Skocz do zawartości
ekofarmer

Ceny jaj spożywczych

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos moze potwierdzic info iz na Ukrainie L kosztuje juz w przeliczeniu 0.33

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolego Jajcarek, jestem w tej komfortowej sytuacji, że nie ja ustalam cenę tylko sprzedający, ja mogę powiedzieć czy mi odpowiada czy nie.

Ad płatności to gotówka lub przelew od ręki. F-a oczywiście też może być choć nie na całość.

Takie rzeczy mogę napisać na forum bo to "chyba" każdy szanujący się handlarz wie powtarzam "chyba".

na forum może i wie każdy , ale czy skarbowy wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję zatrzymać sprzedaż , a cena z automatu pójdzie 2-3 gr do góry.

zainteresowanie jajem coraz większe,większość ferm z towarem jest na bierząco.

dla tych co się upierają przy niskiej cenie - towaru nie daję.obsady są zmniejszone więc ze sprzedażą nie ma problemów.

L 0,26 -0,27 netto

M 0,20 -0,22

S najróżniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego ObserwatorJaj chyba jednak krótko działasz w tej branży bo można kupić jajka bez f-y, owszem inne dokumenty są potrzebne ale jest to zgodne z prawem. Szczególnie w przypadku rolników ryczałtowych.

A w cenach jaj stabilizacja, zmieni się to około 43-45 tygodnia tego roku. Wtedy będzie się działo - Ci co siedzą w tej branży dłużej wiedzą i nie będą zadawali głupich pytań: a co ma się zmienić itd? tylko już działają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a już każdy myślał,że jaja całe życie będą tanie i tanie, a tu masz babka placek,cenka rośnie, prawda biedroneczko.co M po 0,19 dziś też tak napiszesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

daj adres twojego doktora .... może mu coś poradzę ... ... dziś m-0,20 może w poniedziałek będzie 0,30 a może 0,20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi