Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

No niestety handlarzom puszczają nerwy jak muszą zejść z tak dużego zysku jak tu jeden mówił 10 groszy to nie rozworze .

Najlepiej jak hodowca by tylko dokładał a oni by przytulali cały zysk.

Ps . Panie DUBEL co do cen M to opylam po 0,30 ale dzwonią tacy jak ty i proponują 0,32 ha ha .

 

Jak opylasz, przecież ty wszystko sam rozwozisz, wypisujesz kilka papierków i omijasz pośredników. Czy ty nie widzisz, że robisz z siebie błazna jednego dnia wszystko sam podajesz, drugiego dnia jesteś specjalistą od dużego hurtu, w lato brałeś po 50 gr teraz sprzedajesz po 35, ciągle piszesz o jakim handlarzu aż się boje zapytać co on ci zrobił, chwalisz się jakim jeździsz samochodem i gdzie spędzasz wakacje, to jest wyznacznik twojej jakości, naprawdę przynosisz wstyd producentom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety handlarzom puszczają nerwy jak muszą zejść z tak dużego zysku jak tu jeden mówił 10 groszy to nie rozworze .

Najlepiej jak hodowca by tylko dokładał a oni by przytulali cały zysk.

Ps . Panie DUBEL co do cen M to opylam po 0,30 ale dzwonią tacy jak ty i proponują 0,32 ha ha .

 

Jak opylasz, przecież ty wszystko sam rozwozisz, wypisujesz kilka papierków i omijasz pośredników. Czy ty nie widzisz, że robisz z siebie błazna jednego dnia wszystko sam podajesz, drugiego dnia jesteś specjalistą od dużego hurtu, w lato brałeś po 50 gr teraz sprzedajesz po 35, ciągle piszesz o jakim handlarzu aż się boje zapytać co on ci zrobił, chwalisz się jakim jeździsz samochodem i gdzie spędzasz wakacje, to jest wyznacznik twojej jakości, naprawdę przynosisz wstyd producentom.

Ależ Ty go nie lubisz. Wchodzisz na to forum chyba tylko po to, żeby mu dogryźć.

Prawda Dubelku jest taka, że wiele ferm przeszło/przechodzi na handel cudzym towarem. Mógłbym tutaj wymieniać nazwiska, ale po co ? Każdy, kto jeździ po fermach wie jak wygląda sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety handlarzom puszczają nerwy jak muszą zejść z tak dużego zysku jak tu jeden mówił 10 groszy to nie rozworze .

Najlepiej jak hodowca by tylko dokładał a oni by przytulali cały zysk.

Ps . Panie DUBEL co do cen M to opylam po 0,30 ale dzwonią tacy jak ty i proponują 0,32 ha ha .

 

Jak opylasz, przecież ty wszystko sam rozwozisz, wypisujesz kilka papierków i omijasz pośredników. Czy ty nie widzisz, że robisz z siebie błazna jednego dnia wszystko sam podajesz, drugiego dnia jesteś specjalistą od dużego hurtu, w lato brałeś po 50 gr teraz sprzedajesz po 35, ciągle piszesz o jakim handlarzu aż się boje zapytać co on ci zrobił, chwalisz się jakim jeździsz samochodem i gdzie spędzasz wakacje, to jest wyznacznik twojej jakości, naprawdę przynosisz wstyd producentom.

Ależ Ty go nie lubisz. Wchodzisz na to forum chyba tylko po to, żeby mu dogryźć.

Prawda Dubelku jest taka, że wiele ferm przeszło/przechodzi na handel cudzym towarem. Mógłbym tutaj wymieniać nazwiska, ale po co ? Każdy, kto jeździ po fermach wie jak wygląda sytuacja.

 

Tak masz racje ale nie przeszły, tylko w tym roku przesunęły się wstawienia

 

Mam alergie jak ktoś pisze takie bzdury i powiem ci więcej, taki (słowo zostało usunięte) pieprzy, że cena jest np. 50 gr inny to zobaczy i na siłę podniesie cenę przez to starci odbiorcę, a potem wyjeżdża z zaniżoną ceną żeby zdobyć klienta bo mu zostaje towar na magazynie i robi się burde....l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znowu bicie piany,tematy nie na temat forum czyli jajo na magazynie stoi ale nie ma jaj. XL 0.38 L 0.30 M 0.27

 

Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr.

 

Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi.

a moim zdaniem w du...e byłeś gó..o widziałeś i ciągłe bicie piany błahahahha na żurominie płacą 31 za m ? to chyba jeździmy na 2 różne żurki....

a tak poza tym cena stoi za m0.26 l 0.33 .

 

Spytaj Żony może i byłem....

co za brak kultury..... a może dodam że Cie dobrze znam kolego ? bo nie raz od Ciebie brałem jajo..... i może pokaże jeszcze w jakich cenach oddawałeś hmmm ?

Odpowiedź adekwatna do głupiej zaczepki.

Publiczne szantażowanie swojego dostawcy również nie jest mądre.

 

A co do cen, w których oddałem towar ja, P.Leszkiewicz i cała reszta hodowców, to żadna tajemnica, że L-ka była nawet po 18-cie groszy.

 

 

Widzisz, cała sztuka polega na tym, żeby wypracować sobie dobre zdrowe relacje z klientami, chcesz wierzyć czy nie, to ci mówię nie sprzedawałem w tym roku L 18 gr ,musiał bym sprawdzić ale najmniej u mnie było chyba 22 (pisze o kilkunasto paletowych transportach), kiedy był najsłabszy ruch tylko trzy lufy puściłem na zakład, a reszta szła na bieżąco, odbiorców których mam wypracowywałem latami, dużo innych się przewinęło ale jak ktoś nie zakładał mi pętli jak było ch…..jowo, to ja teraz nie będę kazał płacić mu wyśrubowanych cen (a mógł bym), efektem tego opuszczam cenne tyko prze takich (słowo zostało usunięte)ów, którym w głowach się przewraca jak jaj brakuje i nie potrafią utrzymać dobrych układów z klientami, a potem rwą włosy i mają pretensje do wszytkach tylko nie do siebie i dzwonią oddając towar po niższych cenach, bo co innego maja wtedy zrobić. Pytałeś mnie wcześniej to ci powiem, tak stawiam nowe budy, bo mam naprawdę kilku chętnych do prawdziwej stałej współpracy, moi najstarsi odbiorcy handlują ze mną grubo ponad 20 lat, może i nie wezmę teraz za towar tyle co ty, ale wyrówna mi się to jak będzie dołek, a plus jest taki, że mama zawsze świeży towar i dużo spokojniej, a co najważniejsze nigdy nie jestem na łasce pijawek. Proponuje ci też tak spróbuj, to nie jest łatwe nie raz się natniesz, bo teraz to wszyscy są porządni wierni i sumienni, ale to jest numer na raz, a czas szybko ci ich zweryfikuje i powiedz mi na koniec nie trafia cie szlag jak masz magazyn na bieżąco a są tacy co dzwonią i szukają zbytu kilka groszy taniej, bo się gotują z towarem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znowu bicie piany,tematy nie na temat forum czyli jajo na magazynie stoi ale nie ma jaj. XL 0.38 L 0.30 M 0.27

 

Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr.

 

Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi.

a moim zdaniem w du...e byłeś gó..o widziałeś i ciągłe bicie piany błahahahha na żurominie płacą 31 za m ? to chyba jeździmy na 2 różne żurki....

a tak poza tym cena stoi za m0.26 l 0.33 .

 

Spytaj Żony może i byłem....

co za brak kultury..... a może dodam że Cie dobrze znam kolego ? bo nie raz od Ciebie brałem jajo..... i może pokaże jeszcze w jakich cenach oddawałeś hmmm ?

Odpowiedź adekwatna do głupiej zaczepki.

Publiczne szantażowanie swojego dostawcy również nie jest mądre.

 

A co do cen, w których oddałem towar ja, P.Leszkiewicz i cała reszta hodowców, to żadna tajemnica, że L-ka była nawet po 18-cie groszy.

 

 

Widzisz, cała sztuka polega na tym, żeby wypracować sobie dobre zdrowe relacje z klientami, chcesz wierzyć czy nie, to ci mówię nie sprzedawałem w tym roku L 18 gr ,musiał bym sprawdzić ale najmniej u mnie było chyba 22 (pisze o kilkunasto paletowych transportach), kiedy był najsłabszy ruch tylko trzy lufy puściłem na zakład, a reszta szła na bieżąco, odbiorców których mam wypracowywałem latami, dużo innych się przewinęło ale jak ktoś nie zakładał mi pętli jak było ch…..jowo, to ja teraz nie będę kazał płacić mu wyśrubowanych cen (a mógł bym), efektem tego opuszczam cenne tyko prze takich (słowo zostało usunięte)ów, którym w głowach się przewraca jak jaj brakuje i nie potrafią utrzymać dobrych układów z klientami, a potem rwą włosy i mają pretensje do wszytkach tylko nie do siebie i dzwonią oddając towar po niższych cenach, bo co innego maja wtedy zrobić. Pytałeś mnie wcześniej to ci powiem, tak stawiam nowe budy, bo mam naprawdę kilku chętnych do prawdziwej stałej współpracy, moi najstarsi odbiorcy handlują ze mną grubo ponad 20 lat, może i nie wezmę teraz za towar tyle co ty, ale wyrówna mi się to jak będzie dołek, a plus jest taki, że mama zawsze świeży towar i dużo spokojniej, a co najważniejsze nigdy nie jestem na łasce pijawek. Proponuje ci też tak spróbuj, to nie jest łatwe nie raz się natniesz, bo teraz to wszyscy są porządni wierni i sumienni, ale to jest numer na raz, a czas szybko ci ich zweryfikuje i powiedz mi na koniec nie trafia cie szlag jak masz magazyn na bieżąco a są tacy co dzwonią i szukają zbytu kilka groszy taniej, bo się gotują z towarem?

 

Stawiaj, buduj, produkuj.

Co, kto lubi.

Rozumiem, że przez ostatnie lata zarobiłeś tyle, że "stawiasz nowe budy" za swoje ?

Dubelku, nie obraź się, ale im bardziej się starasz, tym bardziej widać, że z produkcją nie masz nic wspólnego.

 

Od co najmniej 10 lat produkcja to nie biznes, tylko "mielenie" pieniędzy. A na końcu i tak zostają Ci same długi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No niestety handlarzom puszczają nerwy jak muszą zejść z tak dużego zysku jak tu jeden mówił 10 groszy to nie rozworze .

Najlepiej jak hodowca by tylko dokładał a oni by przytulali cały zysk.

Ps . Panie DUBEL co do cen M to opylam po 0,30 ale dzwonią tacy jak ty i proponują 0,32 ha ha .

 

Jak opylasz, przecież ty wszystko sam rozwozisz, wypisujesz kilka papierków i omijasz pośredników. Czy ty nie widzisz, że robisz z siebie błazna jednego dnia wszystko sam podajesz, drugiego dnia jesteś specjalistą od dużego hurtu, w lato brałeś po 50 gr teraz sprzedajesz po 35, ciągle piszesz o jakim handlarzu aż się boje zapytać co on ci zrobił, chwalisz się jakim jeździsz samochodem i gdzie spędzasz wakacje, to jest wyznacznik twojej jakości, naprawdę przynosisz wstyd producentom.

Ależ Ty go nie lubisz. Wchodzisz na to forum chyba tylko po to, żeby mu dogryźć.

Prawda Dubelku jest taka, że wiele ferm przeszło/przechodzi na handel cudzym towarem. Mógłbym tutaj wymieniać nazwiska, ale po co ? Każdy, kto jeździ po fermach wie jak wygląda sytuacja.

 

Tak masz racje ale nie przeszły, tylko w tym roku przesunęły się wstawienia

Mam alergie jak ktoś pisze takie bzdury i powiem ci więcej, taki (słowo zostało usunięte) pieprzy, że cena jest np. 50 gr inny to zobaczy i na siłę podniesie cenę przez to starci odbiorcę, a potem wyjeżdża z zaniżoną ceną żeby zdobyć klienta bo mu zostaje towar na magazynie i robi się burde....l

 

Serio ? To się rozejrzyj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znowu bicie piany,tematy nie na temat forum czyli jajo na magazynie stoi ale nie ma jaj. XL 0.38 L 0.30 M 0.27

 

Gadasz głupoty. Na Żurominie skupują M po 31gr. , a L po 34gr.

 

Ceny do góry, może w końcu troszkę odrobimy te 2 lata mordęgi.

a moim zdaniem w du...e byłeś gó..o widziałeś i ciągłe bicie piany błahahahha na żurominie płacą 31 za m ? to chyba jeździmy na 2 różne żurki....

a tak poza tym cena stoi za m0.26 l 0.33 .

 

Spytaj Żony może i byłem....

co za brak kultury..... a może dodam że Cie dobrze znam kolego ? bo nie raz od Ciebie brałem jajo..... i może pokaże jeszcze w jakich cenach oddawałeś hmmm ?

Odpowiedź adekwatna do głupiej zaczepki.

Publiczne szantażowanie swojego dostawcy również nie jest mądre.

 

A co do cen, w których oddałem towar ja, P.Leszkiewicz i cała reszta hodowców, to żadna tajemnica, że L-ka była nawet po 18-cie groszy.

 

 

Widzisz, cała sztuka polega na tym, żeby wypracować sobie dobre zdrowe relacje z klientami, chcesz wierzyć czy nie, to ci mówię nie sprzedawałem w tym roku L 18 gr ,musiał bym sprawdzić ale najmniej u mnie było chyba 22 (pisze o kilkunasto paletowych transportach), kiedy był najsłabszy ruch tylko trzy lufy puściłem na zakład, a reszta szła na bieżąco, odbiorców których mam wypracowywałem latami, dużo innych się przewinęło ale jak ktoś nie zakładał mi pętli jak było ch…..jowo, to ja teraz nie będę kazał płacić mu wyśrubowanych cen (a mógł bym), efektem tego opuszczam cenne tyko prze takich (słowo zostało usunięte)ów, którym w głowach się przewraca jak jaj brakuje i nie potrafią utrzymać dobrych układów z klientami, a potem rwą włosy i mają pretensje do wszytkach tylko nie do siebie i dzwonią oddając towar po niższych cenach, bo co innego maja wtedy zrobić. Pytałeś mnie wcześniej to ci powiem, tak stawiam nowe budy, bo mam naprawdę kilku chętnych do prawdziwej stałej współpracy, moi najstarsi odbiorcy handlują ze mną grubo ponad 20 lat, może i nie wezmę teraz za towar tyle co ty, ale wyrówna mi się to jak będzie dołek, a plus jest taki, że mama zawsze świeży towar i dużo spokojniej, a co najważniejsze nigdy nie jestem na łasce pijawek. Proponuje ci też tak spróbuj, to nie jest łatwe nie raz się natniesz, bo teraz to wszyscy są porządni wierni i sumienni, ale to jest numer na raz, a czas szybko ci ich zweryfikuje i powiedz mi na koniec nie trafia cie szlag jak masz magazyn na bieżąco a są tacy co dzwonią i szukają zbytu kilka groszy taniej, bo się gotują z towarem?

 

Stawiaj, buduj, produkuj.

Co, kto lubi.

Rozumiem, że przez ostatnie lata zarobiłeś tyle, że "stawiasz nowe budy" za swoje ?

Dubelku, nie obraź się, ale im bardziej się starasz, tym bardziej widać, że z produkcją nie masz nic wspólnego.

 

Od co najmniej 10 lat produkcja to nie biznes, tylko "mielenie" pieniędzy. A na końcu i tak zostają Ci same długi.

 

Naprawdę tak jest czy tylko palnąłeś. Jeżeli przez ostatnie 10 lat nie zarobiłeś ładując w biznes miliony, to naprawdę odpuść sobie, przejdź na sam handel, twierdzisz z twoim prze fajnym kolega, że tam nie ma żadnych kosztów, wreszcie coś zarobisz, a może nawet te 30 gr z każdego sprzedanego jaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... cytujcie ostatnie posty bo się tego czytać nie da jak całego tasiemca powtarzacie - to raz. Taki piękny wieczór, zróbcie sobie drinka, napalcie w kominku, wpatrujcie się w ogień, sącząc jakiś szlachetny trunek i kontemplujcie o istotnych, aktualnych waszych bolączkach w ciszy we własnej głowie.

 

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu

 

U was też tak zimno na zewnątrz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUBEL wyluzuj kilka dni masz wolnego od handlu przejdź się do lasu ochłoń ,

to nie moja wina że musisz teraz zapłacić za jajo tyle , RYNEK DYKTUJE CENY A NIE PISANIE NA FORUM .

Pozdrowienia ze słonecznej …..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz Dublu, i po co było udawać kogoś, kim nie jesteś ? Nie dość, że podszyłeś się pod czyjś nick, to na dodatek z daleka czuć, że o produkcji wiesz tylko tyle ile z zewnątrz widać..

 

Naprawdę tak jest czy tylko palnąłeś. Jeżeli przez ostatnie 10 lat nie zarobiłeś ładując w biznes miliony, to naprawdę odpuść sobie, przejdź na sam handel, twierdzisz z twoim prze fajnym kolega, że tam nie ma żadnych kosztów, wreszcie coś zarobisz, a może nawet te 30 gr z każdego sprzedanego jaja

 

Trudno w to uwierzyć, ale naprawdę tak jest. Malo tego. Wielu jest takich, którzy nie dość, że nie zarobili, to jeszcze majątki stracili.

A niby dlaczego mam przechodzić na sam handel ? Mam kurniki, mam klatki i całą infrastrukturę- mogę produkować dla siebie. Nie muszę dla innych.

I TAK- handlarz nie ma żadnych kosztów... takich jakich nie miałby hodowca. Energia, ludzie, paliwo, opakowania itp., itd - to wszystko PIKUŚ, jeśli chodzi o koszty produkcji. Ach, no tak- w handlu jest jeszcze coś takiego jak koszt zakupu towaru. Ale jak nie sprzedałem starego- to nie kupuje nowego. Trochę inaczej niż w produkcji: sprzedałem, nie sprzedałem, zarobiłem, nie zarobiłem- kury nakarmić trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, jakie ma znaczenie za kogo ty mnie uważasz, co to dla mnie zmienia

Po tym co ty piszesz to może i jesteś producentem ale na pewno słabym skoro ciągle dokładasz a po 10 latach pracy masz tylko długi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi, jakie ma znaczenie za kogo ty mnie uważasz, co to dla mnie zmienia

Po tym co ty piszesz to może i jesteś producentem ale na pewno słabym skoro ciągle dokładasz a po 10 latach pracy masz tylko długi

 

Teraz pokazałeś jakim Ty jesteś producentem ))) w biznesie jestem bliżej lub dalej przez 40 lat, i powiem Ci, ze tak złe dla producentów nie było nigdy. Gdzie nie dzwonisz, z kim nie rozmawiasz, albo maja zmniejszona produkcje do minimum, albo zakończyli produkcje. W promieniu 20km ode mnie zamknęło się 5 ferm, a 4 kolejne się przymierzają do tego. Nie mów nam wiec proszę nic o prowadzeniu tego biznesu ok?

 

Jajek na magazynie tylko dla stałego odbiorcy

 

Ceny M 34gr. —->

L. 37gr. —>

 

Hurtu się nie tykam, bo już dałem zarobić wszystkim dookoła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, jak to jest, że ci co sami rozwożą, ciągle dokładają, a to ze ostatnie 2 lata są słabe pisałem wcześniej tyko przestańcie piep…rzyć ze ciągle dokładamy od 10 lat, jak tak to zamknijcie to w piz…du. No po co się męczycie

Nigdy już nie będzie takiej rentowności, jak była 20-30 lat temu, przypomnijcie sobie jaki wtedy był sprzęt i koszty są większe, dlatego teraz trzeba nadrobić to ilością kto tego nie rozumie ten prędzej czy później będzie musiał się zamknąć. A jeżeli ja się mylę to ja pójdę z torbami czas pokaże

 

Nie wspomnę o tym, że w tej branży trzeb mieć odłożone duże pieniądze na czarne miesiące, ja helikopterem nie latam, ale jak jest (słowo zostało usunięte)...owo to wyciągam kasę ze skarpety i mam za co karmić ptaki, tak jak w każdym biznesie tak jest i u nas jedni się rozwijają inni zwijają, co po niektórzy tyko siedzą i lamentują, ruszcie du…pe i pomyślcie samo nic się nie zrobi .

I wytłumaczcie mi jak to jest, że ci co omijają pośredników najbardziej na nich narzekają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubelku, nie pogrążaj się. Każda Twoja wypowiedź potwierdza fakt, że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz.

 

Poza tym, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Napisałeś "Ja nie wiem, jak to jest, że ci co sami rozwożą, ciągle dokładają, a to ze ostatnie 2 lata są słabe pisałem wcześniej tyko przestańcie piep…rzyć ze ciągle dokładamy od 10 lat, jak tak to zamknijcie to w piz…du. No po co się męczycie "

 

No a oczym przed chwilą napisał P.Leszkiewicz ?

I patrz, jaki niefart. Zamykają się Ci, którzy właśnie sami nie rozwożą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dubelku, nie pogrążaj się. Każda Twoja wypowiedź potwierdza fakt, że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz.

 

Poza tym, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

Napisałeś "Ja nie wiem, jak to jest, że ci co sami rozwożą, ciągle dokładają, a to ze ostatnie 2 lata są słabe pisałem wcześniej tyko przestańcie piep…rzyć ze ciągle dokładamy od 10 lat, jak tak to zamknijcie to w piz…du. No po co się męczycie "

 

No a oczym przed chwilą napisał P.Leszkiewicz ?

I patrz, jaki niefart. Zamykają się Ci, którzy właśnie sami nie rozwożą.

 

No przecież ty jesteś najlepszym przykładem, dokładasz od 10 lat a sam rozwozisz, to jak to jest ???

 

P.S. Kilka tygodni temu wyśmiewałeś mnie i pisałeś żebym zaczął od nauki interpunkcji, myślę, że może zacznij od siebie, wiesz jak to jest z tym źdźbłem trawy u bliźniego, i belką w swoim oku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S. Kilka tygodni temu wyśmiewałeś mnie i pisałeś żebym zaczął od nauki interpunkcji, myślę, że może zacznij od siebie, wiesz jak to jest z tym źdźbłem trawy u bliźniego, i belką w swoim oku

Nie wyśmiewałem, tylko zasugerowałem, żebyś nad nią popracował. I w dalszym ciągu Ci to sugeruję.

 

No przecież ty jesteś najlepszym przykładem, dokładasz od 10 lat a sam rozwozisz, to jak to jest ???

Widać, że oprócz problemów z interpunkcją, masz rownież poważne problemy ze zrozumieniem tego, co czytasz. Gdzie Ty chłopie wyczytałeś, że ja na handlu nie zarabiam ?

 

 

Powiem tak:

Stawiaj, buduj, produkuj - Twoje życie, Twój interes.

„Nadrabiaj ilością” zwiększając produkcję. A jak wyjdzie Ci salmonella (a prędzej czy później wyjdzie), to zobaczymy, czy po dwóch latach dołka masz odłożone wystarczająco duże pieniądze, żeby „wyciągnąć kasę ze skarpety” i rozpocząć kolejny odchów.

 

Pamiętaj- tylko ilość się liczy. Im więcej, tym lepiej. Przy dodatnim wyniku liczy się tylko to, aby mieć w kurniku jak najwięcej młodej kury. Wtedy „zarobek” jest największy.

 

Jakbyś nie załapał, to Ci podpowiem, że ostatni akapit to był sarkazm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ci sugeruje żebyś sam się pouczył, bo to słabo wygląda, jak wypominasz komuś błędy a sam źle piszesz

I nie chce mi się z tobą już gadać, bo to dziecinada, człowieku cały czas narzekasz piszesz że od 10 lat nic nie narobiłeś tylko masz długi to po chu…j to robisz, no trzeba być baranem, żeby harować 10 lat za frajer, idź na kasę do biedry tam mało, bo mało, ale coś zarobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie chce mi się z tobą już gadać, bo to dziecinada, człowieku cały czas narzekasz piszesz że od 10 lat nic nie narobiłeś tylko masz długi to po chu…j to robisz, no trzeba być baranem, żeby harować 10 lat za frajer, idź na kasę do biedry tam mało, bo mało, ale coś zarobisz

A niby dlaczego ja mam iść na kasę do biedronki ? Kto Ci powiedział, że ja nie zarabiam ? Gdzie to przeczytałeś ? Czy Ty rozumiesz to, co czytasz ?

Zgadza się - produkcja tylko pod "duży hurt" jest BARDZO h.j.wym biznesem. Gdybym w dalszym ciągu tak produkował, to pewnie dawno by mnie już nie było.

 

I sprawdź swoją interpunkcję Nie wiadomo, gdzie się zdanie zaczyna, a gdzie kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybijanie płacą 5.5 zł

 

M-ka 0.32-0.34 zł

L-ka 0.36-0.38 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybijanie płacą 5.5 zł

 

M-ka 0.32-0.34 zł

L-ka 0.36-0.38 zł

 

 

chyba z koszyka

 

M-26/28

L-28/32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 5,5 zł/kg tyle daje pewien zakład produkcyjny ulokowany w okolicach górskich. L wychodzi w przeliczeniu po 0,37

 

U mnie na przyszły tydzień M 0,31-0,33 L 0,35-0,37 XL 0,41

 

:jezdziec:

 

 

Proszę nie siać propagandy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potwierdzam 5,5 zł/kg tyle daje pewien zakład produkcyjny ulokowany w okolicach górskich. L wychodzi w przeliczeniu po 0,37

 

U mnie na przyszły tydzień M 0,31-0,33 L 0,35-0,37 XL 0,41

 

:jezdziec:

 

 

Proszę nie siać propagandy.

 

Przy ilu paletach uzyskujesz 33 za M ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DUBEL przestań mydlić oczy wszystkie twoje wpisy potwierdziły że jesteś handlarzem i ciągle zaniżasz ceny .

 

Ceny w jakich sprzedaje stałym

L-0,34

M-0,30-32

jutro pracowity dzień bo trzeba 2 dni zrobić w jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
DUBEL przestań mydlić oczy wszystkie twoje wpisy potwierdziły że jesteś handlarzem i ciągle zaniżasz ceny .

 

Ceny w jakich sprzedaje stałym

L-0,34

M-0,30-32

jutro pracowity dzień bo trzeba 2 dni zrobić w jeden.

 

Pokaż gdzie ja zaniżam ceny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...