Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

braz

0 - 071

1a - 67

1b - 60

2a - 55

krem

1a - 70

1b - 60

2a - 55

ceny na ten tydzien, raczej przejsciowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, dariuszz napisał:

L65

M55

Ceny sie zatrzymaly?

MARZENIE ? czy prośba ? 

miłego ........

przemysł od 11 

zagranica wyżej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, eggland napisał:

MARZENIE ? czy prośba ? 

miłego ........

przemysł od 11 

zagranica wyżej 

Pytanie 🙂 dobrze niech sie pompuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, dariuszz napisał:

Pytanie 🙂 dobrze niech sie pompuje

Prąd, pasza, paliwo niech się pompują 😉 

 

zdusicie cenę i jajko znowu nie będzie. Nie rozumiem jednego, czy myślisz, ze ja czy inni będziemy wiecznie produkować bez zarobku? Jak źle to sobie fermę otwórz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, P.leszkiewicz napisał:

Prąd, pasza, paliwo niech się pompują 😉 

 

zdusicie cenę i jajko znowu nie będzie. Nie rozumiem jednego, czy myślisz, ze ja czy inni będziemy wiecznie produkować bez zarobku? Jak źle to sobie fermę otwórz. 

Ancymonie jeden ja tylko zadalem pytanie a Ty odrazu skaczesz do gardla. Niech bedzie po 1,20zl, ja sobie poradze. Potem na dolku tez sobie poradze 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy cały czas produkujecie za darmo to ciekawe skąd te Bentleye i po 10 mieszkań zawsze będziecie płakać. Robię już dwadzieścia lat w tym biznesie a wy wciąż narzekacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, naro1201 napisał:

Wy cały czas produkujecie za darmo to ciekawe skąd te Bentleye i po 10 mieszkań zawsze będziecie płakać. Robię już dwadzieścia lat w tym biznesie a wy wciąż narzekacie. 

Przypomnieć jaka cena była przez ostatni rok? A co do takich samochodów, to trafił się jeden czy dwóch na cały kraj, a Ty podciągasz wszystkich 

Edytowane przez P.leszkiewicz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.10.2022 o 11:34, fermawierzbie napisał:

Lubelskie

L-63-66

M-56

A jakie u was ceny S(chodzi o 2b i mniejsze)?

 

 

 

A gdzie takie ceny w Lubelskim dają ? Chętnie kupie 5-6 palet Lki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemysł Wam w końcu stanie, z zagranicą jak wiecie też bywało różnie. Pośrednicy za chwilę się wycofają i będziecie sobie sami rozwozić Wasze jajeczka po odbiorcach. Tak było jest i będzie że jak robi sie zastój to dzwonicie i ogłaszacie się gdzie tylko można byle opróżnić magazyn. Kto nie pamięta ten zwyczajnie krótko jest w tym biznesie. 

 

Dla mnie możecie i po 10 zł za jajko krzyczeć. Klient końcowy nie jest z gumy i w już się buntuje. Spożycie konsumenckie spadnie o 30-40 procent i będzie płacz że nie ma komu sprzedać. 

 

Takim pompowaniem bez umiaru ucinacie tylko kierunki dystrybucji ludziom, którzy finalnie odbieraja od Was większą połowę towaru. 

 

Ale próżno spodziewać się inteligencji biznesowej od polskiego społeczeństwa, które w szkole zamiast uczyć się jej studiują mitologię chrześcijańską. 

 

Ile by jajko nie kosztowało, nigdy nie negocjowałem ceny. Ale w tej chwili tempo podwyżek - nie same podwyżki - TEMPO, jest zbyt duże aby klient końcowy je przełknął bez zmniejszenia swojego wolumenu zakupowego. 

 

Ja kupuję tyle ile biorą ode mnie ludzie a że biorą coraz mniej pomimo znikomej marży to już nie mój problem a Wasz, jeśli nieodczuwalny już teraz to widoczny na horyzoncie. 

Powodzenia Panowie , dużej ilości roztropności 😉

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Detalista napisał:

Przemysł Wam w końcu stanie, z zagranicą jak wiecie też bywało różnie. Pośrednicy za chwilę się wycofają i będziecie sobie sami rozwozić Wasze jajeczka po odbiorcach. Tak było jest i będzie że jak robi sie zastój to dzwonicie i ogłaszacie się gdzie tylko można byle opróżnić magazyn. Kto nie pamięta ten zwyczajnie krótko jest w tym biznesie. 

 

Dla mnie możecie i po 10 zł za jajko krzyczeć. Klient końcowy nie jest z gumy i w już się buntuje. Spożycie konsumenckie spadnie o 30-40 procent i będzie płacz że nie ma komu sprzedać. 

 

Takim pompowaniem bez umiaru ucinacie tylko kierunki dystrybucji ludziom, którzy finalnie odbieraja od Was większą połowę towaru. 

 

Ale próżno spodziewać się inteligencji biznesowej od polskiego społeczeństwa, które w szkole zamiast uczyć się jej studiują mitologię chrześcijańską. 

 

Ile by jajko nie kosztowało, nigdy nie negocjowałem ceny. Ale w tej chwili tempo podwyżek - nie same podwyżki - TEMPO, jest zbyt duże aby klient końcowy je przełknął bez zmniejszenia swojego wolumenu zakupowego. 

 

Ja kupuję tyle ile biorą ode mnie ludzie a że biorą coraz mniej pomimo znikomej marży to już nie mój problem a Wasz, jeśli nieodczuwalny już teraz to widoczny na horyzoncie. 

Powodzenia Panowie , dużej ilości roztropności 😉

 

 

 

Jak pośrednik się wycofa, to odbiorca końcowy sam trafi do mnie 😉

p.s uważasz, ze jakie ceny powinny teraz obowiązywać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników hazardu i szybkich pieniędzy, z osobistego doświadczenia, polecam biuro bukmacher top-buk.com . Można u nich obstawiać zakłady i grać w kasynie. Każdy może znaleźć rozrywkę na miarę swoich możliwości. Wielokrotnie wypłacałem kwoty i nie było żadnych problemów, raz nawet $1K w ciągu kilku dni. Czuję się komfortowo współpracując z nimi i mogę ich z pełnym przekonaniem polecić. Nie miałem żadnych problemów z wycofywaniem się z rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem jakby były pretensje o ceny gdyby to tylko jajka drożały, gdyby wszystko stało w miejscu, ale zdrożało niemal WSZYSTKO, więc o co te pretensje? Paliwo, węgiel, gaz, prąd, żywność, wywóz odpadów. Wszystko idzie mocno w górę, więc czego się spodziewacie? Nikt pszenicy po 700-800 zl nie sprzedaje, więc czemu jajka mają być tanie? Cena jest wprost proporcjonalna do całego syfu, który dzieje się dookoła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...