frirendż 0 Napisano 14 Marca 2013 Cena przetwórstwo:2,60-2,80 zł. / kg - wywóz osobisty Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meeesa 0 Napisano 14 Marca 2013 SPRZEDAM JAJA OD MESSY 1B 2A Z DOWOZEM CENA DO UZGODNIENIA. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meeesa 0 Napisano 14 Marca 2013 MESSA TEL.731 518 796 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sobieski 0 Napisano 14 Marca 2013 BIAŁE JAJA OD LEGHORNA SPRZEDAM wiadomość na priv Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
orran313 0 Napisano 14 Marca 2013 Do wcześniejszych wypowiedzi. Jakoś przetrzymamy (może) Juz ponad 30 lat sie hula i nie takie problemy były Chociaż myślałem że ci tzw. "emeryci" już 3 lata temu się spażyli i dadzą sobie spokój a tu nie... No cuż może jeszcze za mało im banki pozabierali A teraz dzwonią "panie pomóż pan sprzedać towar...." a takiego wała.......Co do tego towaru ze wschodu skoro u nas jest zadrogi to może trzeba jeszcze na fajki wódę i paliwo granice otworzyć bo to też tam jest tańsze Tona DJki na ukrainie wach się między 150 a 200 euro za tonę a u nas prawie 300 więc jak można z nimi konkurować... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
frirendż 0 Napisano 14 Marca 2013 Do wcześniejszych wypowiedzi. Jakoś przetrzymamy (może) Juz ponad 30 lat sie hula i nie takie problemy były Chociaż myślałem że ci tzw. "emeryci" już 3 lata temu się spażyli i dadzą sobie spokój a tu nie... No cuż może jeszcze za mało im banki pozabierali A teraz dzwonią "panie pomóż pan sprzedać towar...." a takiego wała.......Co do tego towaru ze wschodu skoro u nas jest zadrogi to może trzeba jeszcze na fajki wódę i paliwo granice otworzyć bo to też tam jest tańsze Tona DJki na ukrainie wach się między 150 a 200 euro za tonę a u nas prawie 300 więc jak można z nimi konkurować... Weź jeszcze pod uwagę, że oni mają Twoje zdemontowane klatki, w których Ty trzymałeś wg normy 550cm 4 kury a oni tam pchają 8, a kupili je z montażem za 2 euro na kurę. Stosowanie ulepszacza witaminowego do paszy u nas zabronionego to kolejne xxx złotych do tony paszy mniej.Opłacalna cena na jaja chyba dopiero w przyszłym roku... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Marca 2013 Weź jeszcze pod uwagę, że oni mają Twoje zdemontowane klatki, w których Ty trzymałeś wg normy 550cm 4 kury a oni tam pchają 8, a kupili je z montażem za 2 euro na kurę. Stosowanie ulepszacza witaminowego do paszy u nas zabronionego to kolejne xxx złotych do tony paszy mniej.Opłacalna cena na jaja chyba dopiero w przyszłym roku... Czemu w przyszłym roku, co się zmieni u nas albo u nich, jeśli nie wstrzymają importu to i tak leżymy czy dziś czy za rok, po prostu nie damy rady przy naszych kosztach Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
frirendż 0 Napisano 14 Marca 2013 Weź jeszcze pod uwagę, że oni mają Twoje zdemontowane klatki, w których Ty trzymałeś wg normy 550cm 4 kury a oni tam pchają 8, a kupili je z montażem za 2 euro na kurę. Stosowanie ulepszacza witaminowego do paszy u nas zabronionego to kolejne xxx złotych do tony paszy mniej.Opłacalna cena na jaja chyba dopiero w przyszłym roku... Czemu w przyszłym roku, co się zmieni u nas albo u nich, jeśli nie wstrzymają importu to i tak leżymy czy dziś czy za rok, po prostu nie damy rady przy naszych kosztach :cry: :cry: Dotychczasowe doliny cenowe miały swoje uzasadnienie i były "czasowe" i przewidywalne. Dzisiejszy problem ma zaięg długoterminowy i dopiero zmniejszenie produkcji o ilość, którą może nam dostarczyć Ukraina pozwoli na opłacalność produkcji. Czyli z obecnych 36mln kur musi zostać jakieś 25mln. Chyba że się mylę! Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 14 Marca 2013 Słyszałem o krążących jajach z ukrainy kl M mających już 2 miesiące, cena za jajo 0,13 gr.ps. ciekawe czy już świecą Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 14 Marca 2013 Przy paszy 1300zł , możemy mieć 10 mln kur i tak mamy wyższe koszty prod .... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 14 Marca 2013 A gdzie spłata klatek, do których wymiany zostaliśmy zmuszeni aby produkować Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Marca 2013 Po co sprowadzamy to czego mamy za dużo np; JAJ, lepiej o zbożu mogliby pomyśleć barany Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jajczarek 0 Napisano 14 Marca 2013 Wykończyli Leppera teraz teraz biorą się za nas Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jest cenaniemaceny 0 Napisano 14 Marca 2013 Zboże trzeba sprzedać aby można byłon drożej kupić , tak to idzie . Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
GREG100 0 Napisano 14 Marca 2013 Ubojnia Drobiu A&B DROB Sp. z o.o. zakupi każdą ilość kury Rosołowej ( nioski ) do uboju. tel: 606 640 125www.abdrob.pl Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
alojz 0 Napisano 14 Marca 2013 Weź jeszcze pod uwagę, że oni mają Twoje zdemontowane klatki, w których Ty trzymałeś wg normy 550cm 4 kury a oni tam pchają 8, a kupili je z montażem za 2 euro na kurę. Stosowanie ulepszacza witaminowego do paszy u nas zabronionego to kolejne xxx złotych do tony paszy mniej.Opłacalna cena na jaja chyba dopiero w przyszłym roku... Czemu w przyszłym roku, co się zmieni u nas albo u nich, jeśli nie wstrzymają importu to i tak leżymy czy dziś czy za rok, po prostu nie damy rady przy naszych kosztach Dotychczasowe doliny cenowe miały swoje uzasadnienie i były "czasowe" i przewidywalne. Dzisiejszy problem ma zaięg długoterminowy i dopiero zmniejszenie produkcji o ilość, którą może nam dostarczyć Ukraina pozwoli na opłacalność produkcji. Czyli z obecnych 36mln kur musi zostać jakieś 25mln. Chyba że się mylę!To co piszesz koleżko jest logiczne lecz absolutnie niewykonalne.Spójrz na brojlera. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
B&M 0 Napisano 14 Marca 2013 WitamKażdego hodowce to BOLI przykro ale co zrobić, jak to mój kol. mówi że w tej Polsce same kur.. i złodzieje ceny rożne od 0,13 do 0,2ML 0,18-0,22za zachodnią granicą też słabo wygląda jest cena 0,18 L bynajmniej nie w euro centach Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jacek310363 0 Napisano 14 Marca 2013 M - 20,7 / 21,2 kg nettoilości paletowe tel 509 878 630 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jacek310363 0 Napisano 14 Marca 2013 M - waga 20,7 / 21,2 kg nettoilości paletowe3zł netto 1kgtel 509 878 630 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jacek310363 0 Napisano 14 Marca 2013 sprzedam !!!M - waga 20,7 / 21,2 kg nettoilości paletowe3zł netto 1kgwłasny transporttel 509 878 630 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
FERMA2012 0 Napisano 14 Marca 2013 SPRZEDAM KURKI ODCHOWANE RASY LOHMANN BROWN W ILOŚCI OK.40-60TYŚ SZT.DATA WSTAWIENIA KUREK: 01.02.2013KONTAKT NA PRIV. Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
choodyvip 0 Napisano 14 Marca 2013 sprzedam 1b messa 886912614 Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
orran313 0 Napisano 14 Marca 2013 Czytałem właśnie forum blojlerka u nich cena zaczyna wzrastać - chociaż tyle dobrze - chłopakom też się należy.... Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Numerek 0 Napisano 14 Marca 2013 Naprawdę , aż tak potaniało ?? A ile płaci się "swoim" hodowcom - bo lekko tracę orientację - taka normalna cena do hurtu - bez opcji "dusigrosz" ?? Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
przeor 0 Napisano 15 Marca 2013 ....hasło na dziś!!!! "Kury!!! Na wycieczkę!!!!" Cytuj Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach