Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Kol nawet nie chcialem pisac tego na forum ale ok skoro ferma07 pisze takie bzdury gdzie to mi jako handlujacemu powinno zalezec na zanizaniu cany...

--ja juz usllyszalem 0.45 za 1a dzis ta cena jest nie do przyjecia jak dla mnie jak zapewne i dlla wielu z nas,ale pod koniec nastepnego tygodnia prawdopodobnie jeszcze bedziemy prosili byle w tych cenach zaladowac,ZAPAMIETAJCIE TEN POST I ZOBACZYMY KTO TU MA RACJE KOL FERMA07 CZY.... POZDRAWIAM

przepraszam chodzilo o ten post

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ceny z biedronki z tej chwili z data do 17.03 wiec nowa dostawa

"L" KARTONIK 10 SZT 4.89

"M" ................10 szt 3.99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Promix a wiesz ze ceny w biedronce sa ustalane co tydzien??

Jak myslisz te ceny byly ustalone dzis czy w zeszlyum tygodniu??

Cena wiec jest z ubieglego tygodnia

-za tydzien podziel sie z nami obowiazujaca cena z biedronki na dany dzien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

BigEgss pisze cena jaka jest w tej chwili ,a dla klienta to nie jest istotne kiedy została ustalona

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

koledzy nie pamietam kiedy byl taki ruch na tym forum i na kurniku tel za telefonem -ja wstrzymuje spzedaz -jest zimno i jaju przez tydzien nic nie bedzie na sklepy tez juz nie daje nie bede sie tłumaczyl dlaczego cena podskoczyła -chca to niech ida do biedronki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem za DANIOUK jesli ja jade na sklep a oni mi ze u konkurencji jest taniej(bo tak sie nauczyli mowic) to po co mamy sie spierac wzajemnie niech wezma tam gdzie taniej a nam na sile nie wmawiaja ze mamy oddac im za grosze bo oni tak chca!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Biedronka została postawiona pod ścianą. Pan W. dał o połowe tańsze opakowanie (plastik), biedrona zeszła do marży +- 1 gr , więc towar wychodzi z fermy tak jakby 45 gr. I wszystko cacy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy podnosimy ceny!!

Aktualnie na większości Ferm ceny przedstawiają się tak:

1A-0,45zł

1B-0,43zł

2A-0,41zł

2B-0,39zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byl kiedykolwiek tak szybki spadek jak ta podwyżka ? bo jak pamięcią sięgam to nie pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy 45 za 1a to juz promocja zadzwoncie po najwiekszych to 5 juz sprzodu Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KOLEGO FERMA07 jak tam cenki u Ciebie na dzien dzisiejszy,pytam bez złośliwości,tak tylko z ciekawości,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ceny zakupu na środę przy 12 paletach 1A 0.52 NETTO

czy im wszystkim calkiem siada juz na glowie?

sami juz nie kontroluja tej podwyzki cen mysla ze co z podkulonym ogonem bedzie sie do nich przychodzic po jaja?

jak beda takie ceny to ludzie przestana kupowac a tym samym kurniki przestana sprzedawac i kolo sie zamknie i przyjdzie tak ze sami beda dzwonic do nas zebysmy te jaja odbierali.. bo niestety ale mamy takie czasy ze ludzi nie bedzie stac na to zeby kupic 10 jajek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ceny zakupu na środę przy 12 paletach 1A 0.52 NETTO

czy im wszystkim calkiem siada juz na glowie?

sami juz nie kontroluja tej podwyzki cen mysla ze co z podkulonym ogonem bedzie sie do nich przychodzic po jaja?

jak beda takie ceny to ludzie przestana kupowac a tym samym kurniki przestana sprzedawac i kolo sie zamknie i przyjdzie tak ze sami beda dzwonic do nas zebysmy te jaja odbierali.. bo niestety ale mamy takie czasy ze ludzi nie bedzie stac na to zeby kupic 10 jajek.

Kiedy sprzedawaliśmy jaja po 5 gr jakoś nikt się nie martwił co kury jedzą.

Jak paliwo będzie po 8 zł, a będzie to co - też jeździł nie będziesz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zgadzam się z Tobą kolego jaj_pol, bo o ile przemysł nie ma większego wyjścia tak detal najzupełniej w świecie stanie. Już słychać że wiejskie jajko jest niewiele droższe, a co za tym idzie? Że tylko patrzeć jak wokół domów w miastach czy na wsi będą biegały nioski i w tedy wszyscy będą mieli w dup... jaja z 3,2,1 czy 0 na jajku. Stracić klienta jest łatwo ale odzyskać? Nie wiem czy każdemu będzie chciało się szarpać od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

panie kokojajo nie wiem czy masz świadomość ale po tej górce też będzie dołek i będziesz miał jeszcze większy problem, bo o ile wcześniej sprzedałeś na sklep z zyskiem tak teraz będziesz i na sklepie dokładał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
panie kokojajo nie wiem czy masz świadomość ale po tej górce też będzie dołek i będziesz miał jeszcze większy problem, bo o ile wcześniej sprzedałeś na sklep z zyskiem tak teraz będziesz i na sklepie dokładał

Różnie bywało, ale do detalu nigdy nie dokładałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak i ciekaw jestem kto zapłaci 15 zł. za 10 sztuk Człowieku za takie pieniądze można mieć prawie 1kg wędliny, więc nie mów że ktoś to bedzie kupował. Będziesz sam siedział w domu zajadał się jajami po 1,5 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak i ciekaw jestem kto zapłaci 15 zł. za 10 sztuk Człowieku za takie pieniądze można mieć prawie 1kg wędliny, więc nie mów że ktoś to bedzie kupował. Będziesz sam siedział w domu zajadał się jajami po 1,5 zł.

Za tydzień przyznasz mi rację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poczekaj kilka dni, a wiejskie będą po 1,50

zadne wiejskie jaja nie beda po 1,50 bo nikt tam nie musi dokladac do produkcji jaj.. rzucisz kurom troche paszy i sobie bedzie jesc..

ja rozumiem koszt wymiany klatek wykonczy troche mniejszych producentow w Polsce.. zreszta kto to wymyslil to ja nie wiem.. kura ma jajo zniesc pozniej ja w lep i dalej na sprzedaz a nie zachcialo sie wymiany klatek bo kura tez cierpi ja piernicze.. do tego jeszcze czesi ktorzy rzucaja sie na nasze jaja..

ale wszystko ma swoje granice..

a kolego kokojajo nikomu nie bedzie sie oplacac sprzedaz przy cenie 0,52 za 1a na kurniku i cenie 8zl jak napisales za paliwo detal i hurt stanie i ludzie zamiast kupowac po 10 jajek beda kupowac po 5.. i my zamiast zarabiac to bedziemy egzystowac.. i jak slysze te smieszne teksty na kurnikach ze oni nie maja pieniedzy to az mi sie noz w kieszeni otwiera.. ja wiem ze zarobic kazdy chce no ale zeby oni zarobili my musimy od nich je kupowac i sprzedawac a jak taka bedzie cena niestety nikt ich nie kupi i to PRODUCENCI wtedy beda cienko piszczec bo nie bedzie zbytu jaja beda zalegac a nowe beda kury znosic i co wtedy?? kurze nie powiesz zeby przestala znosic poprostu beda stray.. wiec moze jeden z drugim wielcy PRODUCENCI jak sie nazywacie zastanowcie co jest lepsze podnoszenie ceny jaja do niemozliwej ceny czy moze lepiej utrzymywac wzgledna cene zeby sie kazdemu oplacalo i kazdy mogl zarobic.. bedzie cena bedzie zbyt nie bedzie ceny nie bedzie zbytu i tyle..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi