Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

misio ty to chyba jesteś z NYSY

nie =, on towar rozwozi Nysą... :D:D

Chłopaki, nie wiem co spada, na pewno nie cena. Owszem są jakieś minimalne korekty po 0,005-0,01 zł ale to nie jest jakiś tam spadek. Wypuszczają taniej Ci co się powiedzmy denerwują i dają się w maliny handlarzom wpuścić.

Do tej pory nie ma ostatecznego kształtu promocji na święta... więc o czym tu mówić Nikt nie chce dać... jak będzie ustalona akcja promocyjna to cóż... ZACZNIE SIĘ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Paru" dużych producentów (w dodatku chciwych i jak się okazuje głupich) przykręcało sprzedaż bo myśleli że jeszcze podskoczy . Się trochę przeliczyli i muszą zwolnic miejsce. A w tych cenach to niestety nie takie proste wypchnąć towar na szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Paru" dużych producentów (w dodatku chciwych i jak się okazuje głupich) przykręcało sprzedaż bo myśleli że jeszcze podskoczy . Się trochę przeliczyli i muszą zwolnic miejsce. A w tych cenach to niestety nie takie proste wypchnąć towar na szybko.

Do Świąt jeszcze trochę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem skąd taki pomysł. I nie wiem jakie to ma znaczenie kto skąd jest. Co do Nysy to chyba jajczarek albo jajeczny z tego co pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko na PPR są niskie ceny, a w rzeczywistości jest całkiem inaczej, handlarze sztucznie zaniżają - nie dajcie się !!!

średnia cena jaj na ten tydzień

L 52 > ....

M 47> ....

- z kim bym nie rozmawiał tak się sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

co sie dzieje z naszą PPR-ską Biedronką, czyżby natchnęła się na fipronil

ps.

misio8, nic ci nie wiadomo, co dzień masz niskie ceny tak jak ona miała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie bez zmian

L 50-52 gr

M 46-48 gr

ja jestem stonka, a nie biedronka

biorąc nawet pod uwagę ceny o jakich piszecie i że jajek brak i że nie ma obniżek to popatrzcie ile krzyczeliście 2 tygodnie temu skoro nie ma obniżek hahahahhaha

bo na moje oko chcieliście L-55 M-50-52. skoro tak i nie ma obniżek to skad piszecie 46 za m ? nie kumam niektorych

wy obnizyliscie o 3-4gr a inni o 6gr, bo stoją z towarem, proste.

od miesiaca zreszta ciagniecie co 5 sec temat ze pustki, 2gr do gory bla bla bla.

to kur... wypier... cene na 0,80 i sprzedawaj jeden z drugim, a nie marudzicie.

jak ktos cos manipuluje to wlasnie ci co pisze 2gr do gory.

BO DLA PRZEDSTAWIENIA RÓŻNICY- ja nie mówię opuszczaj 2gr w dół tylko za ile kupuję !

nie wiem skad jestescie, ale podzwoncie po dolnym slasku, wielkopolsce i zobaczycie jak tanio i chetnie wam towar oddadza skoro potrzebujecie naczepami, bo takie pustki.

malopolska i centralna probuje trzymac ceny i może zejscie tez maja, ale tak jak mowiłem: w wiekszosci do hurtownikow, a nie do odbiorcow koncowych

detal jest tak slaby, ze ała (nie wiem jak z sieciowkami, bo one leza poza kregiem moich zainteresowan).

jak ktos twierdzi inaczej to chyba sprzedaje jajka ludziom w bloku, a oni nauczeni 20 lat środa 10.00 kaziu z jajem i mlekiem stoi pod klatką

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obniżają tylko ci, co ceny mieli z kosmosu, ja nic do świąt nie muszę opuszczać

Jak szanujesz odbiorce to on szanuje ciebie (no prawie zawsze).

Może i brałem przez 1,5 miesiąca 3-4 gr. mniej , a zaraz będę miał 3-4 gr więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może i brałem przez 1,5 miesiąca 3-4 gr. mniej , a zaraz będę miał 3-4 gr więcej

no i ok. sprzedajesz za ile chcesz. tylko nie piszcie ze ja klamie, ze zanizam itp itd

zanizalbym gdyby ktos z tego forum sprzedawal mi towar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no i ok. sprzedajesz za ile chcesz. tylko nie piszcie ze ja klamie, ze zanizam itp itd

zanizalbym gdyby ktos z tego forum sprzedawal mi towar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bo w takim razie wszyscy zanizaja i klamia, ale tutaj macie ich prawie z imienia i nazwiska i tydzien temu tez zanizali:

https://www.topagrar.pl/notowania/drob-i-jaja/

do sądu z nimi !!!

Oprócz Pana A. Czachoroeskiego żaden przykład, są więksi gracze, na nich trzeba się wzorować.

Cena na przyszły tydzień..

L 52

M 47

- płaczą ale płacą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
misio GDZIE TA L-KA PO 0,48 GR ?????? NO GDZIE ??? Jutro załadunek !

A gdzie ta twoja L po 56

Jak bardzo chcesz kupić L-kę po 56 gr. to zapraszam do siebie. Dużo nie dam, bo nie mam, ale dla Ciebie kilka palet się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bo w takim razie wszyscy zanizaja i klamia, ale tutaj macie ich prawie z imienia i nazwiska i tydzien temu tez zanizali:

https://www.topagrar.pl/notowania/drob-i-jaja/

do sądu z nimi !!!

Oprócz Pana A. Czachorowskiego żaden przykład, są więksi gracze, na nich trzeba się wzorować.

Cena na przyszły tydzień..

L 52

M 47

- płaczą ale płacą

akurat nie mówiłem o Czachorze, bo on podał cenę ostatni raz 26.10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
misio GDZIE TA L-KA PO 0,48 GR ?????? NO GDZIE ??? Jutro załadunek !

weź kobito tabletkę albo zjedz snickersa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trudno czytać wypociny kolegi ''misio8'' przestań nas człowieku zadręczać swoimi wywodami możesz kupić taniej, bo jest koniec miesiąca klient detaliczny oszczędza gotówkę na zakupy świąteczne .Masz się za znawcę i super biznesmena ,więc powinieneś wiedzieć że ta sytuacja powtarza się w tym okresie rok w rok koniec listopada zbyt przysiada żeby ruszyć po pierwszym grudnia .Natomiast twoje wywody o spadku ceny to tylko pobożne życzenia bo prawdziwa sprzedaż świąteczna dopiero przed nami i nikt nie jest w stanie w tej chwili przewidzieć jakie będą ostateczne ceny i czy wystarczy towaru. Możesz kupić taniej to kupuj i daj ludziom spokojnie handlować bo już od października piszesz do znudzenia o styczniu .Co będzie później to nas nie minie jeśli gdzieś odłoży się towar to na pewno przyda się w następnych tygodniach nie siej paniki ,weź na wstrzymanie sytuacja jest rozwojowa i nieprzewidywalna .Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego handlu .CENY M 46-47 L 50-52

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trudno czytać wypociny kolegi ''misio8'' przestań nas człowieku zadręczać swoimi wywodami możesz kupić taniej, bo jest koniec miesiąca klient detaliczny oszczędza gotówkę na zakupy świąteczne .Masz się za znawcę i super biznesmena ,więc powinieneś wiedzieć że ta sytuacja powtarza się w tym okresie rok w rok koniec listopada zbyt przysiada żeby ruszyć po pierwszym grudnia .Natomiast twoje wywody o spadku ceny to tylko pobożne życzenia bo prawdziwa sprzedaż świąteczna dopiero przed nami i nikt nie jest w stanie w tej chwili przewidzieć jakie będą ostateczne ceny i czy wystarczy towaru. Możesz kupić taniej to kupuj i daj ludziom spokojnie handlować bo już od października piszesz do znudzenia o styczniu .Co będzie później to nas nie minie jeśli gdzieś odłoży się towar to na pewno przyda się w następnych tygodniach nie siej paniki ,weź na wstrzymanie sytuacja jest rozwojowa i nieprzewidywalna .Pozdrawiam i życzę wszystkim dobrego handlu .CENY M 46-47 L 50-52

jest cenaniemaceny 2

przecież ja nikogo nie zadreczam i to wy wypisujecie cena w góre i ze podnosicie.

to podnoscie

co do listopada to brednie piszesz

owszem zawsze jest spadek, ale nie taki

a co do ceny na swieta to przepraszam bardzo kiedy te straszne podwyzki hmmmm ??? w wigilie ???? moze pierwszy dzien swiat??????

hahahhahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i moje slowa z pewnoscia sieja panike. mysle ze yoyo sie mnie najbardziej boi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znowu inni beda musieli przeze mnie sprzedac dopiero co kupionego bentleya

istny koszmar !!!

nie wiem też jak demirug to przeżyje ?

Odddajcie mi jajka bo już jutro będą po 2gr i się ugotujecie wrrr

farmerka idz zobacz czy na grzędzie cie nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi