kacper 0 Napisano 19 Sierpnia 2012 Na poniedziałek 1A- 0,36, a pasza cały czas do góry. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajcarek 0 Napisano 19 Sierpnia 2012 A nie 55 gr ? A juz sie balem Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gall 0 Napisano 19 Sierpnia 2012 Witam Kolega Leonis ma racje Kolego Jajcarku nie podbijamy tak szybko cen bez wariacji sam wiesz ze u was tych cen jeszcze nie ma i nie ma na co sie zloscic teraz najgorzej maja skoczkowie to oni musza placic najwiecej aby dostac towar bo dla nich teraz nie ma a do 40 moze dojdziemy Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
leonis 0 Napisano 19 Sierpnia 2012 kacper Wysłany: Nie Sie 19 17:46 GMT 2012 Temat postu:Na poniedziałek 1A- 0,36, a pasza cały czas do góry.dokładnie tak jest Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 19 Sierpnia 2012 A nie 55 gr ? A juz sie balem Weź poranne lekarstwa albo zgłoś do siostry, bo znów masz cenową paranoję. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
przeor 0 Napisano 19 Sierpnia 2012 Kury w krajach trzecich mają manicure???????????? http://www.portalspozywczy.pl/mleko/wiadomosci/wzrost-importu-jaj-do-ue-z-krajow-trzecich,74594.html Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
inspiron 0 Napisano 20 Sierpnia 2012 .......... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ekofarmer 0 Napisano 20 Sierpnia 2012 od 20sierpnia cenki wyglądają tak:0-48gr.S-41gr.1a-35gr.1b-31gr.2a-28gr.2b-22gr.Podane ceny dotyczą ilości tirowych. Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jestem z Polski 0 Napisano 20 Sierpnia 2012 To drogo kolego płacisz. Poza tym jak dla mnie brakuje tu info czy to cena netto czy brutto, czy fa vat czy fa vat rr. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 20 Sierpnia 2012 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ferma07 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 Witam koledzy ! Ja mam pytanko odnośnie ceny pasz . Płace 1230 zł za tone paszy na trzeci okres nieśności !!! Czy u Was tez tak wysoko ?? Pozdrawiam ps.jaja po podwyżce; 1A-0.32-0.34 itd. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kacper 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 Kolego ferma07 wszędzie takie ceny pasz. Tylko że większość sprzedaje 1A po 0,36 a nawet 37, nie mówiąc o XL- 0,48 . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafall8888 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 1370 netto za 1ke. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 Witam koledzy ! Ja mam pytanko odnośnie ceny pasz . Płace 1230 zł za tone paszy na trzeci okres nieśności !!! Czy u Was tez tak wysoko ?? Pozdrawiam ps.jaja po podwyżce; 1A-0.32-0.34 itd. jakie masz w tej paszy białko energie kwas linoleinowy oraz poziom aminokwasowy (DL-Metionina) to ci powiem czy tanio czy drogo Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kujawiaczek 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 Za DJ2 płace teraz 1145 N czyli z tego co widze dość tanio .A wystarczyło by znowu dopuścić do użycia tz uzdatniacz glebowy [którego i tak niektórzy urzywają ] który przez wiele lat był ok a nagle stał się be i cena od razu by była lepsza drugi czynnik zboże zobaczcie kto je wykupuje nasi zachodni sąsiedzi a potem nam je sprzedadzą za wyższą cene bo ze wschodu nam raczej cło nie pozwoli sprowadzić choć podobno mają pod dostatkiem jeszcze z zeszlego roku Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 kujawiaczek jakie masz zużycie oraz średnią wielkość jaja na tej paszy - kury nie oszukasz Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
2.70netto 2 Napisano 21 Sierpnia 2012 a ja za 18 126 netto Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 kolego liczy sie białko strawne z jakich surowców jest pasza zrobiona, ogólne białko mogą sobie pisać i 19% tylko ono będzie na taśmach od gnoju. Trochę robi się tej paszy to mogę coś nie coś powiedzieć - ach żywienie to długi temat.pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
2.70netto 2 Napisano 21 Sierpnia 2012 to podaj parametry i koszt i % m do l do xl 40 tyg Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ferma07 0 Napisano 21 Sierpnia 2012 Kolego Kacperku ! Ja wiem że nie będziemy sobie jako chodowcy zaniżać cen ,ale proszę Cie pisanie że większośc sprzedaje 1A po 0.36-0.37 jest lekką przesadą ??Chyba ilości śladowe typu 5 skrzynek... Bo u mnie 0.32 netto i szału nie ma , zejscie normalne. Owszem jest coraz więcej telefonów ale na duży hurt, bynajmniej na naszym terenie takich cen jeszcze nie ma... a jak w innych rejonach ? Pozdrawiam Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kacper 0 Napisano 22 Sierpnia 2012 Kolego ferma07 dziś w Wielkopolsce na kilku fermach najtańsza 1A-0,35,sprawdzałem i jeszcze jej brak, ale nikt nikomu nie zabroni sprzedawać po ile chce, tylko trzeba kontrolować koszty pozdrawiam. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
admi 0 Napisano 22 Sierpnia 2012 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
admi 0 Napisano 22 Sierpnia 2012 12 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
admi 0 Napisano 22 Sierpnia 2012 12 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
admi 0 Napisano 22 Sierpnia 2012 12 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach