Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś nie wierzy jakie są ceny proponuje zadzwonić do przeora on was uświadomi.

 

 

przeor uświadomił

0-0,40

s-0,36

1a-0,33

1b-0,30

2a-0,30

 

żeście mi nie wierzyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po co ten zamęt po co ta ściema !!?? Jesli na małych ferminkach typu 20-30 tys. cenki w popłochu obnizyli to sie cieszcie ze palete lub 2 możecie wyrwać taniej.. a to czy poleci cena w góre czy dół to czas pokaze.. Na dzis wiem ze są fermy gdzie 1A jest 0.33 i takie gdzie jest 0.30 !!! U nas 0.32 i zejscie normalne . Jedno jest pewne , producenci sa tak pozadłużani ( głownie w wytw.pasz) że jesli cena miała by zejsc do poziomu z przed pół roku to bedzie masakra.....Tak ze jesli ktoś ma trochę wyobrażni to nie bedzie sie cieszył ze spadku cen nawet jeśli jest handlarzem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie po co ten zamęt po co ta ściema !!?? Jesli na małych ferminkach typu 20-30 tys. cenki w popłochu obnizyli to sie cieszcie ze palete lub 2 możecie wyrwać taniej.. a to czy poleci cena w góre czy dół to czas pokaze.. Na dzis wiem ze są fermy gdzie 1A jest 0.33 i takie gdzie jest 0.30 !!! U nas 0.32 i zejscie normalne . Jedno jest pewne , producenci sa tak pozadłużani ( głownie w wytw.pasz) że jesli cena miała by zejsc do poziomu z przed pół roku to bedzie masakra.....Tak ze jesli ktoś ma trochę wyobrażni to nie bedzie sie cieszył ze spadku cen nawet jeśli jest handlarzem....

Nic dodać, nic ująć ! Bardzo mądry i rzeczowy wpis !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jajczarek , kiedy Ty masz czas w ogóle sprzedawać - Trollujesz na PPR non stop- naprawdę jesteś nr 1 - generalnie nikomu źle nie życzę , ale jesteś wyjątkowy- niech Ci konkurencja w Twoim regionie pokaże jak ciężki jest handel jajem - bo za duuuży z Ciebie cwaniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj przyjacielu, trzema mieć trzy komury w tym jednego aifona i działasz

ps.

poradziłeś sobie z dużym jajem?

- jeśli masz problemy z kontaktuj się z biedroną lub przeorem, oni cię uszczęśliwią (połamańce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Numerek, tam gdzie sprzedaję jaja była również i konkurencja, ale to już przeminęło z wiatrem poddali się z kapitulowali (recę auf)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchaj przyjacielu, trzema mieć trzy komury w tym jednego aifona i działasz

ps.

poradziłeś sobie z dużym jajem?

- jeśli masz problemy z kontaktuj się z biedroną lub przeorem, oni cię uszczęśliwią (połamańce)

Myślę że ty nie masz przyjaciół!!!! Szukanie na siłę nic nie pomoże. NIE KARMIĆ TROLA!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że ty nie masz przyjaciół!!!! Szukanie na siłę nic nie pomoże.

 

 

Ty, przeur, biedrunaka i Jajciarek (TRZEJ KRÓLOWIE) wy jesteście najlepsi moi przyjaciele, nieźle się z wami bawię

ps.

przeor, obskoczyłeś już kolędę, może byś więcej za towarek hodowcom płacił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mam zapytania czy nie mógłbym przywozić więcej towaru (jaj) jak jest ustalone,

więc proszę nie ściemniać mniejszym fermom że jaja nie z chodzą jest taki zastój że po prostu jest zle

 

– szkoda mi tych hodowców którzy nie mają trzech tel. w tym jednego aifona i wciąż dają się nabrać handlarzom na stary ohydny numer szukając w ten sposób pretekstu do obniżania cen .

Ps.

TRZEJ KRÓLOWIE – CMOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie pa lecę na umówione spotkanie

- myślę że do wieczorka podrzucicie mi jakiegoś pokarmu

- liczę na was TRZEJ KRÓLOWIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i znów wczoraj przepłaciłem no trudno trzeba żyć..........

 

Hm… trzeba nie słuchać kolegi Alzheimera tylko mogłaś zadzwonić do przeora on by cię uświadomił

- oj brak zwojów brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was koledzy ale u mnie jaja brak, zanosi sie na szybszy wzrost cen jak myslałem

pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja was blagam , pawiowac sie chce jak sie go czyta, nie karmcie go, jego to podnieca nie komentujcie nie odpowiadajcie mu totalna zlewka nie znizajcie sie do takiego poziomu a szybko mu sie znudzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja was błagam , pawiowac sie chce jak sie mie czyta, nie karmcie mie, bo to podnieca nie komentujcie nie odpowiadajcie mi jestem totalna zlewka nie znizajcie sie do takiego poziomu co ja szybko mi się znudzi

 

 

Dziękujemy ci za te szczere słowa, przystosujemy się na pewno do twej prośby – bez komentarza cmok !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...