Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a co to na Żurominie fermy gazują ludzi zamykają... Moze w koncu jeden z drugim zastanowi się w końcu zanim kupią zestaw syfu i do paszy dosypią żeby było taniej. Może nareszcie zostaną sami uczciwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny zależa też od żywienia, ale widze że jak się ktoś w temacie żywienia tym gównem odezwie to reszta dziwnie milknie. Czyżby az tylu dokarmiało tym syfem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie milknie jakie żywienie Panie jedna kura je co chce czyli (gówn.o) a druga co dostanie czyli też (gówn.o) ,ale i tak jedno wielkie gówn.o z tych jaj zostaje, jak by je nie produkował i jakby nie spożywał kaska się liczy a nie jajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do kogo to było g...? Jak chcecie to mogę jechać nazwiskami i wtedy sie dowiemy co kto wie i co kto daje

 

nie chcemy bo gówno nas to interesuje bynajmniej mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plama !!!!!!

Skończ już z wypisywaniem tych bredni , napisz choć raz na temat tzn, podaj cenę jaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plama !!!!!!

Skończ już z wypisywaniem tych bredni , napisz choć raz na temat tzn, podaj cenę jaj

Myślę, że to nie są brednie. Tak, jak napisał Plama, od tego zależy cena jajka na rynku. Wielu nieuczciwych producentów, zamiast ograniczyć produkcję, woli dosypać nielegalnej mączki i czekać, aż ci uczciwi się wykonczą.

Trzeba w koncu zrobić z tym porządek. Dlaczego większość producentow w kraju musi cierpieć przez kilku d.e.bi.li ??????

Pisalem o tym kilkanaście postów niżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że kontrole powinny być przede wszystkim na dużych fermach, ktore same produkują paszę. Myślę, że po takich kontrolach, cena jajka szybko skoczyłaby do góry o kilka groszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoyo takich jak my to chyba tu niewiele

 

.....i tu ,po raz pierwszy zgodzę się z Jajczarkiem!!!! Naprawdę mało takich jak wy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...