Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.04.2023 o 18:05, dariuszz napisał:

Zadna zawisc ani zlosc. Podpowiadam koledze ze przeplaca bo ceny za M juz ponizej 0,60. Po prostu kolejny fermiarz go oszukuje i daje zawyżoną cene

MŚCICIELU DLACZEGO NIE PODPOWIADAŁEŚ JAK CENY ROSŁY ?!?!?!

TAK JAK KOLEGA WYŻEJ CI NAPISAŁ.....ZŁOŚĆ I NIENAWIŚĆ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oszukuje?? Czy ktoś w tych czasach może być oszukiwany co do ceny jaj....  trzeba pogodzić się z tym że niektórzy płacą więcej niż inni ale towar przecież też nie jest jednakowy u każdego... A co za tym idzie i cena. Tylko przemysł można próbować porównać gdzie wiadomo ile za kg.jaj i tam jakość niema wiele do  żeczy. Ale za klasę świeżości A też dostaje się więcej. 

Edytowane przez jajazmazowsza
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, eggland napisał:

MŚCICIELU DLACZEGO NIE PODPOWIADAŁEŚ JAK CENY ROSŁY ?!?!?!

TAK JAK KOLEGA WYŻEJ CI NAPISAŁ.....ZŁOŚĆ I NIENAWIŚĆ 

Jak potrafiliście podnosić po 5gr co dostawe - nauczcie się tak samo opuszczać.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Roman 1031 napisał:

WhatsApp Image 2023-05-02 at 22.00.39.jpeg

 

11 godzin temu, JajkujeOd87 napisał:

Transport już jedzie...

no i co w związku z tym? Dla mnie i dla wielu innych zerowa konkurencja, a tak to Pana W i jemu podobnych bardziej wykończycie co dla mnie osobiście będzie dość dobrym posunięciem z Waszej strony.

 

W dniu 2.05.2023 o 11:42, dariuszz napisał:

Jak potrafiliście podnosić po 5gr co dostawe - nauczcie się tak samo opuszczać.

Już dawno wyleczyłem się z handlu z handlarzami i biciem się o każdy grosz. Kto chce to kupuje ode mnie (drogo) albo z Ukrainy (tanio) wolny, nieuczciwy, krwiożerczy kapitalizm. 0 sentymentów. Tak samo będziecie traktowani jak ukry wygryzą rynek w UE i zaczniecie płacić powoli coraz to więcej. Sami mówicie zresztą że mały obniża a duży podnosi ceny jaj- to teraz to dogłębnie sprawdzicie na własnej skórze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, thunder13 napisał:

 

no i co w związku z tym? Dla mnie i dla wielu innych zerowa konkurencja, a tak to Pana W i jemu podobnych bardziej wykończycie co dla mnie osobiście będzie dość dobrym posunięciem z Waszej strony.

 

Już dawno wyleczyłem się z handlu z handlarzami i biciem się o każdy grosz. Kto chce to kupuje ode mnie (drogo) albo z Ukrainy (tanio) wolny, nieuczciwy, krwiożerczy kapitalizm. 0 sentymentów. Tak samo będziecie traktowani jak ukry wygryzą rynek w UE i zaczniecie płacić powoli coraz to więcej. Sami mówicie zresztą że mały obniża a duży podnosi ceny jaj- to teraz to dogłębnie sprawdzicie na własnej skórze.

Ciekawe czy się „nie biłeś” o każdy grosz wtedy kiedy drożało 🤣🤣🤣

ale jak trzeba opuścić to łeb w piach… szybko będziesz zweryfikowany przez rynek 🙂

poczekajcie chwile i M poleci na 0,45… i to jeszcze i tak najłagodniejszy scenariusz dla was. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
14 minut temu, dariuszz napisał:

Ciekawe czy się „nie biłeś” o każdy grosz wtedy kiedy drożało 🤣🤣🤣

ale jak trzeba opuścić to łeb w piach… szybko będziesz zweryfikowany przez rynek 🙂

poczekajcie chwile i M poleci na 0,45… i to jeszcze i tak najłagodniejszy scenariusz dla was. 

To się opuści, wielki problem. Nie raz się to robiło i nie raz będzie trzeba będzie to zrobić. Jeszcze kilka miesięcy temu kwiczeliśta, że to producent na detal rzucał po 30 groszy jaja- on swoje zarobił, a Wy? Zdziwię Cię- jako ostatni podniosłem cenę na detal w okolicy, a i tak wyszedłem przy okazji zabierając rynek takim jak Ty, teraz trzymam mimo obniżek w marketach i wcale nie będę płakał jak trzeba będzie obniżyć, ale nie handlarzom, a prosto w detalu. Już weryfikowany przez rynek byłem przez 40 lat i nadal istnieję, czego nie można powiedzieć po ilości handlarzy jakie przewinęły się przez plac. Sam będziesz chojrak do pierwszych braków jaj- a UKr wiecznie nie będzie sprzedawać w takich cenach.

Edytowane przez thunder13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo przepierzanej kury. Brak jaj w ok. Żuromina. 

L-0,73

M-0,69

Oczywiście zacznie się od pon walka na zbicie ceny. Ci w butach gumowych, co nie maja gdzie  sprzedać opuszcza . Więc kupcy grzecznie ich nazywając u jednego kupią taniej , niestety z braku jaj u innych zapłacą normalne ceny.

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, dariuszz napisał:

Ciekawe czy się „nie biłeś” o każdy grosz wtedy kiedy drożało 🤣🤣🤣

ale jak trzeba opuścić to łeb w piach… szybko będziesz zweryfikowany przez rynek 🙂

poczekajcie chwile i M poleci na 0,45… i to jeszcze i tak najłagodniejszy scenariusz dla was. 

PATRZTA WRÓŻBITA TRAFIŁ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowne Państwo, jeżeli ktoś zainteresowany w kupieniu Ukraińskiego jajka proszę dzwonić do Kierownika Regionalnego w Polsce bezpośrednio od firmy Avangardco pod numer +48 736 241 603 lub pisać na mejla  R.Fediaiev@avangardco.ua

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

??? Chyba śnisz, Ja sprzedaje L krem 55gr, M krem 47gr, bo kure kupiłem po 15zł a pasze mam ukraińską

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, witekjaj0 napisał:

??? Chyba śnisz, Ja sprzedaje L krem 55gr, M krem 47gr, bo kure kupiłem po 15zł a pasze mam ukraińską

Troszke się przeniosłeś do przyszłości 😁 ale już niebawem takie ceny też będą 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.05.2023 o 08:48, Roman 1031 napisał:

Szanowne Państwo, jeżeli ktoś zainteresowany w kupieniu Ukraińskiego jajka proszę dzwonić do Kierownika Regionalnego w Polsce bezpośrednio od firmy Avangardco pod numer +48 736 241 603 lub pisać na mejla  R.Fediaiev@avangardco.ua

już chyba nikt nie chce tego syfu, w wielu miejscach były reklamacje....

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, eggland napisał:

już chyba nikt nie chce tego syfu, w wielu miejscach były reklamacje....

Wielu klientów zamawia i wszyscy są zadowoleni. Możesz także zamówić. Jakość jest po prostu świetna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie czarować rzeczywistości jak sobie chcecie o UA jajku, a przemysł to łyka i łykać będzie dopóki cena będzie dobra, a jak wszyscy wiedzą cenę w hurcie zawsze kreuje przemysł, detal to jest ułamek rynku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, JANOSIK napisał:

Możecie czarować rzeczywistości jak sobie chcecie o UA jajku, a przemysł to łyka i łykać będzie dopóki cena będzie dobra, a jak wszyscy wiedzą cenę w hurcie zawsze kreuje przemysł, detal to jest ułamek rynku. 

Całkowicie się z Tobą zgadzam. ale skoro cena polskich producentów jest wyższa niż ukraińskich, to dlaczego nie „rozwodnić” ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Roman 1031 napisał:

Całkowicie się z Tobą zgadzam. ale skoro cena polskich producentów jest wyższa niż ukraińskich, to dlaczego nie „rozwodnić” ceny.

właśnie pokazałeś jak polak podchodzi do polaka w sprawach biznesowych dlatego cię nie szanują  

i pewnie dlatego musisz płacić drożej niż inni.

no cóż takie życie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Roman niezaprzeczalnie czym więcej klientów nagonisz Avangardco tym więcej zarobisz wystarczy przesledzić Twoja przeszłość. Najlepsze jak zaczął sie problem to telefonu juz nie odbierałeś a teraz na siłe całą Polske z koleżanka obdzwaniacie aby tylko jak najwięcej sprzedać. Pamiętaj zachłanny dwa razy traci rób to z głową bo wiedzy na temat rynku jajecznego nabyłeś dopiero od tego roku nie znająć czym on sie rządzi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gall napisał:

Kolego Roman niezaprzeczalnie czym więcej klientów nagonisz Avangardco tym więcej zarobisz wystarczy przesledzić Twoja przeszłość. Najlepsze jak zaczął sie problem to telefonu juz nie odbierałeś a teraz na siłe całą Polske z koleżanka obdzwaniacie aby tylko jak najwięcej sprzedać. Pamiętaj zachłanny dwa razy traci rób to z głową bo wiedzy na temat rynku jajecznego nabyłeś dopiero od tego roku nie znająć czym on sie rządzi. 

Nie rozumiem o jakiej chciwości mówisz. cenę ustala rynek. W każdym razie jeśli jesteś zainteresowany współpracą - zadzwoń. Rozwiążemy wszystkie problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Roman 1031 napisał:

Nie rozumiem o jakiej chciwości mówisz. cenę ustala rynek. W każdym razie jeśli jesteś zainteresowany współpracą - zadzwoń. Rozwiążemy wszystkie problemy.

Po pierwsze mr ROMAN nie jest Polakiem 😆 tylko na Polskę Ukraiński kierownik od sprzedaży jaj firmy Avandgarco 🤣🤣 , ładnie was tu wszystkich podpuszcza 😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...