Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam dalej L-kę po 0,50 gr sprzedaje , mi zostaje Grubo i starcza na kierowców i na busy

Ps. nie oddaje takim śmieciom poniżej

 

jajeczny ja bym chama zwyzywał za ŚMIECIA

 

Janusz, skoro łoisz klienta 50gr jak cena oscyluje w ok. 35-40gr (za tyle można dostać od pośrednika, który przywiezie) to wytłumacz proszę w czym jesteś lepszy od tych co doją producenta ??? nie za bardzo rozumiem ??? obawiam się, ze ty chyba tez nie ??

 

 

po 50gr sprzedajesz, ale jedziesz do nowych po 20gr opier.... a jak już tutaj ci mowia dzieki to hurtownik albo przetworstwo zostaje i na bank łapiesz za tel.

taki masz pomysl na siebie, bo jak inaczej wejsc do klienta niż ceną ???

niestety nie potrafisz, a przedstawiasz sie jak wielki bohater.

po chwili jeb do góry i łoisz tych co zostaną 50gr ciesząc się na forum.

polityka handlu jajami w 70% POLSKICH firm z branży !!! chore.

 

udany model to jeszcze taki co wozi miód albo mleko albo napoje w komplecie z jajkami i w ten sposob probuje oszukac przeznaczenie.

takich lubię najbardziej, zwłaszcza jak podleci Mercedesem T1

przyznaj szczerze czym jezdzisz i co wozisz ?

 

koncem koncow robisz to z czego ciagle, oficjalnie sie wykrecasz i dalej jestes leszcz.

nie wiem tylko skad ten glos bo ryby rzekomo nie maja.

chociaz Januszo- Leszcze być może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poślady pieką. Bo handlarzynka nie dołożył tylko słabiutko zarobił. A wy prędzej czy później będziecie oddawać co zarobiliście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Producenta trzeba gnoić dla jego dobra. Widzisz jak się ze smyczy zerwali to niektórzy w chorobe psychiczną popadli od patrzenia na pieniądze.

 

cała prawda o wydarzeniach z ostatnich 3 miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już poślady pieką. Bo handlarzynka nie dołożył tylko słabiutko zarobił. A wy prędzej czy później będziecie oddawać co zarobiliście.

 

dokladnie, mniej zarobil

 

od wielkanocy do pazdziernika 2018 cena nie przekroczy za L-25gr.

handlarze znowu duuuuzo zarobią, jesli ktos sie chce zakladac zapraszam, bo przepowiednia o BN sie sprawdzila.

 

 

zastanawiam się tylko jak to jest ze wszyscy producenci ciagle dokladaja, my na nich zerujemy, niszczymy, a oni kurna dalej produkuja, produkuja jeszcze wiecej, kupuja nowe auta i sprzety itp. kreatywna ksiegowosc czy wtf ?

 

ja tez mogę byc w ten sposob gnojony, chetnie wejde nawet w jakas spolke, ktora produkuje i ciagle doklada do interesu za takie profity. oczywiscie bez wkladu, bo wkladam tam gdzie mam duze prawdopodbienstwo na zysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misio najlepiej oddać tobie po 0,20 a ty rozwieziesz po 0,50 . Ale tak nie będzie większość hodowców sama zaczyna rozwozić swój towar , niestety znam kilku pośredników którzy wylecieli już z rynku 3-4 tygodnie temu pora na następnych .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tacy jak jajeczny i synuś tylko żerują na hodowcach nabrali jaj na krechę a teraz jeszcze wołają aby im coś oddać .

 

 

jak dales na kreche to (słowo zostało usunięte) jestes i nie wiedziales gdzie oddac za gotowke i tyle, a nie ktos na tobie zeruje

 

jakbym swoja stara slyszal: ja do niej zupa chu...owa a ona, że zmywarka nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
misio najlepiej oddać tobie po 0,20 a ty rozwieziesz po 0,50 . Ale tak nie będzie większość hodowców sama zaczyna rozwozić swój towar , niestety znam kilku pośredników którzy wylecieli już z rynku 3-4 tygodnie temu pora na następnych .

 

 

no widzisz a ja znam madrych producentow i to w liczbie chyba juz 7 albo 8 co oddali swoje trasy w ciagu 6 mscy, swoim odbiorcom/hurtownikom.

cos z nimi nie tak ?

raczej stwierdzili, ze lepiej przerzucic koszty handlu na inwestycje i skupienie sie na produkcji

 

z pewnoscia sie boje twoich zabobonow. zobaczymy kto ma wiecej pieniedzy czy producent ktory wiecznie doklada czy ja handlarz ktory baaaardzo rzadko mniej zarabia.

 

wjade ci z jajkiem za 5gr jak trzeba bedzie i udusze twoj biznes w 2 miesiace.

myslisz ze tak nie potrafie ? powiem ci lepiej: kupie twoje jajka po 20gr i wjade na twoje punkty sprzedajac po 5gr zebys szybciej wylecial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widać jaką masz atmosferę w domu , pa idę policzyć utarg ze sklepów i cukierni

 

no tak bo pewnie dzisiaj bardzo duzo wywiozles i magazyn na 0. tylko pytanie gdzie i komu jak wszyscy albo wyjechali, albo zamkniete, albo inwentura itp. itd

 

 

16 palet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za malutki pikuś jesteś i jak byś kupił 2 palety jaj to drugą na krechę bym musiał ci dać

 

 

bo to twoja cala produkcja ktora rozwozisz dziesiecioma busami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 stycznia odbieram jeszcze 4 busy bo była wyprzedaż rocznika

 

którego rocznika ? ja widziałem ostatnio wyprzedaż lublinów w jednej z piekarni, która wymienia tabor po 20 latach.

 

aaa może to nowy model lublina taki z dpf albo adblue ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 stycznia odbieram jeszcze 4 busy bo była wyprzedaż rocznika

jezeli mozna wiedziec jaka marka i zabudowa do tego jaka cena netto i jakia czesc kraju. moze byc na priw wiadomosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale leci...

L 0,32 netto.

W detalu ciagle pociskam ile się da około 0,55 zł. Na sklepach maja po 0,79.

 

Jeszcze raz dziękuje za podwyżki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś tam pytał to 2PL tyle samo co klatka, 1PL płace + 7 groszy, ale mam naprawdę fajne jajko. 0PL nie handluje, słabo schodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

Człowieku co mamy Ci oddać z nawiązką??? Chyba się z ch.... na głowy pozamienialiscie sorry. Zerujecie na nas i wam zle. Troszkę kasy w jajka włożone i już płaczą. Tragedia....

 

I już lament się zaczął... A to dopiero początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

 

ja tez mogę byc w ten sposob gnojony, chetnie wejde nawet w jakas spolke, ktora produkuje i ciagle doklada do interesu za takie profity. oczywiscie bez wkladu, bo wkladam tam gdzie mam duze prawdopodbienstwo na zysk

 

Ja się też na takie gnojenie i wyzysk zgadzam. Kto mnie weźmie do spółki? jestem bardzo pracowity, mogę pracować nawet 16 godz. dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...