masz trochę spokojniesza głowę.

 

to miało być zabawne ?

taki sarkazm co do niektórych co chcieli kasować po prawie 60gr.ps. nie spinaj sie tak

 

Ja tam nie płaczę z tego powodu, że jednak nie było 0,60... Mogło być, nie było - trudno. Na pewno jestem wqrwiony o to, że spadło przed świętami, w sumie bez powodu, w takim czasie i o tyle.

 

Wszystkim życzę, żeby 2018nie był gorszy od 2017. Aby w nadchodzącym roku mniej było niespodzianek, stawiających pod znakiem zapytania prowadzenie naszych działalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uuuu....ale mamy rostrzał cenowy l-30do41gr.komus sie ładnie naodkładało

 

Będzie świeżynka. Kolejne dni przestoju. Nie ma co brać, bo po nowym roku dupnie do 0,20gr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uuuu....ale mamy rostrzał cenowy l-30do41gr.komus sie ładnie naodkładało

 

Będzie świeżynka. Kolejne dni przestoju. Nie ma co brać, bo po nowym roku dupnie do 0,20gr.

 

do 10 groszy napisz to lepsze samopoczucie będziesz miał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uuuu....ale mamy rostrzał cenowy l-30do41gr.komus sie ładnie naodkładało

 

Będzie świeżynka. Kolejne dni przestoju. Nie ma co brać, bo po nowym roku dupnie do 0,20gr.

 

do 10 groszy napisz to lepsze samopoczucie będziesz miał

 

Widzę, że Tobie już się polepszyło... Zaraz będą i następni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam twoje wywody odnośnie cen to widze jakim typem jesteś zgnoić producenta bo tobie się należny . Z takim podejściem dziwie się ze jeszcze jesteś w handlu chyba ze kupujesz zbuki w dobrej cenie .Ręce opadają. Tyle dobrego ze za dużo ludzi nie odwiedza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Producenta trzeba gnoić dla jego dobra. Widzisz jak się ze smyczy zerwali to niektórzy w chorobe psychiczną popadli od patrzenia na pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam twoje wywody odnośnie cen to widze jakim typem jesteś zgnoić producenta bo tobie się należny . Z takim podejściem dziwie się ze jeszcze jesteś w handlu chyba ze kupujesz zbuki w dobrej cenie .Ręce opadają. Tyle dobrego ze za dużo ludzi nie odwiedza

 

I tylko dzięki temu w handlu jestem i mam zamiar pozostać. Fundacje i instytucje charytatywne pozostawiam innym Owsiakom. Nie mam sumienia rozdawać za "darmo" ani doić bez umiaru jak to miało miejsce ostatnimi czasy. Jak to ktoś już wspomniał na forum ?: "Oddacie z nawiązką"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak czytam twoje wywody odnośnie cen to widze jakim typem jesteś zgnoić producenta bo tobie się należny . Z takim podejściem dziwie się ze jeszcze jesteś w handlu chyba ze kupujesz zbuki w dobrej cenie .Ręce opadają. Tyle dobrego ze za dużo ludzi nie odwiedza

 

I tylko dzięki temu w handlu jestem i mam zamiar pozostać. Fundacje i instytucje charytatywne pozostawiam innym Owsiakom. Nie mam sumienia rozdawać za "darmo" ani doić bez umiaru jak to miało miejsce ostatnimi czasy. Jak to ktoś już wspomniał na forum ?: "Oddacie z nawiązką"

 

Człowieku co mamy Ci oddać z nawiązką??? Chyba się z ch.... na głowy pozamienialiscie sorry. Zerujecie na nas i wam zle. Troszkę kasy w jajka włożone i już płaczą. Tragedia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...