Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.jakie ceny?ilości nie tirowe

 

ilości tirowe..

L 31-33

M 27-28

 

ilości busowe..

L 34-36

M 30-31

 

ps.

widać po zamówieniach, jaja nie powinny już niżej spaść

- hm.... moim pobożne życzenie, takie ceny powinny być przez cały okrągły rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie.jakie ceny?ilości nie tirowe

 

ilości tirowe..

L 31-33

M 27-28

 

ilości busowe..

L 34-36

M 30-31

 

ps.

widać po zamówieniach, jaja nie powinny już niżej spaść

- hm.... moim pobożne życzenie, takie ceny powinny być przez cały okrągły rok

Byłoby naprawdę OK. To byłby uczciwy zarobek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak w temacie.jakie ceny?ilości nie tirowe

 

ilości tirowe..

L 31-33

M 27-28

 

ilości busowe..

L 34-36

M 30-31

 

ps.

widać po zamówieniach, jaja nie powinny już niżej spaść

- hm.... moim pobożne życzenie, takie ceny powinny być przez cały okrągły rok

Byłoby naprawdę OK. To byłby uczciwy zarobek.

 

 

sytuacja się zaczyna stabilizować w sensie handlu, więc raczej ceny wiele nie spadną, a wręcz będzie delikatna korekta w przyszłym tygodniu jak wszyscy się wyczyszczą.

w lutym jeśli nie trafią nas kolejne afery i salcie znowu delikatnie w dół, w marcu do góry, ale boję się co to będzie po wielkanocy, bo marnie widzę cenę u producentów- dla mnie niestety też lipa jak jajko jest zbyt tanie, bo nagle Ci co mają 2000 kur robią 10 palet wolnego wybiegu dziennie o głupich ofertach nie wspominając.

 

także trzymać ceny ile wlezie Panie i Panowie,

Niektórym barankom z tego forum co do mnie dzwonią i proponują nawet 0,20 za L napiszę;

NA DZRZEWO ! I ZJEDZ SOBIE JEDEN Z DRUGIM TEN STARY TOWAR SKORO NIE MACIE SZACUNKU SAMI DO SIEBIE !

Żaden z moich stałych dostawców nie ma więcej niż po kilka palet na magazynie produkując ich naście dziennie, więc zastanówcie się nad sobą, bo może lepiej zamknąć taki bajzel albo zdać wszystkie i te stare i te młode zwierzaki!?

Chcieliście polecieć na fame dużych producentów i tak jak oni podnieś ceny ? Niestety wyszło jak zwykle i jak zwykle zostaliście bez stałych odbiorców, których nota bene nigdy nie macie poza sytuacjami z października.

Kroiliście ich co nie miara więc już szczególnie was omijają, a wy teraz zaniżacie ceny. Brawo !

 

tak to jest jak się sprzedaje, a nie prowadzi biznes- ta drobna różnica właśnie ujrzała światło dzienne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoyo powiem lepiej- taka cena to nic nadzwyczajnego i nawet po 0,40 za L w dużym hurcie jest spokojnie do przełknięcia dla każdego w tym dla konsumenta.

Wtedy producent 15gr, dystrybutor 20gr (ciut więcej za rozwożenie i słuchanie lamentów klientów) i na sklepie 8,00 za jajka to przecież uczciwa oferta ?

ściółka 9, wolny 10, eko 12 za zdrową żywność ? jestem za.

 

A to, że słodycze podrożeją- no cóż, cukier nie jest zdrowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L-0,30 netto i drożej w tym tygodniu już nie kupie. Ruch na niektórych sklepach dobry, na innych jajo stoi.
to nic nie sprzedaż. Zaakceptuj rzeczywistość, 0,30 za L.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoyo powiem lepiej- taka cena to nic nadzwyczajnego i nawet po 0,40 za L w dużym hurcie jest spokojnie do przełknięcia dla każdego w tym dla konsumenta.

Wtedy producent 15gr, dystrybutor 20gr (ciut więcej za rozwożenie i słuchanie lamentów klientów) i na sklepie 8,00 za jajka to przecież uczciwa oferta ?

ściółka 9, wolny 10, eko 12 za zdrową żywność ? jestem za.

 

A to, że słodycze podrożeją- no cóż, cukier nie jest zdrowy

 

A to dobre, Ty masz mieć 20 gr. a ja mam mieć 15 gr. A skąd taka różnica??? Bo Ty masz rozwieźć po sklepach? A gdzie moje ryzyko wystąpienia choroby, spalenia kurnika, nadprodukcji na kraju itd.

 

Ty jak nie potrzebujesz to nie kupisz, a ja muszę te gdakajace gęby zatkać codziennie, czy jajko jest po 1 gr, 5 gr. czy 30 gr.

 

Czy jajko się sprzedaje czy nie, ja codziennie produkuje, a Ty przyjedziesz jak chcesz. I gdzie Twoje ryzyko??????? Bus się zepsuje.... śmieszny jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Jakie u was figurują ceny Jajek w styczniu ?

 

Kremowe L

 

Białe L

 

Brązowe L

 

pozdrawiam [/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoyo powiem lepiej- taka cena to nic nadzwyczajnego i nawet po 0,40 za L w dużym hurcie jest spokojnie do przełknięcia dla każdego w tym dla konsumenta.

Wtedy producent 15gr, dystrybutor 20gr (ciut więcej za rozwożenie i słuchanie lamentów klientów) i na sklepie 8,00 za jajka to przecież uczciwa oferta ?

ściółka 9, wolny 10, eko 12 za zdrową żywność ? jestem za.

 

A to, że słodycze podrożeją- no cóż, cukier nie jest zdrowy

 

A to dobre, Ty masz mieć 20 gr. a ja mam mieć 15 gr. A skąd taka różnica??? Bo Ty masz rozwieźć po sklepach? A gdzie moje ryzyko wystąpienia choroby, spalenia kurnika, nadprodukcji na kraju itd.

 

Ty jak nie potrzebujesz to nie kupisz, a ja muszę te gdakajace gęby zatkać codziennie, czy jajko jest po 1 gr, 5 gr. czy 30 gr.

 

Czy jajko się sprzedaje czy nie, ja codziennie produkuje, a Ty przyjedziesz jak chcesz. I gdzie Twoje ryzyko??????? Bus się zepsuje.... śmieszny jesteś.

 

Mi się zdaje że on nie zdaje sobie sprawy ile chociażby kosztuje serwis MOBY :D:D I jaki jest problem gdy poleci Ci jeden z 10 busów a co jak Ci poleci zbiór centralny...

Co do użerania się z klientami... to my mamy podobnie Też nie jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

 

Jakie u was figurują ceny Jajek w styczniu ?

 

Kremowe L

 

Białe L

 

Brązowe L

 

pozdrawiam [/b]

 

A u ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie duża rozbieżność między M a L. Będzie szło na rekord...

 

Podobno dzisiaj będzie -15 w niektórych rejonach PL. Swoją drogą bez okrywy śnieżnej to słabo widzę oziminy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

 

Jakie u was figurują ceny Jajek w styczniu ?

 

Kremowe L 0.52

 

Białe L 0.50

 

Brązowe L 0.43

 

pozdrawiam [/b]

 

A u ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś brakuje kremowej L odstąpię po 0,47. Są chętni? Przecież takie braki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-0,30 netto i drożej w tym tygodniu już nie kupie. Ruch na niektórych sklepach dobry, na innych jajo stoi.
to nic nie sprzedaż. Zaakceptuj rzeczywistość, 0,30 za L.
a ty co sam ze sobą piszeSz .bidny nikt mu nie odpisuje widac ze jesteś skoczkiem(hiena)zbijanie na siłę i pod publikę daje chwilowe efekty.ogarnij się 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli komuś brakuje kremowej L odstąpię po 0,47. Są chętni? Przecież takie braki...

 

Człowieku... ty wiesz co to są ceny rynkowe?

Ja piszę o powstającej dysproporcji między popytam a podażą L w porównaniu z sytuacją na M... a ten piszesz jakieś mądrości straganowe o L za 0,47, jak chcesz to ja CI załatwię taką i po 0,4

 

Misiu tak w ogóle ja tam nie wiem czy luty będzie gorszy. Nie ra(słowo zostało usunięte) tak szybko bo podejrzewam, że export będzie zwiększony... i wyjazd ludzi na ferie mało zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A to dobre, Ty masz mieć 20 gr. a ja mam mieć 15 gr. A skąd taka różnica??? Bo Ty masz rozwieźć po sklepach? A gdzie moje ryzyko wystąpienia choroby, spalenia kurnika, nadprodukcji na kraju itd.

 

Ty jak nie potrzebujesz to nie kupisz, a ja muszę te gdakajace gęby zatkać codziennie, czy jajko jest po 1 gr, 5 gr. czy 30 gr.

 

Czy jajko się sprzedaje czy nie, ja codziennie produkuje, a Ty przyjedziesz jak chcesz. I gdzie Twoje ryzyko??????? Bus się zepsuje.... śmieszny jesteś.

 

Nie no... Beka śmiechu. A kto tu coś musi? Chcesz to popitalasz nie chcesz to siedzisz na bezrobociu. Ja na przykład muszę nazbierać na Zanzibar i nowego Cadillaca. Jak myślisz skąd? Na drzewie nie rosną. Banknotów nie nadrukuję więcej. Jest ich w obiegu tyle samo. Więc abym ja mógł zarobić więcej, to ktoś musi zarobić mniej. Czy to takie trudne do zrozumienia? Jak ty zaciągniesz swego Bentley'a do komisu to ja dopiero będę mógł myśleć a zakupie swojego. I tak w kółko. Ktoś zarabia, a ktoś traci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jest forum cen jaj a nie samochodów i tego kto ile ma

 

L 30-33

M 27-28

 

Nie jest źle, cena już się uspokaja

 

 

 

 

Tak ale to jest cena brązu i klatkowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...