Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

kupię wózki do magazynowania jaj mogą być używane ale w dobrym stanie

kontakt 881566601

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bez mian to jakie? Ja widzę to tak- jak jest cisza to znaczy mówimy ,ze jest drogo a sprzedajemy po cichutku parę groszy taniej . Jak lekko skoczy do góry to od razu pełno wypowiedzi,że teraz to już będzie drogo do końca świata i jeden dzień dłużej bo pasza , bo Węgry, Niemcy, Bułgarzy i inne nacje. A najlepszy w tym jest Jajcarek (bo jak już wiemy lubi od tyłu) no i d...a tam M 0,26 L 0.32 XL 0,42 bądź też IIa 0,26 Ib 0,30 Ia 0,32 S 0,39 O 0,42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol Nie Wiem - nie rzucaj takich haseł , bo jeszcze ktoś Ci uwierzy i będzie cyrk. Mam kolegę który obraca kilka tirów/tydz i daleko mu do tych cen , więc bez pierdół bo ; , tyle to..... niech tylko ktoś da namiary na forum a wciągną jego "zapasy" w jeden dzień , a na następny zbudzi się mądrzejszy i zawoła więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie proszę o namiary na tego co obraca Ia po 0,32 to z chęcią odkupię i dołożę 1-2gr, u nas chyba wyjątkowo wszyscy zorientowani bo nikt bo tyle nie chce puszczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. "nie wiem"- to ja też poproszę namiar na tą fermę co puszcza L po 0.32 gr.

To cena netto czy brutto ? Możesz podrzucić jakiś nr. tel ? Może w Twoim rejonie jest więcej takich ferm ? Z jakiego regionu piszesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już pęęęęędzę i podaję namiary koledzy DOBRZE WIECIE ,ŻE TAKIE CENY SĄ i żadne czary mary tego nie powstrzymają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100 pkt. Czy jakaś firma spedycyjna poza Fresh`em przewozi jaja zapakowane w 6 i 10, potem kartony i ładnie poukładane na paletach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już pęęęęędzę i podaję namiary koledzy DOBRZE WIECIE ,ŻE TAKIE CENY SĄ i żadne czary mary tego nie powstrzymają

No to masz farta. Ja kupuję 2-3 grosze drożej a biorę co najmniej z trzech źródeł. I wydaje się, że na razie niestety taniej nie będzie, bo z tego co obserwuję, producenci mają puste magazyny. Szkoda, że "nie wiem" nie chce podzielić się informacją, w której części kraju można jeszcze kupić tańsze jajko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
już pęęęęędzę i podaję namiary koledzy DOBRZE WIECIE ,ŻE TAKIE CENY SĄ i żadne czary mary tego nie powstrzymają

 

spadaj frajerze, bo mnie wk..wiają takie komentarze.. masz farta ze cie nie znam, bo inaczej byś już … .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny:

XL - 0,45 - 0,48

L - 0,36 - 0,38

M - 0,30 - 0,32

 

- nie ma najmniejszego problemu ze sprzedażą w/w cenach, jeśli ktoś kupuje taniej - jego szczęście

 

pozdrawiam wszystkich, zwłaszcza tych dwóch przystojnych chłopców p. Urba..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo ceny porównywalne

U mnie w "dużym hurcie"

M - 0,30gr - 0,31gr

L - 0,33gr - 0,35gr

S i XL śladowe ilości więc cena indywidualna....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twojstaryimprezyyw1wn6.jpg

 

wszyscy handlarze na wczasach, biura podróży ogłosiły bankructwo i nie mają za co wrócić dlatego jest taki spokój na forum

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę też kilku hodowców ....

 

P.S.1

Jajaczarek- jesteś świrem !

 

P.S.2

Jakie ceny na nadchodzący tydzień ?

Pytam o realne ceny a nie ceny typu "L" po 0.31 (tak podają handlarze) lub 1A po 0.40 (a tak chcieliby sprzedawać producenci).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P.S.1

Jajaczarek- jesteś świrem

 

milcz, bo się ośmieszasz skunksie.

 

ps.

od poniedziałku ceny w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1A 2zl

1B 2zl

2A 2zl

2B 2zl

 

 

 

 

 

Pierwszy raz ci odpisalem , bo ubawiles mnie do lez z tym drozej ,a twoje ciagoty homosexualne i pedofilskie sa co tu napisac ............... marne, jak zwyke , wiec powodzenia cienki , zacofany , zalosny i naprawde gowniano znaczacy hmmmmmmm (co by tu napisac) PAJACU ?

 

PS Nie poć sie bo i tak , niczym nie zrobisz na mnie wrażenia rolniczku , ale i takich lubimy , a nawet sznujemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1A 2zl

1B 2zl

2A 2zl

2B 2zl

 

 

 

 

 

Pierwszy raz ci odpisalem , bo ubawiles mnie do lez z tym drozej ,a twoje ciagoty homosexualne i pedofilskie sa co tu napisac ............... marne, jak zwyke , wiec powodzenia cienki , zacofany , zalosny i naprawde gowniano znaczacy hmmmmmmm (co by tu napisac) PAJACU ?

 

PS Nie poć sie bo i tak , niczym nie zrobisz na mnie wrażenia rolniczku , ale i takich lubimy , a nawet sznujemy

 

 

1A 0,38zl

1B 0,35zl

2A 0,32zl

2B 0,29zl

 

 

 

Wiesz co Szkaradku, głupawy lewacki gnoju, ze swoją prymitywną wiedzą to możesz jedynie pobełkotać sobie pośród równie prymitywnych lewaków

 

PS Jesteś domorosłym demagogiem a nie biznesmenem, jak się na niego nie nadajesz to po co się porywasz z siekierą na słońce laiku, ale i takich lubimy. a nawet szanujemy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...