Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, eggland napisał:

nie bójcie się rodacy, cena się zatrzymała ale nie spada jakby to co niektórzy chcieli.

póki co to wszędzie jest towaru na styk.

L 69-71

M 59-63 zależy....jak leży 🙂

Zgadza się. Tak kształtują się ceny,a nawet i niektórzy producenci mają L 0,75 a M 0,65 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.10.2022 o 09:23, Ovum napisał:

M 58

L 68

Nie wiem skąd ta cena za L powiedz tylko gdzie mieszkasz przyjadę i biorę każda ilość za te 68 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jmwj napisał:

Nie wiem skąd ta cena za L powiedz tylko gdzie mieszkasz przyjadę i biorę każda ilość za te 68 😂

Od 3 tygodni L biorę po 67

Nie trzeba daleko szukać. Większość ma takie ceny na tą chwilę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie odrazu poprawke na handlarzy te 2-3 gr 😉 

bardziej niz pewne jest podawanie przez nich cen pomniejszonych o te kilka groszy, ktore chcieli by dodatkowo przytulic przy przerzucaniu jaj.


jest dobry czas - posrednicy zaczna odpadac, bo gwaltowny wzrost cen sprawil, ze klientow nie stac na utrzymywanie handlarzy i ich marży 😉

i tak jak dla skoczków nie ma jaja, albo jest z cena +5gr, tak nad niektorymi punktami warto sie pochylic i je przejac w tych czasach „ przetasowania „

🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Podkarpacie napisał:

Bierzcie odrazu poprawke na handlarzy te 2-3 gr 😉 

bardziej niz pewne jest podawanie przez nich cen pomniejszonych o te kilka groszy, ktore chcieli by dodatkowo przytulic przy przerzucaniu jaj.


jest dobry czas - posrednicy zaczna odpadac, bo gwaltowny wzrost cen sprawil, ze klientow nie stac na utrzymywanie handlarzy i ich marży 😉

i tak jak dla skoczków nie ma jaja, albo jest z cena +5gr, tak nad niektorymi punktami warto sie pochylic i je przejac w tych czasach „ przetasowania „

🙂 

Powazny duzy producent nie bedzie sie bawic w rozwozke po pare skrzynek na jeden punkt. Ale skoro chcesz sie nad tym pochylic to sobie odpowiedziales co z Ciebie za producent 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, dariuszz napisał:

Powazny duzy producent nie bedzie sie bawic w rozwozke po pare skrzynek na jeden punkt. Ale skoro chcesz sie nad tym pochylic to sobie odpowiedziales co z Ciebie za producent 😁😁😁

Kilka skrzynek do dobry punkt,często jest to kilka wytłaczanek😒

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Podkarpacie napisał:

Bierzcie odrazu poprawke na handlarzy te 2-3 gr 😉 

bardziej niz pewne jest podawanie przez nich cen pomniejszonych o te kilka groszy, ktore chcieli by dodatkowo przytulic przy przerzucaniu jaj.


jest dobry czas - posrednicy zaczna odpadac, bo gwaltowny wzrost cen sprawil, ze klientow nie stac na utrzymywanie handlarzy i ich marży 😉

i tak jak dla skoczków nie ma jaja, albo jest z cena +5gr, tak nad niektorymi punktami warto sie pochylic i je przejac w tych czasach „ przetasowania „

🙂 

Myślałem, że poprawka należy się producentom xD 

Szczerze to głęboko gdzieś mam Twój wywód. Było pytanie i cene. Odpowiedziałem po ile biorę. Ferma na 8 wielkich kurników. Po ile Ty sprzedajesz nie wiem - twoje jaja twoja cena. 

Jakbym miał tulić 2-3 grosze to bym wolał kobietę w łóżku przytulić niż z Twoim jajem się bujać xD. 

Jak chcesz tasować to ruszaj w miasto i tasuj. Jako producent zawsze miałeś taniej niż pośrednik więc nie wiem co robisz od tylu lat prosząc się przez większość roku o zakup jaj pośrednika zamiast wziąć się za tak dochodowy biznes jak my mamy xD Bierz telefon w garść i dzwoń po zieleniakach 😉

 

Powodzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze wszedzie jest tylko „powazny duzy producent”😅

Zreszta „duzy producent” to pojecie wzgledne.

Cos co dla ciebie jest sufitem, dla drugiego bedzie podloga.

Sporo ferm posiada wlasny zaklad pakowania, samochody jezdza caly tydzien, czy to jest jakas ujma na honorze? 
 

Zreszta, co ja bede wchodzil w dywagacje z jakims żuczkiem, dla ktorego pojecie „punkt” oznacza tylko i wylacznie zieleniaki.

Ps naduzywanie wesolych emotikon w wiadomosciach, czesto swiadczy tak naprawde o wewnetrznym smutku autora, ktory stara sie go podswiadomie ukryc w ten sposob.

 

M - 64

 

 

 

Edytowane przez Podkarpacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Podkarpacie napisał:

Rozumiem, ze wszedzie jest tylko „powazny duzy producent”😅

Zreszta „duzy producent” to pojecie wzgledne.

Cos co dla ciebie jest sufitem, dla drugiego bedzie podloga.

Sporo ferm posiada wlasny zaklad pakowania, samochody jezdza caly tydzien, czy to jest jakas ujma na honorze? 
 

Zreszta, co ja bede wchodzil w dywagacje z jakims żuczkiem, dla ktorego pojecie „punkt” oznacza tylko zieleniaki.

Ps naduzywanie wesolych emotikon w wiadomosciach, czesto swiadczy tak naprawde o wewnetrznym smutku autora, ktory stara sie go podswiadomie ukryc w ten sposob.

 

 

 

Oferty do plecaka i ruszaj w swiat! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...