Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe z tym szczurem dobre hehehhehehee

Jak ktos chce kupuje 3 jak nie chce kupuje 1 mi tam roznicy nie robi ale bylem na fermie z nowa klatka gdzie ferma plytkami wylozona jak galeria handlowa czystosc ład porzadek az milo wziasc te jajo z tak zadbanej fermy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje kury w klatce od 20lat nie widziały antybiotyku gdyż nie mam żadnych problemów zdrowotnych w przeciwieństwie do twoich co trzeba co 3 m-ce odrobaczać i co i raz przelecieć antybiotykiem przeciw salci E-coli. itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze twoje kol. 1 pl napewno nie jest lepsze niz jajo z tej fermy ale nie obrazaj sie to tylko moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hohoho wiec na pewno walisz antybiotyk odrazu odpisales. Niech inni wyciągną wnioski co za syf sprzedajesz . Widze ze kawy nie wypjemy . Wolisz jak u u Ciebie w kurnikach jest kanibalizm . Ciekawe co dajesz na ptaszynca czy jak mu tam ? Klatkarze w temacie wiedzą jakie gówno walisz . Wiem wiem człowiek nie swinia wszystko zje ale nie przeginaj bo na twoich jajach zostaje reszta tego syfu . mimo ze malo pisze to myslisz ze nie wiem co robisz ? Nie przeginaj ! Chcesz bawic sie w zabawe typu to robice na fermach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magik !!!!mózg tobie się zatrzymał że powtarzasz te same kłamliwe bzdury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli dalej jedziesz na syfie a tyle czasu waliles ludzi po rogach robiac nadruki

Co z kawą ? chyba jeden z twojej okolicy byl we wrzesniu u mnie i blagal o wolny wybieg i zielononozke ? Spytaj sie jego co mu powiedzialem ! Jak szybko przyjechal tak szybko pojechal . Głównie chciał papiery . Papier to ja mam w jednym miejscy w kiblu . takich cwaniakow jak ty to mam od wrzesnia do gródnia ze 4 sztuki . Jak sie kura pierzy to wtedy szyscy szykaja . niech te twoje klatkowe uprawiaja kanibalizm z antybiotykami nadal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając wcześniejsze posty od was wiem kto ode mnie bierze jaja a kto przyjeżdża i próbuje tylko papiery wyciągnąć . wiemy ze ty najwieksze wałki robisz po tym co piszesz. zgadza sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ty p.i.e.r.d.o.l.i.s.z. trzy po trze

- synek przestań te dziecinne bzdury wypisywać, ile ty masz lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nikt nie widzial błedu w grudniu? ciekawe ? widac wiec gdzie walicie ludzi po rogach ! cwaniaki od siedmiu bolesci .

zapraszam wasz na kawe bez antybiotykow i kanibalizmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lat mam juz kilka kolega ci nie mowił ? jak wylecial ode mnie tak szybko jak przyjechał . Więcej opisywac mam waszych przewalów ? Twoje są ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magik !!!!! zapraszam cię na grilla np. stek na benzynie albo ropie mniam mniam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego powiem ci szczerze... brzydzę się takimi jajami od kur z wolnego wybiegu, kiedyś widziałem jak kury oprawiały zdechłego szczura - obrzydliwe

Dokładnie tak jest, wciągają wszystkie syfy jak odkurzacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mie przyjedz na podgardle kaszanke albo kielbaske z grilla . w przeciwienstwie do ciebie to ja staram sie gosci ugoscic po staropolsku a nie po RUSKU . daj numer na priv jak jeszcze nie jadles normalnego grilla . u ciebie szystko musi miec chemie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maylpikus . widze ze dajesz koledze jaja i szczekasz jak on. daj glos !

kolega twoj ustawil sobie kilku hodowcow pod siebie ale widze ze trafiła kosa na kamień albo antybiotyk na tester jak chcecie pisac o dupie marynie zapraszam znam jeszcze kilka waszych grzeszków i przy hodowli i sprzedaży moge to napisac dzis i co tydzien zeby wszscy wkoncu wiedzieli jak dymacie ludzi mi to wisi ale wam u US juz mniej . Cwaniaki od siedmiu bolesci zal patrzec jak teraz gonicie jaja za grosze hahahaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magiczny !!!! czy mógłbyś mi pomóc?

Mam pewien problem sytuacja wygląda w ten sposób. Uruchamiając ciągnik wladimirec t-25, który znajduje się w ruchu na pochyłości lewej strony ma odbicia sprzęgła pedała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolego powiem ci szczerze... brzydzę się takimi jajami od kur z wolnego wybiegu, kiedyś widziałem jak kury oprawiały zdechłego szczura - obrzydliwe

ja się brzydzę klatkowymi jak widziałem kiedyś jak łyse kury patrzyły przez kratę i żarły samą chemię bez roślinek i piaseczku Hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo sympatyku jaja 1PL będziesz powtarzał te kłamliwe bzdury?. Nie masz nowej ściągi?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak najbardziej nie placz bo widze ze nie lubisz US jak kazdy który drukuje .

Widze ze z kawy nici oraz staropolskiego grilla ! wiem wiem lubisz wschodnia sciane . nie piernicz glupot na forum to i ja bede dalej czytal i tobie sie nie wpierniczal . tylko piszczie normalnie i poszanujcie malych ( sam kiedys zaczynales, ja tez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak piszescie ceny to piszcie prawde czesc z was robi to a pajace kombinuja . zygac sie chce jak ktos nie jest w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...