Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

No, no, MAGICZNAKURA dałeś radę. Może to forum będzie w końcu o cenach.

SZACUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ale jaja hehehehe

L 0.20 0.22

M 0.16 0.18

Wszystko zalezy jaki towar pozdarawiam

Ale widze ze 1pl vs 3pl ostra walka caly weekend

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
myslisz ze kury trzymam w szopie jak ty swoja klatke? opryski i antybiotyki juz mi do reszty rozum wypalily

uwazam bo dopiero poczatek wakacji a przystankiem dlugo nie pojade jak zabierze mi go bank bo na rate nie bedę mial

jak cos to pomożesz mi w handlu jak sobie nie poradzę, wiesz jak na razie tylko drukowac umię

mam wrażenie, że w tych wypocinach przedstawiasz szczerze swoją sytuację (ch.jową)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No, no, MAGICZNAKURA dałeś radę. Może to forum będzie w końcu o cenach.

SZACUN

sam pisz ceny, nie wymagaj od innych, chyba że masz 0PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
myslisz ze kury trzymam w szopie jak ty swoja klatke? opryski i antybiotyki juz mi do reszty rozum wypalily

uwazam bo dopiero poczatek wakacji a przystankiem dlugo nie pojade jak zabierze mi go bank bo na rate nie bedę mial

jak cos to pomożesz mi w handlu jak sobie nie poradzę, wiesz jak na razie tylko drukowac umię

mam wrażenie, że w tych wypocinach przedstawiasz szczerze swoją sytuację (ch.jową)

Nie placz ja nie dokladam do interesu tylko zarabiam . Fakt teraz obrot mam o 30 procent nizszy ale co podstawa zejscie jaja na bierzaco . Zobilem kilka promocji na lato i jakos idzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zobilem kilka promocji na lato i jakos idzie

piękny gest, kogo stać to stać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zobilem kilka promocji na lato i jakos idzie

piękny gest, kogo stać to stać

trzeba mysles w skali roku a zazwyczaj nie mowie ze wszyscy 3pl czy s2pl jak mieli dobre czasy odrazu zaczeli szastac kasa . wiadomo jaki jest rynek i kiedy idzie jajo dzis mniej zarobie ale wiadomo kiedy zaczna sie lepsze czasy

jajczarek jak mozesz podaj okresy gdzie jajo stoi ? hahaha na pewno w jeden trafisz chyba ze przystankiem przejedziesz po nim i nie bedziesz widzial kiedy ci sie jaja wylewaja z magazynow

czy ja mam podac bo znowu to powiem ale na wczesniejsze posty to odpowiadales atakujac mnie a nie ODPOWIEDZIALES chyba wszyscy czytelnicy sie zgodza czytajac je .

co do cen to zapraszam na priv jezeli ktos chce zaczac handlowac na swoich punktach tez 1pl ( w ofercie zielononozka oraz wolny wybieg ) juz kilku 3pl wzbogacilo swoje oferty o moje jaja moze nie biora ilosci tirowych ale jak dla mnie to juz cos .

i tak wiekszosc trafia bezposrednio na " swoje " sklepy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SPRAWDZAJAC DZIS GODZINY WPISOW TO JAJCZAREK PRÓBOWAŁ POGONIC TIRA ALBO 2 TIRY BO COS MILCZAL . siedzac w biurze zawsze znajde chwile zeby post napisac . jak jestes szefem to albo masz nastepna kontrole albo pocisz sie zeby pogonic plesn z magazynu

dobrze radze przystanek sprzedaj i dolozyc mozesz ze 2 zł do interesu za jakis czas kupisz 2 przystanki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie szkoda ci czasu? I tak twojego bełkotu nie da się zrozumieć. Idź, pomóż żonie przy truskawkach, nierobie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pamietaj podstawa jezeli produkujesz jaja nie zabieraj pieniedzy producentom jaj! to nie czasy komuny gdzie wszysto sie robilo .teraz wyspecjalizowac mozesz sie w jednej dziedzinie a reszte bedziesz mogl sobie kupic od innych wyspecjalizowanych producentow ( ty znajac zycie masz jeszcze z 50 arow dzialki gdzie sam ryjesz hahahahah smiech na sali nie osmieszaj sie bo widze ze caly czas chcesz byc blaznem na tym forum a nie rozsadnym gosciem . placz dalej do wychodzi termin ważności twoich zbukow . moze zaczniesz bawic sie tez w handel kurczakami JEZELI WOLISZ ROBIC WSZYSTKO SAM A NIE DASZ INNYM ZAROBIC pamietaj kazda wydana zlotowka wroci do ciebie pod warunkiem ze wydasz ja w naszym kraju . po raz kolejny pokazujesz jak jestes ograniczony twoje chaslo brzmi " komuno wroc " typowy belkot ograniczonej umyslowo osoby

powiem to poraz kolejny poryski i antybiotyki juz ci mozg wyjadly do reszty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jajczarek na history hd leci cos dla ciebie hahahahhaa . jak zostac na minusie tylko po tro zeby inni nie zarobili

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wbij se do łba magicznykuraku, że w hodowli klatkowej antybiotyki nie są potrzebne. Kury w hodowli klatkowej są odizolowane od środowiska zewnętrznego i jest nikłe ryzyko zakażenia czymkolwiek. TV ci nieźle wody z mózgu zrobiła. A te przypadki antybiotyków w jajach to na pewno nie z hodowli klatkowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

magik musiał na sobie spróbować te antybiotyki, jak widać to nie źle działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kura przemysłowa produkuje jajka według precyzyjnego biznesplanu właściciela kurnika…. ptak, który nie ma miejsca do biegania, traci mniej energii. Ilość paszy na uzyskanie jednego jajka jest również ściśle określona. Chłopska kura ogólnoużytkowa, wbrew pozorom, także realizuje biznesplan właściciela – wynika z niego, że ma się wyżywić sama. Tym, co znajdzie na podwórku, oraz resztkami, które wyrzuci jej gospodyni. Żeby nic się nie zmarnowało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wbij se do łba magicznykuraku, że w hodowli klatkowej antybiotyki nie są potrzebne. Kury w hodowli klatkowej są odizolowane od środowiska zewnętrznego i jest nikłe ryzyko zakażenia czymkolwiek. TV ci nieźle wody z mózgu zrobiła. A te przypadki antybiotyków w jajach to na pewno nie z hodowli klatkowej.

pierniczysz jak bys byl przy(słowo zostało usunięte)sem jajczarka. sprzedajesz mu m czy jak wy tam wolicie 2a po 16 groszy ? zygac mi sie chce jak to czytam . kazdy wie kto przynosi scierwo na ferme wy macie kurniki w centrum warszawy gdzie nie ma kur . swiry z was ale nie w pozytywnym slowa tego znaczeniu

typowe jelopy maja fermy na zadupiach gdzie pracownicy maja swoje 10 kurek z syfem wnosza to na ferme a ci sie ciesza bo na odziezy ochronnej oszczedzaja

kup zonie moze jeszcze jedno spa . dziecinada jak jajczarek mysli ze swiat kreci sie wkoło jego przystanku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
magik musiał na sobie spróbować te antybiotyki, jak widać to nie źle działają

jak bym jadl scierwo od ciebie to na pewno bym byl nawalony jak ty dzis gdzie plakales innym zeby pogonic jaja

ojojoj jakas kura doniosla jak sie scierales zeby sprzedac kilka jaj . burak to malo powiedziane postaw na wolny wybieg moze przystanek uda ci sie splacic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kto takiego obłąkanego pasożyta wyczarował ?

- to idiota ,zostawcie go w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kura przemysłowa produkuje jajka według precyzyjnego biznesplanu właściciela kurnika…. ptak, który nie ma miejsca do biegania, traci mniej energii. Ilość paszy na uzyskanie jednego jajka jest również ściśle określona. Chłopska kura ogólnoużytkowa, wbrew pozorom, także realizuje biznesplan właściciela – wynika z niego, że ma się wyżywić sama. Tym, co znajdzie na podwórku, oraz resztkami, które wyrzuci jej gospodyni. Żeby nic się nie zmarnowało.

tak tak produkuje a przepierzanie to co ? GOWNO PO TWOJEMU ! JAKIE UPADKI MASZ ? MOJE CHODZA PO WYBIEGU I NIE ZAJADE ICH W ROK CZY 1,5 JAK CO PO NIEKTORZY POPAPRANCY . niech jeszcze liku siadzie na mnie i tak sie wybronie . brak juz wam argumentow . tylko antybiotyki i opryski w glowie . walcie dalej ktos chce scany papierow jajczarka

tych ktore ominely US

jajczrek nie placz ze znowu mam stara plyte ja wiem ktos ty a ty przypuszczasz moze i sie domyslasz z kim piszesz prosto w oczy to tylko twoje przy(słowo zostało usunięte)sy powiedza od kogo sa hahaahaa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kto takiego obłąkanego pasożyta wyczarował ?

- to idiota ,zostawcie go w spokoju.

nie placz tylko ty mozesz to robic

ZACZNIJ ROZMAWIAC KONKRETNIE I NA TEMAT CENY JAJ W DANYCH REGIONACH I TYLE W TEMACIE . TU 90 % TO KLATKOWCY mi to wisi ale jak jedziesz po malych hodowcach to na pewno bede tu az sie sytuacja zmieni . jezeli bedziesz dalej gnoil mniejszych to bedziesz mial takiego jak ja co bedzi ci twoje posty dymal bo tylko umiesz innych ponizac teraz trafila kosa na kamien

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6sye.jpg

jeszcze raz mnie zaczepisz w boszkowie to nie tak cię urządzę, teraz było tylko ostrzeżenie

.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak tak produkuje a przepierzanie to co ? GOWNO PO TWOJEMU ! JAKIE UPADKI MASZ ? MOJE CHODZA PO WYBIEGU I NIE ZAJADE ICH W ROK CZY 1,5 JAK CO PO NIEKTORZY POPAPRANCY . niech jeszcze liku siadzie na mnie i tak sie wybronie . brak juz wam argumentow . tylko antybiotyki i opryski w glowie . walcie dalej ktos chce scany papierow jajczarka

tych ktore ominely US

jajczrek nie placz ze znowu mam stara plyte ja wiem ktos ty a ty przypuszczasz moze i sie domyslasz z kim piszesz prosto w oczy to tylko twoje przy(słowo zostało usunięte)sy powiedza od kogo sa hahaahaa

kupił sobie kurę i będzie ją trzymał 10lat popapraniec co to ma wspólnego z tematem forum naprawdę nieinteresuje mnie ila ta pie...na kura będzie żyła

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi