Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

L - 0,27-0,28 M - 0,21-0,23

 

... Tyle płaci się tym których da się wykorzystać albo boja się ze zostaną z towarem

 

Ja osobiście takich wolę i z takimi handluję. Po co przepłacać jak można kupić taniej? Nie ma już cen urzędowych jak to było kiedyś. Niektórzy zapomnieli, że mamy wolny rynek, więc nie bardzo rozumiem stwierdzenia, że nie można kupić taniej. 1A-0,26, 1B-021.

 

Już nieaktualne.... Od poniedziałku L-0,22. M-0,20. Według misio8 to zapewne ci "których da się wykorzystać albo boją się, że zostaną z towarem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla niektórych 10 gr to za drogo a wystarczy zmniejszyć w całej Polsce o 6-8% kur i cena była by na prawde fajna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nieaktualne.... Od poniedziałku L-0,22. M-0,20. Według misio8 to zapewne ci "których da się wykorzystać albo boją się, że zostaną z towarem".

 

Tak, dokładnie kolego. Kupiłeś jaja z okolicy wigilii. To dobra okazyjna cena .

Pewnie od dużego, bo od nich przemysł w połowie styczna zabierze. Ciepłe jajeczka - wyższa ceneczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, dokładnie kolego. Kupiłeś jaja z okolicy wigilii. To dobra okazyjna cena .

Pewnie od dużego, bo od nich przemysł w połowie styczna zabierze. Ciepłe jajeczka - wyższa ceneczka

 

Pierdu, pierdu ajajaj. Szczyt głupoty kupić sprzed wigilii drożej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstawiać więcej to będą jaja po 0,10 gr , bo są tu tacy na forum że im więcej kur to coraz niższe koszty.

Pytam więc przy jakiej ilości będą ZEROWE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno coraz więcej Salci i to na molochach ...

coś więcej link coś tego.... czy tak sobie zapodałeś anegdotę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno coraz więcej Salci i to na molochach ...

coś więcej link coś tego.... czy tak sobie zapodałeś anegdotę ?

... link do czego ? Czyżby byla prowadzona jakaś specjalna strona z takimi informacjami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z rozwojem firmy szukam nowego dostawcy do 10-12 palet na tydzień. Hurtownia na Górnym Śląsku.

Aktualnie kupuje:

1A po 0,24

1B po 0,22

2A po 0,20

„0” po 0,28

 

Samochód z towarem mieszanym: extras, 0, 1A, 1B, 2A, 2B.

Oferty prywatnie lub ewentualnie proszę podesłać kontakt do fermy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W związku z rozwojem firmy szukam nowego dostawcy do 10-12 palet na tydzień. Hurtownia na Górnym Śląsku.

Aktualnie kupuje:

1A po 0,24

1B po 0,22

2A po 0,20

„0” po 0,28

 

Samochód z towarem mieszanym: extras, 0, 1A, 1B, 2A, 2B.

Oferty prywatnie lub ewentualnie proszę podesłać kontakt do fermy.

 

 

 

 

Hahahahahahaha

To już będzie hit roku na forum, a przecież jest dopiero 9 stycznia

 

Faktycznie wszyscy lecą i się pozabijają razem z kurami w tym locie tudzież biegu w kolejkę, żeby budować biznes w oparciu o jakże dobre warunki handlowe ściślej mówiąc finansowe z człowiekiem, który od 87 roku obudził się pierwszej zimy i postanowił rozwinąć skrzydła

 

Boże miej nas w swojej opiece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co cie tak bawi.

Jest sporo jajka na rynku i z miłą chęcią nawiąże się z kimś współpracę na stałe.

Nie ja ustalam ceny, życzę każdemu producentowi i handlarzowi jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co cie tak bawi.

Jest sporo jajka na rynku i z miłą chęcią nawiąże się z kimś współpracę na stałe.

Nie ja ustalam ceny, życzę każdemu producentowi i handlarzowi jak najlepiej.

 

No jak nie ty? Nie bierzesz w tym udziału z dotychczasowym dostawcą w ustalaniu za ile towar kupujesz ?

 

Widzisz, to że teraz po tyle "można" kupić towar to nie znaczy, że ktoś od mnie kupuje w tych cenach. Czasami potrzeba refleksji nad sytuacją drugiej strony. W handlu najważniejszy jest dialog i zrozumienie obu stron transakcji a nie Januszowe wyczekiwanie kiedy druga osoba schyli się po mydło...

 

W takich okresach jak teraz ja skoczków nie dokarmiam.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno chłopaki z wielkopolski mają pełne gacie towaru i temu tak cena spadła bo wydzwaniają po ludziach i propozycje niemoralne uskuteczniają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze jedno coraz więcej Salci i to na molochach ...

coś więcej link coś tego.... czy tak sobie zapodałeś anegdotę ?

... link do czego ? Czyżby byla prowadzona jakaś specjalna strona z takimi informacjami ?

czyli mam rozumieć, że hodowcy sami do CIebie wydzwaniają i informują o zaistniałej sytuacji ? ja po prostu chciałem tylko dociec skąd masz takie informacje bo ja np nic nie słyszałem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...W handlu najważniejszy jest dialog i zrozumienie obu stron transakcji ...

 

W handlu najważniejsze jest żeby zarobić i nie dołożyć. O innych frazesach pierwsze słyszę. Może pan Owsiak coś wie na temat brania i oddawania czyli tzw zrozumienie obu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...W handlu najważniejszy jest dialog i zrozumienie obu stron transakcji ...

 

W handlu najważniejsze jest żeby zarobić i nie dołożyć. O innych frazesach pierwsze słyszę. Może pan Owsiak coś wie na temat brania i oddawania czyli tzw zrozumienie obu stron.

 

Z tym pajacem to dałeś...

Co do twojego podejscia to owszem jest to wazne, ale uwierz mi albo zmienisz podejście albo kwestia 10-15 lat i nie bedziesz mial sie na kim zywić to Ci gwarantuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...W handlu najważniejszy jest dialog i zrozumienie obu stron transakcji ...

 

W handlu najważniejsze jest żeby zarobić i nie dołożyć. O innych frazesach pierwsze słyszę. Może pan Owsiak coś wie na temat brania i oddawania czyli tzw zrozumienie obu stron.

 

Z tym pajacem to dałeś...

Co do twojego podejscia to owszem jest to wazne, ale uwierz mi albo zmienisz podejście albo kwestia 10-15 lat i nie bedziesz mial sie na kim zywić to Ci gwarantuje.

 

No cóż, nie trafiłeś. Stanowczo dłużej się żywię, a ci którzy zmienili podejście to już w większości ich nie ma. I oczywiście nie przyjmuję gwarancji od tych, którzy potem nie są w stanie się z nich wywiązać. Ale popisać zawsze możemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajcoo nic nie słyszałeś bo to info między hodowcami , a ty jak byś słyszał to już pół Polski by wiedziało kto to . Handlarz jak przyjedzie na fermę to klepie i klepie kto wstawił kto wyciął kto ile na magazynie ma , klepie jak przekupa ha ha ha ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

natomiast kto sam nie sprzedaje tego niebawem nie będzie . No chyba że ma z czego dokładać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natomiast kto sam nie sprzedaje tego niebawem nie będzie . No chyba że ma z czego dokładać
i dobrze, ale najpierw będzie pogrom wszystkiego co się jeszcze rusza, taką cenę nam przemysł i giełdy zafundują...

 

W detalu jak krew z nosa..., za dużo towaru na rynku i wszystko kiśnie, stąd cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie trafiłeś. Stanowczo dłużej się żywię, a ci którzy zmienili podejście to już w większości ich nie ma. I oczywiście nie przyjmuję gwarancji od tych, którzy potem nie są w stanie się z nich wywiązać. Ale popisać zawsze możemy.

 

Niestety nie załapałeś o co mi chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie trafiłeś. Stanowczo dłużej się żywię, a ci którzy zmienili podejście to już w większości ich nie ma. I oczywiście nie przyjmuję gwarancji od tych, którzy potem nie są w stanie się z nich wywiązać. Ale popisać zawsze możemy.

 

Niestety nie załapałeś o co mi chodzi...

 

A jak to można inaczej zrozumieć? Dajesz mi gwarancję, że z takim postępowaniem się nie utrzymam przez kolejne lata. A ja ci odpowiadam, że moje doświadczenie jest stanowczo dłuższe oraz efektywne i nie będę tego zmieniał tylko dlatego, że ktoś uważa inaczej. Nie wynagrodzisz moich strat jeśli nie pójdzie po twojej myśli. Więc jak najbardziej możesz dzielić się swoimi spostrzeżeniami ale nie dawaj nigdy nikomu gwarancji skoro jej nie możesz zapewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...