Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ogarniam sposobu myślenia niektórych naszych kolegów z branży... na zachodzie spadło raptem o 0,9 gr/szt w przeliczeniu, a u nas popłoch... jakby jakaś apokalipsa nastąpiła...

Powoli jajko z PL wyjeżdża na zachód, to nie jest tak że nic nie idzie. Ceną się u nas nic już nie ugra... po kiego grzyba jeszcze obniżać... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarek to hodowca to co ma pisać , coś tam może dokupuje ale większość produkuje .

 

Dodam ze sam sprzedaje tirami a nie busami jak ty [/quote

To co to miało znaczyć biznesmenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek odziedziczyłeś po ojcu ze 30tysi kur i wielki biznesmen , co do handlu na tiry to tir co jakiś czas się u ciebie doładowuje a ty myślisz że handlujesz na tiry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jajczarek odziedziczyłeś po ojcu ze 300 tys kur (moze jeszcze wiecej) i wielki biznesmen , co do handlu na tiry to tir co jakiś czas u takich jak ja się doładowuje bo nie mamy takiego zbytu jak on

 

Od jutra trzymać rękę na pulsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie się do jasnej ciasnej ogarnijcie. To jest normalne pieniactwo, a nie zdroworozsądkowa dyskusja. Nie ma znaczenia kto zaczął, z czym zaczął, co dostał w schedzie itd...

 

Cena spada na łeb na szyję, bo kilku malkontentów uznało że 5-6 dniowa produkcja na magazynie to klęska urodzaju. Dzwonią po klientach próbują owy "nadmiar" opchnąć żeby jechać na przysłowiowe 0 i zaniżają cenę do poziomów absurdalnych. Zejścia aż takiego jednak nie ma żeby owy "nadmiar" przyjąć od razu i stąd tak to wygląda.

Polecam Stoperan co poniektórym, bo nadmiar się rozejdzie powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać jaki jesteś malućki i bezradny że sobie zera dopisujesz

 

Nie będę dłużej z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym i tak nie rozumiesz idei koncepcji założeń, więc dochodzę do konluzji, że twoje idiospektryzmy z moją charyzmą są emfatyczne. Dobranoc .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przynajmniej mi normalnie płacą 12-16 palet to nie ilości tirowe ale L-0,30 a M-0,27 .

 

Nie spadłeś z konia za młodu, a moze cie kopnął w ten ...... łeb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zrozumiałeś ze nie ma najmniejszego sensu dalej głupot pisać.

Ps.

Nie czytam waszych ników żeby was rozpoznać, tylko rozpoznaje was po ilości komentarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie zrozumiałem że Jajczarek jesteś handlarzem i próbujesz udawać hodowcę by zanizać ceny , tyle wiesz o hodowli co dowiesz się na fermie od prawdziwego hodowcy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zrozumiałem że Jajczarek jesteś handlarzem i próbujesz udawać hodowcę by zanizać ceny , tyle wiesz o hodowli co dowiesz się na fermie od prawdziwego hodowcy .

 

Tym wpisem udowodniłeś ze jest cos z twoją głową, że jednak musiałeś miec styczność z końskim kopytem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja szanuje każdego klienta i tego co tirem, busem, skrzynką czy koszykiem handluje

cena niestety jak piszecie spada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie zrozumiałem że Jajczarek jesteś handlarzem i próbujesz udawać hodowcę by zanizać ceny , tyle wiesz o hodowli co dowiesz się na fermie od prawdziwego hodowcy .

 

Tym wpisem udowodniłeś ze jest cos z twoją głową, że jednak musiałeś miec styczność z końskim kopytem

 

on każdym wpisem udowadnia że jest idiotą

L 0,27

M 0,25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Stoperan co poniektórym, bo nadmiar się rozejdzie powoli...

 

Nie działa... Sprawdzałem. Stary poczciwy węgiel skuteczniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny po trochę większej korekcie

 

L - 27 / 28gr

M - 24 / 25gr

 

Ps.

Są tacy co jeszcze niżej sprzedają, ale to ich a nie nasza sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...