Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Ja słyszałem że na Bieżuniu chodzi o zciąganie jaja i nielegalny obrót jak to się sprawdzi to inni się przestraszą a hodowcą wyjdzie na zdrowie i zobaczycie jak cena zaraz wzrośnie skończy się zapychanie rynku tanim towarem.

nie oczerniajcie tej firmy o to czego nie robią.

- BZDURA !!!!

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam ja napisałe że tak słyszałem a jak kogoś uraziłem to przepraszam .

A że firma w porządku to potwierdzam. :oops:

pobrane2m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja słyszałem że na Bieżuniu chodzi o zciąganie jaja i nielegalny obrót jak to się sprawdzi to inni się przestraszą a hodowcą wyjdzie na zdrowie i zobaczycie jak cena zaraz wzrośnie skończy się zapychanie rynku tanim towarem.

nie oczerniajcie tej firmy o to czego nie robią.

- BZDURA !!!!

Jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam ja napisałe że tak słyszałem a jak kogoś uraziłem to przepraszam .A że firma w porządku to potwierdzam.

repro nie dołuj się. nikogo nie uraziłeś takich jak jajczarek i cena to się olewa ciepł.ym mocz,em im rodzice kiełbase na szyi czepiali , by psy chciały się znimi bawić bo koledzy nie chcieli , a teraz na forum szukaja kolegów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
żadko już tu zaglądam ale kabaret jest jak zawsze bije na głowe mrągowo , a cyrkowcy jak zawsze zj.ebany

jajcarek i obsrywatorjaj a oba bez jaj

clappingbj5.gif

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
repro nie dołuj się. nikogo nie uraziłeś takich jak jajczarek i cena to się olewa ciepł.ym mocz,em im rodzice kiełbase na szyi czepiali , by psy chciały się znimi bawić bo koledzy nie chcieli , a teraz na forum szukaja kolegów

Jesteś śmieć spłodzony przez głupiego robola.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu się mylisz i powtarzasz , ale dziwię się jaki inkubator cie wychował. jeteś prosty niewychowany bachor, przerośnięty kasą starego który kury macał i sprawiał ci niespodzianki byś go nie wk.órwiał. cena to stary wyjadacz co załamuje się gdy cena spada i śpiewa jak grasz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tu się mylisz i powtarzasz , ale dziwię się jaki inkubator cie wychował. jeteś prosty niewychowany bachor, przerośnięty kasą starego który kury macał i sprawiał ci niespodzianki byś go nie wk.órwiał. cena to stary wyjadacz co załamuje się gdy cena spada i śpiewa jak grasz.

No to może spróbujesz pogadać ze mną. Ja, podobnie jak ty idiotą jestem, to na pewno znajdziemy płaszczyznę porozumienia. Czekam ziomalu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O czymś innym mówiłem na temat Bieżunia i tych 1,5 mln kur ale najwyraźniej nie wiecie o co chodzi. Także nie będę kontynuował tego tematu.

A co do Kolegi Repo to coś słyszałeś ale nie wiesz gdzie i jak itd czyli plotki słyszałeś i tyle. Jest taka jedna sprawa z nielegalnym wprowadzaniem do obrotu ale to też jeśli wyjdzie to raczej afery z tego nie będzie bo ten co to robił (robi) ma duże plecy. ITD ITD - takich informacji jest mnóstwo tylko to w żaden sposób nie wpływa na Waszą sprzedaż i ceny jaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zniżam się do Twojego poiomu i mam daleko do Nowego Sącza

Zawsze będą na świecie takie zera jak ty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zniżam się do Twojego poiomu i mam daleko do Nowego Sącza

Zawsze będą na świecie takie zera jak ty :wink:

i będą takie mniej niż zera jak ty (słowo zostało usunięte)e

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,oj panowie,ciekawa jestem czy chcielibyście aby o ojcach Waszych synów tak mówili?Tak ja Wy płodziliście swoje dzieci do ch.o.l.e.r.y,tak Wasi ojcowie zmajstrowali WAS.Akurat w tej dziedzinie nic się nie zmienia.Chciałabym aby wasi tatusiowie weszli na to forum,zobaczyli kogo stworzyli,obrzydliwe to sie robi.Nic do Was nie dociera. Ceny bez zmian,zejście normalne,mogłoby być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

następny co ogarnoł bizneś po tacie i fotelik ciepły! sami do czegoś dojdzcie! mój nie wejdzie na forum i nigdy na nim niebył

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zażyj stoperan, bo wszystkich po kolei obsrywasz

ps.

obesrałku, mam cię tak gdzie jajcarka, a gdzie to się domyśl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

znowu zaczynacie . akurat w przypadku kilku z was wiem kto macal kury a kto sam do czegos doszedl .

czytajac wsze wypociny to juz wiem po co tu zagladam

zacznijcie normalnie pisac jak to bylo przez kilka dni rozumiem kazdy cos widzi ale nie robcie zadymy ze ukraine znakuja kazdy to wie ze jest znakowana i u kogo. zgadzasz sie jajczarek ( tez wiesz) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla przypomnienia ...

XL - 0,40 / 0,46

L - 0,30 / 0,37

M - 0,25 / 0,32

bez pomocy ......

- miłej nocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja myslalem, ze jajczarek to Pan Zbyszek, albo Pan Maciej. Od Pana Zbyszka kiedyś bralem kury lepszych nie miałem musze przyznać. Ale juz nie jestem pewien swoich domnieman. Pozdrowienia dla Pana Zbyszka co lubi Malediwy i lexus'y. Gratuluje 3 nowych kurników.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wolny wybieg cena na ten tydzien

M 0.3 do 0.34

L 0.35 do 0.39

zielononozka

S 0.45

M 0.58

chcialbym wiecej ale sie nie da

sklepy bez zmian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
obserwatorjaj jesteś obesrańcem i nim zostaniesz, popatrz w lustro jakim jesteś gnoje.m .

Psiknełem, to prawda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja myslalem, ze jajczarek to Pan Zbyszek, albo Pan Maciej. Od Pana Zbyszka kiedyś bralem kury lepszych nie miałem musze przyznać. Ale juz nie jestem pewien swoich domnieman. Pozdrowienia dla Pana Zbyszka co lubi Malediwy i lexus'y. Gratuluje 3 nowych kurników.

Ciepło ciepło kolego, tylko te ciepło jest w tej chwili nad ........ morzem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi