Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam 3000 kurki Bovans brown w 72 tygodniu przy nieśności 85%. Odchowana we własnej odchowalnie i z kompletem szczepień. Kontakt 600 766 118

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za chwile jeszcze bardziej ruch stanie

Ceny w jednym z dyskontów

L - 4.85

M- 4.39

vat i opakowanie daje nam minus 60 groszy pomijam termin płatności i koszt dostawy

Ferma2012 ta nie było nic agresji . jeśli jesteś wstanie w tych cenach sprzedawać i płaca no to tez by sobie nie wyrywał .

Nie mam pewnie tak idealnego rozeznania jak cześć liderów tutaj ale z tego co widzę sporo kurników wchodzi grudzień -luty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego sa tu tacy co im caly rok drozeje , szkoda czasu na komentowanie

1A 2zl

1B 2zl

2A 2zl

2B 2zl

3 2zl

I tylko na przedplaty

A co do obsad , caly rok bylo bardzo dobrze wiec sam wiesz co bedzie po styczniu 2013

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są tu tacy co im caly rok tanieje , szkoda czasu na komentowanie

1A 0,20zł

1B 0,17zł

2A 0,14łzł

2B 0,11zł

3 0,09zł

I tylko na długoterminową zapłatę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja radzę jeszcze popatrzeć w kalendarz. Boże Narodzenie i Sylwester dają nam razem 12 dni wolnego jednym ciągiem. Wystarczy tylko wziąć 2 dni urlopu.

Wygląda na to, że cała Polska przez dwa tygodnie będzie świętować. Handel pewnie na ten czas ulegnie zamarciu. Będą tylko kupować alkohol i pieczywo.

Na kurnikach nazbiera się sporo towaru. Już widzę co się będzie działo, żeby opchnąć towar. Skoczki będą w swoim żywiole...

Druga strona medalu to zaopatrzenie odbiorców na taki długi okres przed Świętami...każdy kij ma dwa końce.

1a 34-36

1b 32-34

2a 29-32

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koledzy dokarmcie trola bo nam po(słowo zostało usunięte)dnie

A co do cen , to dopiero jak w polowie listopada nie bedzie zwyzki , to bedzie wyrazem tego co nastapi po nowym roku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

53882610151781471080227.jpg

Panie Szkaradek (Jajcarek), czas poświęcony nienawiści jest utracony, złe myśli i uczucia wyrządzają największą krzywdę temu kto je żywi.

Jeśli masz coś do mnie, napisz to proszę na kartce, włóż do koperty i wsadź sobie w d.pę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie i Panie chodowcy A może zaczniemy się wymieniać kodami do głównych atramentów do drukarek DOMINO... Można przy tym sporo zaoszczędzić a w dzisiejszych czasach jest to bardzo istotne... Zbiornik główny z kodem jest 2x droższy od uzupełnienia a jak wiecie co 600h trzeba kod wpisać Ja od pewnego czasu zacząłem kolekcjonować te numerki i mam okolo 20 więc wydaje mi się że warto

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego gdybyś potrzebował oprogramowania daj znać mam jeszcze kilka dyskietek do różnego typu drukarek oraz przewody LPT

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panowie i Panie chodowcy A może zaczniemy się wymieniać kodami do głównych atramentów do drukarek DOMINO... Można przy tym sporo zaoszczędzić a w dzisiejszych czasach jest to bardzo istotne... Zbiornik główny z kodem jest 2x droższy od uzupełnienia a jak wiecie co 600h trzeba kod wpisać Ja od pewnego czasu zacząłem kolekcjonować te numerki i mam okolo 20 więc wydaje mi się że warto

Pozdr

humor ci dopisuje, rzeczywiście jesteś ekspertem specjalistą jakich w Polsce chyba nie brakuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JAJCZAREK JESTEŚ ESENSJĄ TEGO FORUM. Bardziej chorych wpisów od Twoich po prostu NIE MA. I dla tego to forum ma chory poziom.

A do tego hektogodziny spędzane na kompie w wynajdywaniu przeróżnych fotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
daremne są wasze wypociny a szczególnie twoje szkaradniku (słowo zostało usunięte)e

Jajczarek jak chcesz uczestniczyć w poważnych rozmowach to najpierw pozbądź się słomy z butów, bo w przeciwnym razie nikt nie będzie cię traktował poważnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam obserwuje to forum od dłuższego czasu i jest tu jeden wielki koncert życzeń . Prawda jest tylko jedna możecie się trochę tylko po nakręcać nic więcej a jajczarek jest tu głównym guru hodowcy idzie w górę handlowcy w dół i tak ciągle do znudzenia panowie i panie dzis hodowca nie da sie wyzyskiwac jak kilka lat temu juz wie co to jest fak RR itd.. i potrafi liczyć panowie handlowcy juz nie ma bicia 15 groszy na jaju dzis trzeba sie podzielic handel z lat 90 juz umarł albo bedzie partnerstwo lub mozecie zapomiec o swoich kramach na bazarach i mini firmach za nie długi czas bo juz fermy dostarczaja bezposrednio do punktow detalicznych sklepy cukiernie itd a to stało się w skutek ze handlarz zarabiał sklep a hodowca miał tylko g..........no i co raz wiekszy kredyt w banku dzis to mineło dzis ferma zawiezie L po 0,40 i ma eldorado a handlarz bedzie narzekał jak mozna w takiej cenie dostarczać przykładów bylo by bez konca .

Ceny na dzis do hurtu

L-0,36

M-0,32

Dla stałych odbiorców dla skoczkow towaru brak nawet jesli proponują 2gr wiecej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi