Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę was podziwiam za wytrwałość...

p.s. fakt faktem że w detalu, ale ceny w Tesco na jajach mnie przerażają ...

od 68 gr za M 3 PL

75 gr za L 3 PL

90gr za M 1 PL

do 1,30zł za M 0 PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6sye.jpg

jeszcze raz mnie zaczepisz w boszkowie to nie tak cię urządzę, teraz było tylko ostrzeżenie

.

czemu zamazalez napis wizyta przy(słowo zostało usunięte)sa jajaczarka u magika . nastepnym razem wyjedziecie odemnie z bronami w plecach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kura przemysłowa produkuje jajka według precyzyjnego biznesplanu właściciela kurnika…. ptak, który nie ma miejsca do biegania, traci mniej energii. Ilość paszy na uzyskanie jednego jajka jest również ściśle określona. Chłopska kura ogólnoużytkowa, wbrew pozorom, także realizuje biznesplan właściciela – wynika z niego, że ma się wyżywić sama. Tym, co znajdzie na podwórku, oraz resztkami, które wyrzuci jej gospodyni. Żeby nic się nie zmarnowało.

tak tak produkuje a przepierzanie to co ? GOWNO PO TWOJEMU ! JAKIE UPADKI MASZ ? MOJE CHODZA PO WYBIEGU I NIE ZAJADE ICH W ROK CZY 1,5 JAK CO PO NIEKTORZY POPAPRANCY . niech jeszcze liku siadzie na mnie i tak sie wybronie . brak juz wam argumentow . tylko antybiotyki i opryski w glowie . walcie dalej ktos chce scany papierow jajczarka

tych ktore ominely US

jajczrek nie placz ze znowu mam stara plyte ja wiem ktos ty a ty przypuszczasz moze i sie domyslasz z kim piszesz prosto w oczy to tylko twoje przy(słowo zostało usunięte)sy powiedza od kogo sa hahaahaa

kupił sobie kurę i będzie ją trzymał 10lat popapraniec co to ma wspólnego z tematem forum naprawdę nieinteresuje mnie ila ta pie...na kura będzie żyła

repo a ty myslisz ze trzymam kury po 10 lat? widac juz co ty masz w swoich klatkach ( twoje moze osiagnely juz 18 i sa pelnoletnie wypusc je w koncu)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze dobrze Panie, Panowie i Kury

Jakie ceny macie w tym tygodniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie

1PL wiec roznic bedzie znaczna w porownaniu do waszych cen:

wolny wybieg luz :

M 0,32 zł

L 0.37 zł

zielononóżka luz :

M 0,62 zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
u mnie

1PL wiec roznic bedzie znaczna w porownaniu do waszych cen:

wolny wybieg luz :

M 0,32 zł

L 0.37 zł

zielononóżka luz :

M 0,62 zł

A to jest hurt czy detal bo ja do detalu oddaje

M 0,43

L 0,47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie ceny mam dla hurtownikow . W detalu stabilnie poza wiekszymi pkt. Gdzie zrobilem promocje na lato

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj Rafał ! Dobrze wiemy czym handlujesz na tym swoim detalu. Puki co to na rękę tobie że ceny takie niskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe jak się goi, ile będzie dziur w czterech literach ?

- teraz przynajmniej jest spokój

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spokoj bedziesz mial jak komornik zapuka do twoich drzwi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takie ceny mam dla hurtownikow . W detalu stabilnie poza wiekszymi pkt. Gdzie zrobilem promocje na lato

To musze ci powiedzieć ze za 1 PL to niska cena. Nie wiem w jakim systemie masz kurnik ale te ceny tez są na granicy oplacalnosc. Jeżeli. Posiadasz zaklad pakownia to mogę sie pofatygować te 200 km i parę paczek kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kol.jajczarek bezbłednie załatwiłes tą kurewskąkure na przyszłośc celuj wyzej bylby ubój rytualny

To było ostrzeżenie, następnym razem postaram się jak mówisz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

spokoj bedziesz mial jak komornik zapuka do twoich drzwi

Co za brednie wypisujesz, chory umysłowo człowieku.

- nie dostałeś za młoda czymś ciężkim w głowę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To musze ci powiedzieć ze za 1 PL to niska cena. Nie wiem w jakim systemie masz kurnik ale te ceny tez są na granicy oplacalnosc. Jeżeli. Posiadasz zaklad pakownia to mogę sie pofatygować te 200 km i parę paczek kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak sprzedajecie/placicie za duży sort?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

yayo jak najbardziej pakownie swoja mamy . nie mowilem ze zarabiam krocie teraz jest taka pora jaka jest i trzeba jakos na malym + byc . jak cos daj namiary na siebie na priv

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

...a kapusta rzekła smutnie-moi drodzy po co kłótnie,po co wasze sfory głupie-wnet i tak będziemy w d...,ludzie opamiętajcie się,to forum czytają nasi kredytodawcy,ubezpieczyciele i wielu innych przypadkowych ludzi.Wiecie co oni o nas myslą?Banda prostaków,która idąc do banku zakłada krawat i udaje pana.,,kończ waść,wstydu oszczędź,,dzięki wam opinia przechodzi na wszystkich,a jest was w tej chwili dwóch na forum.Pewnie teraz na mnie pomyje polecą,ale wisi mi to,na tego typu dyskusjach zupełnie mi nie zależy.Tu miały być dyskusje na temat cen!Chłopy,opamiętajcie się!Pozdrawiam wszystkich,którzy mają juz dość tej błazenady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak sprzedajecie/placicie za duży sort?

kupno - sprzedaż

XL - 0,34 / 0,46

L - 0,20 / 0,37

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brawo chłopaki,jestem z was dumna,a teraz grzeczniutko i po pańsku-tylko ceny jaj,bez obrażania kogokolwiek.(nie ukrywam,że czasami smiałam sie ze zdjęć wstawionych przez Jajczarka)Miłego popołudnia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi