Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście czekam na transport jaj z Ukrainy. Ceny sporo niższe. Jak przyjedzie to będę mógł się podzielić informacjami odnośnie jakości towaru.

Natomiast zależy im na stałej współpracy, więc zakładam że towar będzie w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, JakubM napisał:

Ja osobiście czekam na transport jaj z Ukrainy. Ceny sporo niższe. Jak przyjedzie to będę mógł się podzielić informacjami odnośnie jakości towaru.

Natomiast zależy im na stałej współpracy, więc zakładam że towar będzie w porządku.

Możesz podać konkretną cenę za sztukę za ten transport? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MHP założy spółkę joint venture w Arabii Saudyjskiej

17 lutego 2023, 09:26793
  • image.png.724250812e22bd397b293160628e04ea.png
  • image.png.19fcbcbff0d811393b725336185a0c78.png
  • image.png.88522f1e2c8d3f6de3a59917746edd04.png

kurjatiny.jpg

 

 

MHP Agroholding planuje utworzenie joint venture z Desert Hills for Veterinary Services Company, spółką zależną Tanmiah Food Company, lidera rynku w Królestwie Arabii Saudyjskiej w zakresie produkcji mięsa drobiowego i innych wyrobów mięsnych.

Zgodnie z komunikatem MHP na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, stosowny memorandum zostało podpisane przez strony 16 lutego.

„Głównym celem wspólnego przedsięwzięcia będzie rozwój i eksploatacja obiektów drobiarskich, a także utworzenie nowej wylęgarni w Arabii Saudyjskiej, która będzie produkować 108 mln jaj wylęgowych rocznie. Firma zainwestuje również w wytwórnie pasz w celu produkcji 137 000 ton paszy rocznie” – czytamy w komunikacie. 

Inicjatywy będą finansowane głównie przez Saudyjski Fundusz Rozwoju Rolnictwa. MHP zapewni szeroki zakres specjalistycznej wiedzy branżowej w całym łańcuchu wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2023 o 20:51, PanKurnikarz1 napisał:

Możesz podać konkretną cenę za sztukę za ten transport? 

Mnóstwo mam zapytań na PW to wyślę tutaj publicznie w piątek 24.02, bo wtedy spodziewam się dostawy.

Wyślę zdjęcia i konkretną cenę(zamówienie rozliczane w euro).

Natomiast tak w przybliżeniu -15 groszy na Mce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ta Ukraina to ciekawy temat.

Są zapytania z Ukrainy dotyczące zakupu jaj hurtowo z EU z dowozem ale że z Ukrainy ma jechać w naszą stronę to strasznie dziwne skoro piszą,że prawie 40% żywności im brakuje.

Nawet gdyby mieli coś na sprzedaż to przecież Rumunia i Węgry wciągnęli by to nosem gdyż u nich straszne braki....

Dziwne,normalnie bardzo dziwne...

Pożyjemy zobaczymy

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie i paru innych dzwonia prawie codziennie… nie ma tam rynku zbytu a kury niosa… ja narazie odmowilem pomimo bardzo atrakcyjnej ceny, skoro tak dzwonia to towar moze byc zagotowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Pawel1981 napisał:

L-65. M-55

Dobre🤣🤣🤣 Jak masz takie ceny to ze stemplem i z HDI wezmę 15 palet M i 10 palet L😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, PanKurnikarz1 napisał:

Towar polski czy ukraiński? 

kto widział to ukraińskie jajo. To co ja wiem to białe jajo przekracza granice ale czy to ukraińskie?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, naro1201 napisał:

Witam czy ktoś może podać aktualne ceny na L i M-ke

L 0.70-0.72

M 1b 0.67

M 2a 0.65-0.67

Oczywiście u jakiegoś co ma mały jeden kurniczek to kupisz taniej. 

Edytowane przez Dzezmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tam handlowcy , nakupili taniego WIRTUALNEGO ukraińskiego jajeczka ?!?!?!?   :))))

do tego producenci z Polski pewnie do was wydzwaniają z prośbami żebyście ich poratowali i kupili trochę towaru....

tak dla ochłody :

M 65-68

L 71-74

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, eggland napisał:

i jak tam handlowcy , nakupili taniego WIRTUALNEGO ukraińskiego jajeczka ?!?!?!?   :))))

do tego producenci z Polski pewnie do was wydzwaniają z prośbami żebyście ich poratowali i kupili trochę towaru....

tak dla ochłody :

M 65-68

L 71-74

 

Widać taki zapracowany jesteś sprzedając swój towar, że paluszki Cię swedziały, aby coś tu napisać. 

W tej cenie to z drugiej ręki można spokojnie kupić towar ile tylko wlezie. 

Ale jeśli Twoi klienci kupują od Ciebie w podanych wyżej to tylko pogratulować dobrego marketingu. 

Do nas wydzwaniaja producenci z Polski a do Was całą zachodnia Europa - cytując teksty które pojawiały się tu jeszcze na tygodniach.  

Byle się skończyło się to jak z wyimaginowanym brakiem masła, które wywalone cenowo w kosmos dziś stoi na półkach i prosi się by kupić je po 4 zł za kostkę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.02.2023 o 12:35, JakubM napisał:

Mnóstwo mam zapytań na PW to wyślę tutaj publicznie w piątek 24.02, bo wtedy spodziewam się dostawy.

Wyślę zdjęcia i konkretną cenę(zamówienie rozliczane w euro).

Natomiast tak w przybliżeniu -15 groszy na Mce.

I jak z tą dostawą? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Detalista napisał:

Widać taki zapracowany jesteś sprzedając swój towar, że paluszki Cię swedziały, aby coś tu napisać. 

W tej cenie to z drugiej ręki można spokojnie kupić towar ile tylko wlezie. 

Ale jeśli Twoi klienci kupują od Ciebie w podanych wyżej to tylko pogratulować dobrego marketingu. 

Do nas wydzwaniaja producenci z Polski a do Was całą zachodnia Europa - cytując teksty które pojawiały się tu jeszcze na tygodniach.  

Byle się skończyło się to jak z wyimaginowanym brakiem masła, które wywalone cenowo w kosmos dziś stoi na półkach i prosi się by kupić je po 4 zł za kostkę. 

Dokładnie tak kolego a te ceny to z kosmosu. Jak ktoś tyle płaci to ja chętnie sprzedam w tej cenie L-ke. wczoraj dostawa 0.68 więc czegoś tu nie rozumiem.🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, naro1201 napisał:

Dokładnie tak kolego a te ceny to z kosmosu. Jak ktoś tyle płaci to ja chętnie sprzedam w tej cenie L-ke. wczoraj dostawa 0.68 więc czegoś tu nie rozumiem.🤔

Ja mam od około miesiąca 0.69

Idą święta więc być może coś podskoczy, ale biorąc pod uwagę cenę na dziś to jest chyba ta najbardziej uśredniona. 

Można sprzedawać i po złotówce skoro jest klient, ale znając to forum to raczej jest to robienie marketingu celem wywołania paniki. Chyba, że żyjemy w dwóch równoległych rzeczywistościach. 

A na początku lata będzie płacz, że spada i towar kiśnie w magazynie. Uff jak się cieszę, że nie jestem producentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L 0,69-0,70 I narazie nie zapowiada się, żeby coś mialo podskoczyć, bo popyt raczej średni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Detalista napisał:

Widać taki zapracowany jesteś sprzedając swój towar, że paluszki Cię swedziały, aby coś tu napisać. 

W tej cenie to z drugiej ręki można spokojnie kupić towar ile tylko wlezie. 

Ale jeśli Twoi klienci kupują od Ciebie w podanych wyżej to tylko pogratulować dobrego marketingu. 

Do nas wydzwaniaja producenci z Polski a do Was całą zachodnia Europa - cytując teksty które pojawiały się tu jeszcze na tygodniach.  

Byle się skończyło się to jak z wyimaginowanym brakiem masła, które wywalone cenowo w kosmos dziś stoi na półkach i prosi się by kupić je po 4 zł za kostkę. 

masło po 4zł ?!?!!?!!?!  mówisz o małej porcji 100 gram /?!?!?! 

chyba najtańsze w markecie jak się nie mylę to gdzieś ok 7zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Detalista napisał:

Widać taki zapracowany jesteś sprzedając swój towar, że paluszki Cię swedziały, aby coś tu napisać. 

W tej cenie to z drugiej ręki można spokojnie kupić towar ile tylko wlezie. 

Ale jeśli Twoi klienci kupują od Ciebie w podanych wyżej to tylko pogratulować dobrego marketingu. 

Do nas wydzwaniaja producenci z Polski a do Was całą zachodnia Europa - cytując teksty które pojawiały się tu jeszcze na tygodniach.  

Byle się skończyło się to jak z wyimaginowanym brakiem masła, które wywalone cenowo w kosmos dziś stoi na półkach i prosi się by kupić je po 4 zł za kostkę. 

czy swędziały czy nie, chciałem się podzielić informacją w jakich cenach można sprzedać towar a co ból jakiś że Ci teraz cenkę podniosą ?

jak tanieje to też piszą także luzik.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, PanKurnikarz1 napisał:

I jak z tą dostawą? 

no no spodziewaj sie Pan tej dostawy :))))

tir stoi pewnie jeszcze na granicy bo taki korkociąg się zrobił że same tiry z jajkami blokuja przejazd do Polski :::)))

od jakiegoś czasu juz słyszymy te straszenie tanimi jajkami z ukrainy i póki co to tylko baje, ale jak ktoś to łyka to powodzonka 

ehhh mają co niektórzy fantazję 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...