Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

orientuje się może ktoś po ile chodzi S (70-75 gram) oraz O (powyżej 75 gram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...warto by było rozszyfrować cóż za osobowość kryje się pod nickiem jajczarek...wiem tyle że wcześniej to był przeor z kropką i zachowywał się podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....kupię słupek jajek (musi być taki jak kiedyś na okęciu,wystrojony od góry z oszukanym żółtkiem) zakup typowo sentymentalny, zapłacę tyle ile warta jest dla mnie głowa jajczarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
....kupię słupek jajek (musi być taki jak kiedyś na okęciu,wystrojony od góry z oszukanym żółtkiem) zakup typowo sentymentalny, zapłacę tyle ile warta jest dla mnie głowa jajczarka
WAŻNE!!!!...zapomniałem dodać,że muszą w nim być , co najmniej siedem stłuczek odwróconych do góry nogami!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....kupię słupek jajek (musi być taki jak kiedyś na okęciu,wystrojony od góry z oszukanym żółtkiem) zakup typowo sentymentalny, zapłacę tyle ile warta jest dla mnie głowa jajczarka
WAŻNE!!!!...zapomniałem dodać,że muszą w nim być , co najmniej siedem stłuczek odwróconych do góry nogami!!!!!!!
...najlepiej żeby pachniał octem, wtedy cena będzie NAPRAWDĘ ATRAKCYJNA!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , tak pamiętamy gościa (psudoprzeora) ,który się chwalił ,że statystycznego handlarza może kupić za to co ma w kieszeni marynarki.przeor' Był faktycznie równie upierdliwy jak JAJCZAREK , też dodał sobie pseudozdjęcie do profilu (wtedy był mudżahedinem). Faktycznie jest gość z branży - ale nie chciałbym z nim handlować nawet ,gdyby był najtańszy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dn. 28 października br. w Brukseli miało miejsce techniczne posiedzenie ekspertów z państw członkowskich UE, które miało na celu przedyskutowanie najbardziej odpowiedniego rozwiązania dotyczącego problemu krajów, które w terminie nie dostosują się do wymogów dyrektywy zakresu dobrostanu kur niosek. Na spotkaniu nie podjęto jednak decyzji, sprawa będzie przedmiotem dyskusji podczas kolejnego posiedzenia ministrów rolnictwa UE w dn. 14-15 listopada 2011 r.

Na dalszą zwyżkę cen jaj na rynku unijnym do końca roku może mieć wpływ wysokie tempo wzrostu eksportu do krajów trzecich oraz prognozy Komisji dotyczące nieznacznego wzrostu produkcji jaj w UE w 2012 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jajczarek to ty jeszcze żyjesz na ty forum ?

dlaczego nie odp. na pytania ?i może czas przeprosić kogucika...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czas umierać, co do przeprosin… nie takie gromy znoszę i się nie gniewam, kogucik sam się reklamował swoimi nr. tel na forum, wystarczy tylko poczytać jego wcześniejsze posty.

Ps.

Jaja najprawdopodobniej będą sprzedane mojemu stałemu odbiorcy;

- to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jajczarek to ty jeszcze żyjesz na ty forum ?

dlaczego nie odp. na pytania ?i może czas przeprosić kogucika...........

 

Tu nie chodzi o przepraszanie tylko o niedozwolone praktyki.

Ale jak widać adminowi to wcale nie przeszkadza, a może nawet jest zadowolony z tego, że szerzy się takie barachło, może sam się odnajduje w takim klimacie. Cóż, wniosek taki, że można tu nasr..ć każdemu na głowę bez żadnych konsekwencji. Luuuzik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie czas umierać, co do przeprosin… nie takie gromy znoszę i się nie gniewam, kogucik sam się reklamował swoimi nr. tel na forum, wystarczy tylko poczytać jego wcześniejsze posty.

 

Owszem reklamowałem, mój numer i moja osoba nie jest tajemnicą na tym forum w przeciwieństwie do ciebie cwaniaczku.

Jest jednak zasadnicza różnica, ja piszę w swoim imieniu i podaję swój numer kiedy mam ochotę, bo mam do tego prawo pisane i moralne.

Ty nie dość, że łżesz to jeszcze posługujesz się nie swoimi danymi.

Nie trzeba tego komentować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Cena bez zmian kreci sie wszystko kolo 0,3 za 1A reszta sami wiecie

A na starej klace można jechac rok dluzej pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie Kolega Kogucik czasami jakoś na wakacje dzwonił po całej polsce i oferował wolny wybieg po 30 gr(pakowany). Ładnie żeś namieszał wtedy, niektóre (słowo zostało usunięte)y później myślały że za tyle można kupić. Oferta dalej aktualna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pilnie na środę jednego TIRa jajek rozmiaru M (28 palet).

Dzisiaj jest święto i nie wypada dzwonić samemu, dlatego proszę o oferty na e-mail: masahiko_krakow@interia.pl (cena i czy bez problemu można dostać towar i na jakich warunkach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....kupię słupek jajek (musi być taki jak kiedyś na okęciu,wystrojony od góry z oszukanym żółtkiem) zakup typowo sentymentalny, zapłacę tyle ile warta jest dla mnie głowa jajczarka
WAŻNE!!!!...zapomniałem dodać,że muszą w nim być , co najmniej siedem stłuczek odwróconych do góry nogami!!!!!!!
...najlepiej żeby pachniał octem, wtedy cena będzie NAPRAWDĘ ATRAKCYJNA!!!!!!
PONAWIAM OFERTĘ!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie jajunia przez giełdę nagle za busa wyskakuje przeor i się drze;

- nareszcie pocałuję cię tam gdzie jeszcze nikt nie całował !!!

- chyba ku…a w koszyk !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajcarek zmień forum albo lekarza.................

co do cen to tendencja wzrostowa szczególnie kl. S /M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy o co wy się z nami drapiecie, czemu jesteście tacy złośliwi, drugi tydzień lepszej ceny to co, za długo uważacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...