Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

ps kurnikarzyki podnoscie podnoscie,czym predzej i czym wyzej a po swietach jak je.b.n.i.e to po kolei bedziecie sie za krawaty na drzewa:-) ...i zadne senne marzenia,ani nagonki w telewizji wam nie pomogą w utrzymaniu cen na wysokim poziomie a co do 40gr za jajo to buhahahahaha
Tak dla odświeżenia pamięci...i nie dziwie się , że takie osoby jak Ty muszą słono płacić

 

 

 

Czasami żeby zarobić szybko i dużo trzeba zapłacić slono:P:P Na tym polega Handel zgodzisz sie ze mną?!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc koledzy hodowcy ceny do góry bez sentymentów,macie wypowiedz pana BigEgss ,(-zawsze zarabiam na podwyżkach im wyzej i szybciej tym wiecej w kieszeni ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

-na tych podwyzkach moja max marza w gróbym hurcie siegnela min 10groszy

 

- masz tupet kolego, szkoda że nie jesteś moim odbiorcą, dopiero byś ze mną musztrę przeszedł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol producenci,dzis jest wasze 5min a zarazem i nasze,to my swiadomie podbijamy ceny,to my przyczyniamy sie do zwiekszenia popytu,nbawet kiedy jest drogo potrafimy tak zakrecic zeby jeszcze na tym zarobic, natomiast kiedy wy sami przyczyniacie sie do nadprodukcji i nikt nie chce od was brac-a byl moment ze nikt jajek ponizej 50gr nie chcial w gratisie to my handlarze przyjezdzalismy i rozladowywalismy was ze starego towaru....

 

szanuje was i podziwiam bo nigdy nie chciałbym miec tyle na glowie co wy z tymi swoimi produkcjami ,wspolpracuje z wieloma producentami i zdaje sobie sprawe z czym to sie wiąże, dziwie sie tylko jednemu czemu wy nie szanujecie pośredników,no i ta ciągla wasza wyniosłość zwlaszcza na górce,wiec nie dziwcie sie i wy że my czasami w odwecie tez bywamy kąsliwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...co do Cen jestem za podwyzkami, podnoscie nawet i na 1zl jesli drobni odbiorcy,mam na mysli sklepy,piekarnie cukiernie itp przez miesiac dwa poplaca po 1zl za jajko

-to nawet jesli cena cofnie sie do pulapu 40-50gr za sztuke w koncu beda sie cieszyc ze jest tanio bo przez ostatnie lata to i po 10gr byllo wszystkim za drogo

Tym milym akcentem kończę i życzę milego weekendu,my cieszmy pijmy sie i bawmy (musze to napisac) ...a niech martwia sie piekarnie cukiernie i wszyscy Ci dla ktorych jajko po cenach okolo 10gr bylo za drogie:P:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorąco to będzie od poniedziałku, za towarem.

 

Jajczarek o czym Ty piszesz,jaką musztre??? czasy Hitlera i Stalina przemineły:P:P:P

 

Ja biore tam gdzie chce i gdzie mi pasuje,wbrew pozorom prowadze partnerska polityke handlowa a przy tym zarabiam- a zarabiam własnie dla tego że szanuje ludzmi z ktorymi wspolpracuje i odwrotnie, no a z tego co Ty piszesz to lepiej nie komentować

 

 

Miłego Weekendu Jajczarku i kolorowych snów,kto wie może ja Ci się przyśnie i chociaż we śnie bedziesz mnie musztrował do woli:P:P:P hihi ...a tak na marginesie to bardziej na luzie podchodź do życia,bo życie to nie tylko pieniadze i interesy:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
.
-na tych podwyzkach moja max marza w gróbym hurcie siegnela min 10groszy

 

- masz tupet kolego' date=' szkoda że nie jesteś moim odbiorcą, dopiero byś ze mną musztrę przeszedł [/quote']

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest cenaniemaceny sorki kol male sprostowanie to tyczylo sie jajczarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzucę pomysł na forum - jest sposób na MARKETY - wykupić ich jaja co do sztuki , nie żartuję - przynajmniej nikt nie powie ,że tam taniej. Jeżeli wszyscy się do tego przyłożymy na regałach z jajami będzie pusto !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zmierzyć poziom stresu emeryta po zakupie jaj.Kury mamy odstresowane!!!! Teraz nasz CESARZ od spraw BEZPIECZEŃSTWA ( Hu....ja Dali) ma zamontować grzędę dla emeryta żeby mógł się odstresować po odejściu od kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podrzucę pomysł na forum - jest sposób na MARKETY - wykupić ich jaja co do sztuki , nie żartuję - przynajmniej nikt nie powie ,że tam taniej. Jeżeli wszyscy się do tego przyłożymy na regałach z jajami będzie pusto !!!
Byłem pierwszy!!! Wykupiłem w okolicy wszystkie jaja. 3,25 w dziesiątce to był rekord. Temu, co te jaja, w takiej cenie dostarcza, tylko pogratulować!! Będzie miał zamówienie!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałabym zaoferować Państwu kartony, przekładki paletowe oraz narożniki (kątowniki) z tektury falistej w różnych rozmiarach i o różnej gramaturze tektury.

Zapewniamy ceny producenta oraz transport na terenie całego kraju (i nie tylko).

 

Polecam serdecznie

 

 

W sprawie wyceny proszę o kontakt ze mną:

 

Monika Borkowska

tel: 500 48 55 83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do forumowiczow czy ktos moze kupowal jajka z tej fermy http://www.jajkakubiaczyk.pl/index/kontakt.html jak sie uklada wspolpraca bo na przelomie marca i kwietnia maja wejsc mlode stada i chcialbym zaczac wspolprace a na dzien dzisiejszy stalym odbiorcom kaze placic 36gr za 1a a w zeszlym tygodniu 34gr wiec nie szaleje jak inni Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie najtaniej było w ALDI - 3,60 dziesiątka na półce (pani Lilia) ,kaufland 3,99 , BIEDRONKA się ROZJECHAŁA.... , Euro Cash 4,10 brutto i tam gdzie to było to już nie ma- pomogłem im w sprzedaży - robią niskie ceny więc chyba im nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd masz te ceny, ale w Kaufland S- 36 gr M-40 gr , w trzydziestkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do fermy kubiaczyk towar ok ale mają zaszczepiony komunizm od mizgierów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego Big Jajo nie potrafie rozgryzc tego komunizmu choc z Mizgierem mialem co czynienia kilka lat ale to czasy przeszle 1993 wiec od tego czasu sie wiele zmienilo ale fakt jest faktem 1a 36 gr wiec zawsze warto probowac wejsc tym bardziej ze obecna sytuacjia potrwa przez pol roku Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skąd kolego możesz wiedzieć ile to potrwa? na święta może być jajko po 20gr jak i po 1zł ciężko to określić jak i przewidzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza sytuacja w jaju bardzo wyrażnie pokazuje że nie można polegać na stałych dostawcach i dlatego należy szukać nowych żródeł dostaw a ci najmądrzejsi dziś jak przyjdzie odwrotna sytuacja na pewno to oddadzą co dziś wyprawiają z długoletnimi odbiorcami...............(nie wszyscy zaznaczam ).

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

kolego biedronko Twój stały dostawca dziś nie ma dla Ciebie towaru? czy jest zadrogi???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...